szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Gothic 3 Intro
Jak w temacie . Gra zapowiada się ciekawie . Warto obejrzec.
Jak bylo to sory.

fazikjunior [ Pretorianin ]
Czy będzie ciekawie, dowiemy się grając w Gothic 3. Moim zdaniem będzie cool!

szymaniak [ co? ]
Świetne intro. Jak dobrze, że do premiery już tylko kilka miesięcy :)
War [ War never changes ]
Zapowiada się ciekawie :).

Floone [ Generaďż˝ ]
No intro całkiem, całkiem...
drago14 [ Konsul ]
i tak mi nie pójdzie;[ a na ps2 nie wydadzo;[
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
mi tez nie, ale zanim wyjdzie polska wersja, to chyba nowy komp bedzie
robal [ Konsul ]
wlasnie czytalem na stronie cd projektu ze juz rozpoczeli nagrania polskiego dubbingu, wiec wcale sie nie zdziwie jak polska wersja wyjdzie na rowni z niemiecka :)
Obscure [ ExcalibuR ]
niezłe i tak pewnie nei uciegnie mi gra na moim sprzecie :(
InterPOL [ Generaďż˝ ]
Ja to bym wolal Wiedzmina :P
Filmik fajny.
Raziel [ Action Boy ]
ludzie, co wy macie za sprzęty. Denerwują mnie juz te marudzenia, nowy komputer z zegarem 3Gh, 1giga ramu ddr i kartą 128mb z reszta sprzętu(karta dzwiekowa, płyta głowna itp) oscyluje w granicach 2000zł jak sobie poskładacie. A takie są jak pamietam rekomendowane wymagania.
infernus67 [ Prezes Misiura ]
Na filmiku jedna postać trzyma dwa miecze naraz:O Czy to znaczy, że możliwa będzie walka dwoma mieczami niczym w POP?
Tomas1987 [ Konsul ]
To nie intro tylko trailer;)
peeyack [ Weekend Warrior ]
Jak najbardziej mozliwa bedzie walka dwoma mieczami.
Co mnie irytuje - dlaczego glowny bohater ma tak nieproporcjonalnie grube nogi?
Tomas1987 [ Konsul ]
B Oto na tmy filmiku to nie gł bohater tylko Gorn gł bohater zostął pokazany dopierno na GC;/
Diobeuek [ Konsul ]
Filmik nieszczególny. I raczej to trailer jak mówił Tomas a nie intro. A jeśli to intro to bardzo przeciętne jeśli nie powiedzieć słabe.
edit
literówka
Tomas1987 [ Konsul ]
Z tego co wiem to Intro będzie całkowitym renderem zero enginu gry;)
Ur-Schak [ Centurion ]
Raziel-------"Denerwują mnie juz te marudzenia..."
Zgadzam sie w 100%-trailer jest zarąbisty,wszyscy czekają na G3 i każdy marudzi.Co do pytań o dwa miecze to będą tacy przeciwnicy.Na którymś z forum ludzie pisali,że teraz Orkowie wyglądają na potulne baranki.......eeeeee.....no nie wiem!
peeyack"Co mnie irytuje - dlaczego glowny bohater ma tak nieproporcjonalnie grube nogi?"
litości..............