
infernus67 [ Prezes Misiura ]
O co chodzi z wczorajsza afera na GOL'u?
Hej
Bladyk w temacie o nowym numerze CDA wspomniał o jakieś wczorajszej aferze na GOL'u. Wie ktos o co może chodzić?
BBC BB [ Leg End ]
Kilku zwykłych użytkowników słusznie dostało bany za naśmiewanie się z juniora - nic specjalnego nie przegapiłeś :)
Narmo [ Naczelny Maruda ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5415251&N=1

PanSmok [ Konsul ]
poczytaj "watek podwieszony " kolego - dlugawa lektura ale to wlasnie to
PunkNotDead [ Lion of Judah ]
Soul miał zły dzień i zbanował m.in Piotrasq i Orlando :P
A tak na serio to Soul walczy z naśmiewaniem i spamowaniem.
Patrz: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5415251&N=1

hamburger 7 [ Pretorianin ]
ja se dzisiaj poczytałem te lekturkę sie nie dopisywałęm bo jescze bym bana dostał
a ten wątek był bez sensu :/ junior sie oburzył :\na swoje psp jego sprawa niech nie spamuje GOLA
hamburger 7 [ Pretorianin ]
Jadka niezła dużo banów (dla orlando też był) :(

0rlando [ Centurion ]
Co mnie tak wyroznia, ze mnie wymieniles?
HeikO :) [ Pretorianin ]
Jak zwykle niewinni cierpieli
Behemoth [ Kocham Marysię ]
Ja dostałem fajnego e-maila związanego z wczorajszą "akcją", ale go nie opublikuje, bo BAN jak nic :>

reds23 [ redsov ]
Behemoth > widze, ze inwigilacja ruszyla pelna para :)

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]
Sprawiedliwośći !! Orlando dostał bana bez ostrzeżenia!! Tyle osób się śmieje z Juniorów!! Ze mnie też się czasem śmieją... :( Nio ale akurat on ??!! Dlaczego ??

hamburger 7 [ Pretorianin ]
Hmmm wymieniłem cię bo tam gadali o tobie to sie sławny zrobiłeś :)
cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]
"junior sie oburzył :\na swoje psp jego sprawa niech nie spamuje GOLA"
hamburger7 genialny jestes...

hamburger 7 [ Pretorianin ]
cin3k--->wiem za to mnie chwalą

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]
wow....a o mnie nikt nie pamięta;P
a jutro buda. No loozik