nutkaaa [ Panna B. ]
Utwory Jazzowe :]
Aj mam coś ochotę posłuchać jazzu :) ale nie takiego smętnego, ale coś żywszego coś w stylu Hit the road jack Raya Charles'a lub When you're smiling Michaela Buble'a :) Ma ktoś coś dobrego do polecenia? A i żeby nie było z płytek Smooth Jazz Cafe bo mam cztery części, a chciałam coś innego :)

Raynor [ Big Man ]
Ray Charles - Unchain My Heart ;)

kaies [ Kurde! Wielki Ibuprom! ]
Jak Ray Charles to Mess Around, What i'd say, piosenka z Blues Brothers chyba Shake your coś tam :P
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Polecę standardem:
Herbie Hencock - cantaloupe island
Twórczość Pata Metehenego, Chucka Magnione, Scotta Joplina, Pee Wee russela(Ci dwaj ostatni to ramoty).

Taikun44 [ Emissary Of Death ]
Blues Brothers & Ray Charles - Twist it, Shake it
Ray Charles - Mess Around
Ray Charles - What'd I say
może jeszcze cośz Blues Brothers ;)
Blues Brothers - Hey Bartender
Blues Brothers - Sweet home alabama
Blues Brothers - sweet home chicago
Blues Brothers - Everybody needs somebody
nutkaaa [ Panna B. ]
Hm to może będę jeszcze bezczelna i poproszę niektóre utwory na maila [email protected] :) Dziękuję z góry :)
reksio [ Q u e e r ]
Taikun44-> Te utwory mimo wszystko mają więcej wspólnego z bluesem :) Ale i tak są świetne.
nutkaa-> a słyszałaś kiedyś Miles'a Davisa? Piękne ma te utwory.
No i załatwiaj sobie wszystko z Tomaszem Stańko ;]
A teraz właśnie kończy się w Radiu Trójce sjesta poobiednia. Piękna muzyka, także jazzowa była.
qweks [ Ignis Lentus ]
Polecam takze Georga Gershwina a mianowicie min. wg wikipedi :P :
* Funny Face
* The Rainbow Revue
* Girl Crazy
* Oh, Kay!
* Lady, Be Good
* Primhose
* George White's Scandals
* Tell Me More
* La La Lucille
* Of Thee I Sing
I jw. Miles Davis mistrzowie w swej dziedzinie.