GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tibia

31.08.2006
11:52
[1]

łosioł [ Legionista ]

Tibia

mam problem grałem w tibie no i mnie zabili straciłem cały plecak czyli wszystko moze ktoś mi powiedziec czy da się to jakoś odzyskac czy juz to straciłem na zawsze

31.08.2006
12:37
smile
[2]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

mozesz odzyskac ,musisz znalezc swoje zwloki ale nie licz na to ze odzyskasz plecak - ludzie bardzo szybko sie do niego dobiorą :) no, chyba ze zginales na jakims odludziu gdzie nikt nie chodzi

02.09.2006
05:55
smile
[3]

Ur-Schak [ Centurion ]

Tibia to super gierka,gdyby tylko nie "WIELCY BOHATEROWIE"ktorzy wylapuja niskie levele i atakuje jeszcze we 2 albo 3.Pogralem troche w tibie i szlag mnie trafia kiedy skilluje dwa dni i przez jakiegos "WIELKIEGO HERO" trace to w 1min. Na razie zrezygnowalem z Tibii. POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH GRACZY. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.