GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O co chodzi z wczorajsza afera na GOL'u?

31.08.2006
18:39
smile
[1]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

O co chodzi z wczorajsza afera na GOL'u?

Hej
Bladyk w temacie o nowym numerze CDA wspomniał o jakieś wczorajszej aferze na GOL'u. Wie ktos o co może chodzić?

31.08.2006
18:40
[2]

BBC BB [ Leg End ]

Kilku zwykłych użytkowników słusznie dostało bany za naśmiewanie się z juniora - nic specjalnego nie przegapiłeś :)

31.08.2006
18:40
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5415251&N=1

31.08.2006
18:41
smile
[4]

PanSmok [ Konsul ]

poczytaj "watek podwieszony " kolego - dlugawa lektura ale to wlasnie to

31.08.2006
18:41
[5]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Soul miał zły dzień i zbanował m.in Piotrasq i Orlando :P

A tak na serio to Soul walczy z naśmiewaniem i spamowaniem.
Patrz: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5415251&N=1

31.08.2006
19:15
smile
[6]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

ja se dzisiaj poczytałem te lekturkę sie nie dopisywałęm bo jescze bym bana dostał

a ten wątek był bez sensu :/ junior sie oburzył :\na swoje psp jego sprawa niech nie spamuje GOLA

31.08.2006
19:26
[7]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

Jadka niezła dużo banów (dla orlando też był) :(

31.08.2006
19:29
smile
[8]

0rlando [ Centurion ]

Co mnie tak wyroznia, ze mnie wymieniles?

31.08.2006
19:30
[9]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Jak zwykle niewinni cierpieli

31.08.2006
19:31
[10]

Behemoth [ Kocham Marysię ]

Ja dostałem fajnego e-maila związanego z wczorajszą "akcją", ale go nie opublikuje, bo BAN jak nic :>

31.08.2006
19:33
smile
[11]

reds23 [ redsov ]

Behemoth > widze, ze inwigilacja ruszyla pelna para :)

31.08.2006
19:46
smile
[12]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

Sprawiedliwośći !! Orlando dostał bana bez ostrzeżenia!! Tyle osób się śmieje z Juniorów!! Ze mnie też się czasem śmieją... :( Nio ale akurat on ??!! Dlaczego ??

31.08.2006
19:48
smile
[13]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

Hmmm wymieniłem cię bo tam gadali o tobie to sie sławny zrobiłeś :)

31.08.2006
20:00
[14]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

"junior sie oburzył :\na swoje psp jego sprawa niech nie spamuje GOLA"

hamburger7 genialny jestes...

31.08.2006
20:01
smile
[15]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

cin3k--->wiem za to mnie chwalą

03.09.2006
13:18
smile
[16]

Apocaliptiq [ Parapsychic Man ]

wow....a o mnie nikt nie pamięta;P

a jutro buda. No loozik

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.