GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komunikator

31.08.2006
20:12
smile
[1]

NoLog [ Pretorianin ]

Komunikator

Jaki komunikator z obsługą sieci GG możecie polecić? Ściągnąłem Konnekta, ale IMHO nie jest przejrzysty i ogólnie mi nie podpasował. :)

31.08.2006
20:13
smile
[2]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Tlen jest dobry (www.tlen.pl).

31.08.2006
20:14
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5365488&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5372154

31.08.2006
20:18
[4]

NoLog [ Pretorianin ]

Narmo, czytałem tamte wątki. Nie zainstaluję Tlena, bo co chwilę dostaję wiadomości "cześć, poklikash?". AQQ - zobaczę, ale kiedyś chyba ojciec z tego korzystał, podpatrzałem nieco i jakieś świetne to AQQ mi się nie wydawało.

Myślałem o Mirandzie - dobre toto?

PS. Nie mogę aktualnie ściągnąć, siedzę u ciotki.

fazikjunior--> powiedz mi, gdzie ja napisałem, że to wina Tlenu?

beo--> nie wiem, po prostu mi nie podpasił :) Szczególnie pasek opcji na dole, trudno tam cokolwiek znaleźć.

31.08.2006
20:20
[5]

beo314 [ Konsul ]

Masz wymagania :)
Z pamięci: Miranda lub Psi.

Swoją drogą, co w konnekcie Ci się nie podobało?

[edit]
O dokładnie, fazik ma rację. Tlen chyba pluginy ma, nie można jakiegoś spamblokera ustawić?
Na konnekcie taki usunął mi 100% niechcianych kontaktów. No, i jeden chciany :)

31.08.2006
20:20
smile
[6]

fazikjunior [ Pretorianin ]

>>>NoLog: Przecież to nie wina Tlenu, że ktoś do ciebie tak pisze...

31.08.2006
20:46
smile
[7]

Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]

Ja tam wiem jedno - jeśli masz awersje do szukania, to mimo wszystko zainstaluj ponownie konnekta. Bo gdybyś chciał doprowadzić Mirandę do stanu podobnej użytecznosci, uzyskać podobną funkcjonalność... to szybciej pewnie nauczysz sie całego menu Konnekta i wszystkich wtyczek z osobna na pamięć. A wtyczki te - choćby takie do ignorowania czy automatycznego odpowiadania w razie chwilowej nieobecności przy komputerze - ściągniesz kilka sekund z centralki. Potem skonfigurujesz program, wyeksportujesz ustawienia... i nawet po formacie mozesz do menu po prostu nie zaglądać....

Piszę to oczywiscie jako wierny użytkownik Konnekta ;-) - ale jednocześnie jako osoba, która juz miała GG, Tlena, a nawet Mirandę probowała okiełznać...

31.08.2006
20:49
smile
[8]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Najlepszy komunikator to AQQ, jest świetny.

31.08.2006
21:00
[9]

rg [ Zbok Leśny ]

tak - skoro jakis prosty komunikator nie jest wystarczajaco przejrzysty, to sobie daruj mirande. Coprawda ma ona spore mozliwosci, ale dostrojenie jej troche zajmuje... ;]

31.08.2006
21:01
smile
[10]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

ja poleca AQQ ale tlena kiedyś miałem i bardzo fajnny był

31.08.2006
21:02
smile
[11]

©®© [ Generaďż˝ ]

Polecam Tlena - sam uzywam od dłuzszego czasu i za nic bym go nie zamienił na inny :)

31.08.2006
21:08
smile
[12]

Marcio [ Bleeee ]

Tlen.

31.08.2006
21:19
smile
[13]

Super Kotlet [ Schabowy ]

A ja polecam AQQ, miałem GG i Tlena ale moge stwierdzić że AQQ jest od nich lepsze.

31.08.2006
22:11
[14]

TyTuSPL [ Love United ]

Ja polecam Mirande

31.08.2006
22:25
smile
[15]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Tlen Rulez :D

31.08.2006
22:26
smile
[16]

Strodus [ Couch Potato ]

Tlen

31.08.2006
22:28
smile
[17]

davids89 [ Konsul ]

Wlasnie zainstalowalem to AQQ i fajne to nawet

31.08.2006
22:33
smile
[18]

<-GoRaL-> [ Legionista ]

ja uzywam aqq , przyznam ze jest w aktualnej wersji jeszcze troche do poprawienia ale ten prog. ma potencjal...posiada mnostwo opcji ktorych mi brakowalo w innych komunikatorach(nie bede tu wypisywal listy czy cos bo to mozna zobaczyc wszystko na stronie aqq ale wazne ze go polecam :] )

01.09.2006
00:40
[19]

halski88 [ Pan Prezes ]

konnekta trzeba dostosowac do swoich potrzeb. Chwilka przyzywajenia i jest dobrze.

02.09.2006
15:40
smile
[20]

Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]

A ja proponuje Stefana

02.09.2006
15:41
smile
[21]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Tlen to h*jówka, polecam

02.09.2006
16:20
[22]

Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]

Beczelnie podepne się do wątka :)
A ja mam pytanie :)
Jak w Konnekcie ustawić, aby można byyło widzieć kto jest dostępny, a kto nie?
Pozdrawiam

02.09.2006
16:29
[23]

Mr.Puzio [ Konsul ]

Ja proponuje AQQ, uzywam od pol roku albo i wiecej. Bardzo fajny komunikator.

02.09.2006
19:11
[24]

halski88 [ Pan Prezes ]

Szef Nazguli - wtyczKA ZniKacz. Jak jej nie znajdziesz, to na gg sie odezwij, to Ci prześlę.

02.09.2006
19:14
[25]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

halski88 >> a masz tą wtyczke która pokazywała kto ma nas na liscie :> ?

02.09.2006
22:20
smile
[26]

Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]

A ma ktoś jakąś stroneo Konnekcie? Gdzie są pluginy, porady i takie tam?
Pozdro ;p

02.09.2006
22:23
smile
[27]

DeLordeyan [ The Edge ]

Taikun--> GetToKnow.

02.09.2006
22:26
smile
[28]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

03.09.2006
01:37
[29]

GerardG [ Pretorianin ]

Stefan

03.09.2006
01:38
smile
[30]

wafelskate [ A Fire Inside ]

tylko Tlen :D

03.09.2006
13:00
[31]

halski88 [ Pan Prezes ]

Taikun44 - mam, jak nie znajdziesz to na gg sie odezwij.

03.09.2006
13:55
smile
[32]

Olek12 [ Pomocnik ]

Taikun44 <---- wtyczka GetToKnow

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.