
NoLog [ Pretorianin ]
Komunikator
Jaki komunikator z obsługą sieci GG możecie polecić? Ściągnąłem Konnekta, ale IMHO nie jest przejrzysty i ogólnie mi nie podpasował. :)

fazikjunior [ Pretorianin ]
Tlen jest dobry (www.tlen.pl).
Narmo [ Naczelny Maruda ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5365488&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5372154
NoLog [ Pretorianin ]
Narmo, czytałem tamte wątki. Nie zainstaluję Tlena, bo co chwilę dostaję wiadomości "cześć, poklikash?". AQQ - zobaczę, ale kiedyś chyba ojciec z tego korzystał, podpatrzałem nieco i jakieś świetne to AQQ mi się nie wydawało.
Myślałem o Mirandzie - dobre toto?
PS. Nie mogę aktualnie ściągnąć, siedzę u ciotki.
fazikjunior--> powiedz mi, gdzie ja napisałem, że to wina Tlenu?
beo--> nie wiem, po prostu mi nie podpasił :) Szczególnie pasek opcji na dole, trudno tam cokolwiek znaleźć.
beo314 [ Konsul ]
Masz wymagania :)
Z pamięci: Miranda lub Psi.
Swoją drogą, co w konnekcie Ci się nie podobało?
[edit]
O dokładnie, fazik ma rację. Tlen chyba pluginy ma, nie można jakiegoś spamblokera ustawić?
Na konnekcie taki usunął mi 100% niechcianych kontaktów. No, i jeden chciany :)

fazikjunior [ Pretorianin ]
>>>NoLog: Przecież to nie wina Tlenu, że ktoś do ciebie tak pisze...

Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]
Ja tam wiem jedno - jeśli masz awersje do szukania, to mimo wszystko zainstaluj ponownie konnekta. Bo gdybyś chciał doprowadzić Mirandę do stanu podobnej użytecznosci, uzyskać podobną funkcjonalność... to szybciej pewnie nauczysz sie całego menu Konnekta i wszystkich wtyczek z osobna na pamięć. A wtyczki te - choćby takie do ignorowania czy automatycznego odpowiadania w razie chwilowej nieobecności przy komputerze - ściągniesz kilka sekund z centralki. Potem skonfigurujesz program, wyeksportujesz ustawienia... i nawet po formacie mozesz do menu po prostu nie zaglądać....
Piszę to oczywiscie jako wierny użytkownik Konnekta ;-) - ale jednocześnie jako osoba, która juz miała GG, Tlena, a nawet Mirandę probowała okiełznać...

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Najlepszy komunikator to AQQ, jest świetny.
rg [ Zbok Leśny ]
tak - skoro jakis prosty komunikator nie jest wystarczajaco przejrzysty, to sobie daruj mirande. Coprawda ma ona spore mozliwosci, ale dostrojenie jej troche zajmuje... ;]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
ja poleca AQQ ale tlena kiedyś miałem i bardzo fajnny był

©®© [ Generaďż˝ ]
Polecam Tlena - sam uzywam od dłuzszego czasu i za nic bym go nie zamienił na inny :)

Marcio [ Bleeee ]
Tlen.

Super Kotlet [ Schabowy ]
A ja polecam AQQ, miałem GG i Tlena ale moge stwierdzić że AQQ jest od nich lepsze.
TyTuSPL [ Love United ]
Ja polecam Mirande

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Tlen Rulez :D

Strodus [ Couch Potato ]
Tlen

davids89 [ Konsul ]
Wlasnie zainstalowalem to AQQ i fajne to nawet

<-GoRaL-> [ Legionista ]
ja uzywam aqq , przyznam ze jest w aktualnej wersji jeszcze troche do poprawienia ale ten prog. ma potencjal...posiada mnostwo opcji ktorych mi brakowalo w innych komunikatorach(nie bede tu wypisywal listy czy cos bo to mozna zobaczyc wszystko na stronie aqq ale wazne ze go polecam :] )
halski88 [ Pan Prezes ]
konnekta trzeba dostosowac do swoich potrzeb. Chwilka przyzywajenia i jest dobrze.

Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]
A ja proponuje Stefana

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Tlen to h*jówka, polecam
Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]
Beczelnie podepne się do wątka :)
A ja mam pytanie :)
Jak w Konnekcie ustawić, aby można byyło widzieć kto jest dostępny, a kto nie?
Pozdrawiam
Mr.Puzio [ Konsul ]
Ja proponuje AQQ, uzywam od pol roku albo i wiecej. Bardzo fajny komunikator.
halski88 [ Pan Prezes ]
Szef Nazguli - wtyczKA ZniKacz. Jak jej nie znajdziesz, to na gg sie odezwij, to Ci prześlę.
Taikun44 [ Emissary Of Death ]
halski88 >> a masz tą wtyczke która pokazywała kto ma nas na liscie :> ?

Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]
A ma ktoś jakąś stroneo Konnekcie? Gdzie są pluginy, porady i takie tam?
Pozdro ;p

DeLordeyan [ The Edge ]
Taikun--> GetToKnow.

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
GerardG [ Pretorianin ]
Stefan

wafelskate [ A Fire Inside ]
tylko Tlen :D
halski88 [ Pan Prezes ]
Taikun44 - mam, jak nie znajdziesz to na gg sie odezwij.

Olek12 [ Pomocnik ]
Taikun44 <---- wtyczka GetToKnow