GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowniki - skąd?

31.08.2006
20:17
[1]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Sterowniki - skąd?

Kupiłem właśnie Spellforce 2. Wymaga ona najnowszych sterowników do karty graficznej. Niestety nie wiem gdzie je zdobyć. Mam ATI Radeona 9550 ze 128 MB RAM-u. Skąd mam ściągnąc najnowsze sterowniki. Za każdy link z góry dzięki.

31.08.2006
20:17
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

31.08.2006
20:18
[3]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

31.08.2006
20:22
smile
[4]

Widzący [ Senator ]

No nareszcie znalazłem, to są sterowniki alternatywne, możesz próbować zrobić z tego 9550 9600.

01.09.2006
09:50
[5]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Dzięki za wszystko! Pozdro!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.