
Kolczes [ I Love Quiet ]
Magic Swap 3.6-Pomocy!
Witam,czy ktorys z WAs moglby mi wytlumaczyc jak odpalac gy na MS na Srebrnym ps2?PRosze Was bardzo,kupilem i nie wiem co zrobic;(
drago14 [ Konsul ]
o ile się orientuję to musisz odpalic płytke od swap magiic < do dvd lub cd> potem wybrac obcje swap (jesli sie nie myle) i wtedy bez wyłączania konsoli wyciągasz płytke od swapa i wsadzasz gre. nie jestem w stu procentach pewny czy ci dobrze poradziłem. na allegro sprzedawcy swap magiców często podają linki do instrukcji. pozdro