GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty 2 / All-Seeing Eye

31.08.2006
14:14
smile
[1]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Call of Duty 2 / All-Seeing Eye

Mam pytanie co trzeba zrobic zeby było więcej serwerow kiedys mialem pelno a teraz kilka prosze niech ktos napisze co trzeba zrobic.

31.08.2006
14:18
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Zmień filtr z Polski na całą Europę na przykład.

31.08.2006
14:21
[3]

matchaus [ sturmer ]

Po lewo (ponizej Pure) masz opcje odpowiadające za wersję gry (Version) - sprawdź jaką masz ustawioną.

(z tego co widzę, to masz 1.3, a wszak już ze dwa lata temu wyszedł patch 1.4 - nie wiem jaka wersja jest obecnie najbardziej aktualna)

31.08.2006
14:28
[4]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Moze ktos podac link do najnowszej wersji The All-Seeing Eye ?
Z góry dzieki.

31.08.2006
14:34
[5]

matchaus [ sturmer ]

Oto on -

Klikasz na "Europe" ( Select the location closest to you: ) i ściągasz instalera.

(instaler zajmie się całą resztą , czyt. instalacją :)

31.08.2006
15:19
[6]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Teraz jak rob ie refresh list to nie ma serwerow co jest ?

31.08.2006
15:23
[7]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

|LoW|Snajper -> Gdzieś masz ustawione filtry, które ukrywają serwery. Pewnie właczyłeś wszystkie możliwe (na za wysoki ping, na puste/pełne serwery, na te zabezpieczone hasłem itp). Powyłączaj filtry i potem sprawdź.

31.08.2006
15:24
[8]

zylla [ Dezerter ]

a masz pachy ?? nowe \?? (niema jak stim :P )

31.08.2006
15:27
[9]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Jak trzeba zrobic ustawic polskie serwer ?

31.08.2006
15:29
[10]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

To sobie odznacz i zaznacz tamto.

Dobra znalazleś. Ale tego ostatniego to nie rozumiem.

31.08.2006
15:33
[11]

MAROLL [ Legend ]

Jakiś czas temu w ASE pierd*lnęło oflagowanie i nie ma oflagowanych większości serwerów. Lepiej daj ogólnego refresha, po czym kliknij na Ping, aby serwery tam gdzie masz najmniejszy ping były na samej górze, prawdopodobnie będą to te polskie serwery, które są oflagowane. Poza tym odznacz Poland w filtrach.

01.09.2006
09:18
[12]

|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]

Jest jakis sposob aby wyszukalo oflagowane serwery ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.