łosioł [ Legionista ]
Tibia
mam problem grałem w tibie no i mnie zabili straciłem cały plecak czyli wszystko moze ktoś mi powiedziec czy da się to jakoś odzyskac czy juz to straciłem na zawsze

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
mozesz odzyskac ,musisz znalezc swoje zwloki ale nie licz na to ze odzyskasz plecak - ludzie bardzo szybko sie do niego dobiorą :) no, chyba ze zginales na jakims odludziu gdzie nikt nie chodzi

Ur-Schak [ Centurion ]
Tibia to super gierka,gdyby tylko nie "WIELCY BOHATEROWIE"ktorzy wylapuja niskie levele i atakuje jeszcze we 2 albo 3.Pogralem troche w tibie i szlag mnie trafia kiedy skilluje dwa dni i przez jakiegos "WIELKIEGO HERO" trace to w 1min. Na razie zrezygnowalem z Tibii. POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH GRACZY. :)