GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lionheart- pomocy

31.08.2006
16:20
[1]

M'q [ Schattenjäger ]

Lionheart- pomocy

Mam 11lvl. Próbuję ubić chana goblinów. Zwabiłem go do wejścia do jaskini i metodą "gdy mało hp uciekaj z jaskini" próbuję go wykończyć. Zadałem mu już ok. 2000-3000dmg (może więcej, tak na oko napisałem), a on dalej stoi twardo na ziemi. Z wcześniejszych doświadczeń wynika, że po wyjściu z lokacji przeciwnikom nie odnawia się hp, także pytam się co jest grane :) Doszukałem się informacji na necie, z których wynika, że jest to jeden z najtrudniejszych questów...

Pytanie brzmi: ile ten boss ma hp i czy wogóle da się go ubić tradycyjną metodą?
Edit: atakuję naprzemian młotem na gobliny oraz ogniem.

31.08.2006
16:22
[2]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

Moje pytanie brzmi: Czy masz zabójcę goblinów od Orków ?

31.08.2006
16:24
[3]

M'q [ Schattenjäger ]

Tak. Wyedytowałem pierwszą wypowiedź, zanim napisałeś ;)

Dostaje normalny dmg, z młota ~25, z ognia ~20. Tak ze 150dmg i uciekam... i tak w kółko....

Wracam wieczorem/jutro. Z góry thnx za rozwiązanie problemu :)

31.08.2006
16:30
[4]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

Ja próbowałbym zwerbowac tego halabardiera co się tłucze z goblinami (mówi że jest odwarzny itp, a tak naprawde jest zabawka goblinów), potem wykupił ile wlezie butelek leczących i bic hana ile wlezie nie wychodząc. P.s. ubiłes wcześniej szamana ? Może w tym problem bo jeśli dobrze pamiętam to on go leczył

31.08.2006
16:58
smile
[5]

claudespeed18 [ zią ]

ta gra w ogole jest bardzo trudna...bedac w 3/4 gry w jakiejs glebokiej jaskini nie dawalem rady z wilka iloscia przeciwnikow chociaz robilem wszystkie mozliwe questy i dawalem wszystko na walke :/

02.09.2006
09:45
[6]

M'q [ Schattenjäger ]

Dzięki. Nie ubiłem szamana, zbyt wielkie bydło tam jest na końcu jaskini. Wyciągnąłem tylko samego chana pod wejście. Niby szaman nie jest w stanie go uleczyć, bo jest na drugim końcu lokacji, ale wygląda na to, że jednak mu się udaje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.