GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 Intro

31.08.2006
00:25
[1]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Gothic 3 Intro

Jak w temacie . Gra zapowiada się ciekawie . Warto obejrzec.

Jak bylo to sory.

31.08.2006
00:30
smile
[2]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Czy będzie ciekawie, dowiemy się grając w Gothic 3. Moim zdaniem będzie cool!

31.08.2006
00:53
smile
[3]

szymaniak [ co? ]

Świetne intro. Jak dobrze, że do premiery już tylko kilka miesięcy :)

31.08.2006
00:57
[4]

War [ War never changes ]

Zapowiada się ciekawie :).

03.09.2006
22:07
smile
[5]

Floone [ Generaďż˝ ]

No intro całkiem, całkiem...

03.09.2006
22:08
[6]

drago14 [ Konsul ]

i tak mi nie pójdzie;[ a na ps2 nie wydadzo;[

04.09.2006
08:56
[7]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

mi tez nie, ale zanim wyjdzie polska wersja, to chyba nowy komp bedzie

04.09.2006
09:11
[8]

robal [ Konsul ]

wlasnie czytalem na stronie cd projektu ze juz rozpoczeli nagrania polskiego dubbingu, wiec wcale sie nie zdziwie jak polska wersja wyjdzie na rowni z niemiecka :)

04.09.2006
09:27
[9]

Obscure [ ExcalibuR ]

niezłe i tak pewnie nei uciegnie mi gra na moim sprzecie :(

04.09.2006
09:30
[10]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

Ja to bym wolal Wiedzmina :P

Filmik fajny.

04.09.2006
09:31
[11]

Raziel [ Action Boy ]

ludzie, co wy macie za sprzęty. Denerwują mnie juz te marudzenia, nowy komputer z zegarem 3Gh, 1giga ramu ddr i kartą 128mb z reszta sprzętu(karta dzwiekowa, płyta głowna itp) oscyluje w granicach 2000zł jak sobie poskładacie. A takie są jak pamietam rekomendowane wymagania.

04.09.2006
09:49
[12]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Na filmiku jedna postać trzyma dwa miecze naraz:O Czy to znaczy, że możliwa będzie walka dwoma mieczami niczym w POP?

04.09.2006
10:51
[13]

Tomas1987 [ Konsul ]

To nie intro tylko trailer;)

04.09.2006
11:04
[14]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Jak najbardziej mozliwa bedzie walka dwoma mieczami.
Co mnie irytuje - dlaczego glowny bohater ma tak nieproporcjonalnie grube nogi?

04.09.2006
11:12
[15]

Tomas1987 [ Konsul ]

B Oto na tmy filmiku to nie gł bohater tylko Gorn gł bohater zostął pokazany dopierno na GC;/

04.09.2006
11:18
[16]

Diobeuek [ Konsul ]

Filmik nieszczególny. I raczej to trailer jak mówił Tomas a nie intro. A jeśli to intro to bardzo przeciętne jeśli nie powiedzieć słabe.

edit
literówka

04.09.2006
11:25
[17]

Tomas1987 [ Konsul ]

Z tego co wiem to Intro będzie całkowitym renderem zero enginu gry;)

05.09.2006
08:52
[18]

Ur-Schak [ Centurion ]

Raziel-------"Denerwują mnie juz te marudzenia..."


Zgadzam sie w 100%-trailer jest zarąbisty,wszyscy czekają na G3 i każdy marudzi.Co do pytań o dwa miecze to będą tacy przeciwnicy.Na którymś z forum ludzie pisali,że teraz Orkowie wyglądają na potulne baranki.......eeeeee.....no nie wiem!


peeyack"Co mnie irytuje - dlaczego glowny bohater ma tak nieproporcjonalnie grube nogi?"



litości..............

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.