
jacek119 [ Konsul ]
Różowo dupo złaź !!!
Maxblack [ MT ]
ja nie jestem... ;)
mons [ Generaďż˝ ]
stare ale jare, mocne! ;)

kraju92 [ Flame Alchemist ]
COOL

Pasiasta-Zebra [ Pretorianin ]
Takie sobie. Nie za bardzo mnie to rozbawiło. Ale każdemu człowiekowi podoba się coś innego więc nie będę tego bardziej komentować.

MacGawron [ Generaďż˝ ]
Niezle ;]

dodom [ Centurion ]
ehh.. stare dobre czasy różowej dupy;)

Ze wsi [ Senator ]
wypaśne:)
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
Popieram zebrę, co w tym zabawnego O_o?

S2napi [ Legionista ]
Jakie poryte. :P

Mati176 [ Supervisor ]
wtf?

Janczes [ You'll never walk alone ]
Jakos mało zabawne..

Popielny [ Konsul ]
Wporzo, może bezsensu ale fajnie zrobione i fajne głosy:D

.:Igier:. [ Centurion ]
całkiem, całkiem
Zymek_1 [ Oficer ]
zajebiste :D

hamburger 7 [ Pretorianin ]
?? O_o ??

HeikO :) [ Pretorianin ]
Dobre,jeszcze nie widziałam tego.

Robert542 [ Crazy Turtle ]
Nic ciekawego.
han666 [ Chor��y ]
różowa dupa to już stare dzieje, jak dla mnie teraz rządzi
Pod gradobiciem pytań
Poniżej link do : Nin Tienterenten
z boku po prawej są inne odcinki

tamci [ Konsul ]
to ma byc smieszne?
halohalohalo [ Konsul ]
nic śmiesznego

MAROLL [ Legend ]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
eeeeee... nie wiem co powiedziec :/

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
takie średnie

Obscure [ ExcalibuR ]
Zabombiste :)

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
głupie :/

davids89 [ Konsul ]
niezbyt smieszne
paściak [ K w kółku ]
Ma klimat... :) Fajnee

E_G300 [ ]
heh super :D <lol>

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
Walnięta klasyka gatunku :)
jacek119 [ Konsul ]
up
Zymek_1 [ Oficer ]
Seria Pod gradobiciem pytań jest moim zdaniem słaba. Po prostu denna.
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Specyficzny humor...

xion [ Jigga ]
yeah :D

legrooch [ MPO Squad Member ]
Klasyk!!! :D
"To zaśpiewaj!" :D

KUBOS [ Generaďż˝ ]
Hehe dobre :)

szymaniak [ co? ]
Dobre :D
mikmac [ Senator ]
Furora byla tworzona we wspolpracy z MTV wieki temu.
Sa inne o wiele ciekawsze odcinki. Konkurs recytatorski, Czy ona jest z Elblaga i pare jeszcze innych..
Laios [ Zarzew ]
Juz niebawi jak dawniej... :)

jacek119 [ Konsul ]
up

Johy [ Trance Listener ]
średnie
kasztaneczuszek [ Legend ]
takie se

pikolo [ - Blue Sky - ]
spoko

Floone [ Generaďż˝ ]
<==