GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Magic Swap 3.6-Pomocy!

31.08.2006
10:37
smile
[1]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Magic Swap 3.6-Pomocy!

Witam,czy ktorys z WAs moglby mi wytlumaczyc jak odpalac gy na MS na Srebrnym ps2?PRosze Was bardzo,kupilem i nie wiem co zrobic;(

01.09.2006
17:32
[2]

drago14 [ Konsul ]

o ile się orientuję to musisz odpalic płytke od swap magiic < do dvd lub cd> potem wybrac obcje swap (jesli sie nie myle) i wtedy bez wyłączania konsoli wyciągasz płytke od swapa i wsadzasz gre. nie jestem w stu procentach pewny czy ci dobrze poradziłem. na allegro sprzedawcy swap magiców często podają linki do instrukcji. pozdro

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.