GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najlepsza gra??

30.08.2006
22:49
smile
[1]

ASZ5 [ Centurion ]

najlepsza gra??

podajcie wg. was najlepszą grę...planszową lub karcianą

30.08.2006
22:50
smile
[2]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

chińczyk i pasjans

30.08.2006
22:51
[3]

StifflersMum [ Konsul ]

planszowa- to pamiętam grało się kiedyś w taką grę jak Magia i Miecz, spoko gierka była

30.08.2006
22:52
[4]

Icm [ Konsul ]

Kiedyś była taka gra planszowa "Magia i miecz" jedna z lepszych w jakie grałem. A karcianka Historyczny Upadek Japoni :P

30.08.2006
22:52
[5]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Magic The Gathering. Co prawda w rzeczywistości sam nie grałem, ale mam wersję PC no i byłem raz na turnieju.
Fajna jest też stara już "Magia i Miecz"

30.08.2006
22:52
smile
[6]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

a już myślałem, że to kolejny durnowaty wątek o ulubionej grze PC a tu miła odmiana :)

Najbardziej lubie makao, zdecydowanie :)

30.08.2006
22:53
smile
[7]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

Magic: The Gathering

30.08.2006
22:54
smile
[8]

S2napi [ Legionista ]

Magic: The Gathering - pewnie połowa forum w to gra. :)

30.08.2006
22:54
smile
[9]

Deepdelver [ Legend ]

Karciana - stary dobry Doom Trooper :)
Planszowa - Magia i Miecz (+ Miasto), Poławiacze Czapek (czy jakoś tak), Labirynt Śmierci

30.08.2006
23:06
smile
[10]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

pasjans chińczyk i tuńczyk

30.08.2006
23:07
[11]

Łyczek [ Legend ]

Planszowa to napewno Magia i Miecz...

30.08.2006
23:08
smile
[12]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

blackjack i poker

ooo, mam nawet karty do doomtroopera :)

30.08.2006
23:14
smile
[13]

Coolfon [ Zaleś ]

Karciana to Magic The Gathering....mam jeszcze troszke tych kart xD

31.08.2006
18:35
smile
[14]

S2napi [ Legionista ]

Gdy zobaczyłem, że Narmo powiedział o Magicu na PC przypomniała mi się płyta z różnymi bajerami do gry umieszczona kiedyś w pewnym piśmie o grach. Dzięki niej odnalazłem na oficjalnej stronie Wizarda Magica Online. Pograłem sobie trochę na bezpłatnym trialu, ale chyba nie zdecyduję się na zakup abonamentu. :P Zostanę przy realu. ;)

31.08.2006
18:45
smile
[15]

.:Igier:. [ Centurion ]

tysiąc, poker, statki

31.08.2006
19:06
smile
[16]

Aaron [ Niedźwiedź ]

Planszowa - twierdza
karciana - Magic the Gathering
War Cry
Brydż + kanasta :)

31.08.2006
19:32
[17]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Tysiąc i...tyle.

31.08.2006
19:33
[18]

Asmodeusz [ Senator ]

Planszowa:
Labirynt Smierci

Karciana:
Legenda 5 Kregow

01.09.2006
12:04
smile
[19]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

oj adrian..... tysiąc.....

01.09.2006
12:18
[20]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Planszowe:

Labirynt Smieci
Magia i Miecz

Karciane:

Poker
Wojna
SlaughJack

01.09.2006
12:21
smile
[21]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

chińczyk

01.09.2006
20:09
[22]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Warcaby szachy i chińczyk

01.09.2006
20:11
[23]

Hitmanio [ Legend ]

Szachy, umiem grać tylko w makao i pokera xD

03.09.2006
16:08
smile
[24]

Floone [ Generaďż˝ ]

Z planszowych zdecydowanie Magia i Miecz a z karcianek to Tysiąc

03.09.2006
16:18
smile
[25]

BossManPL [ Konsul ]

"Szachy": prosta (w obczajeniu zasad:P) i konkretna, a karcianka to "Dupa Biskupa" może :D

03.09.2006
16:20
smile
[26]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Z planszowych to Magia i Miecz, ciekawy był również Wampir no i chwile się grało w Obcego :) Zreszta mam te wszystkie gry do tej pory, moze pykne coś ze szwagrem...

Karcianek nie tykam, znajomi owszem graja ... podobaja mi sie jedynie rysunki i graficzki na nich niektóre.

03.09.2006
16:21
smile
[27]

raper741 [ Vamos Barca ]

Chińczyk

03.09.2006
16:25
smile
[28]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

monopol i poker,

03.09.2006
16:43
[29]

mmomm [ Konsul ]

ASZ5 --> Kwestia subiektywna, tylko i wylacznie - ja lubie karolomy, sam ja wymyslilem i zawsze w nia wygrywam... jesli wiesz co chce powiedziec

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.