
ASZ5 [ Centurion ]
najlepsza gra??
podajcie wg. was najlepszą grę...planszową lub karcianą

jajko w imadle [ Pretorianin ]
chińczyk i pasjans
StifflersMum [ Konsul ]
planszowa- to pamiętam grało się kiedyś w taką grę jak Magia i Miecz, spoko gierka była
Icm [ Konsul ]
Kiedyś była taka gra planszowa "Magia i miecz" jedna z lepszych w jakie grałem. A karcianka Historyczny Upadek Japoni :P
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Magic The Gathering. Co prawda w rzeczywistości sam nie grałem, ale mam wersję PC no i byłem raz na turnieju.
Fajna jest też stara już "Magia i Miecz"

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
a już myślałem, że to kolejny durnowaty wątek o ulubionej grze PC a tu miła odmiana :)
Najbardziej lubie makao, zdecydowanie :)

Grungowiec [ LENIWIEC ]
Magic: The Gathering

S2napi [ Legionista ]
Magic: The Gathering - pewnie połowa forum w to gra. :)

Deepdelver [ Legend ]
Karciana - stary dobry Doom Trooper :)
Planszowa - Magia i Miecz (+ Miasto), Poławiacze Czapek (czy jakoś tak), Labirynt Śmierci

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
pasjans chińczyk i tuńczyk
Łyczek [ Legend ]
Planszowa to napewno Magia i Miecz...

piokos [ Malpa w czerwonym ]
blackjack i poker
ooo, mam nawet karty do doomtroopera :)

Coolfon [ Zaleś ]
Karciana to Magic The Gathering....mam jeszcze troszke tych kart xD

S2napi [ Legionista ]
Gdy zobaczyłem, że Narmo powiedział o Magicu na PC przypomniała mi się płyta z różnymi bajerami do gry umieszczona kiedyś w pewnym piśmie o grach. Dzięki niej odnalazłem na oficjalnej stronie Wizarda Magica Online. Pograłem sobie trochę na bezpłatnym trialu, ale chyba nie zdecyduję się na zakup abonamentu. :P Zostanę przy realu. ;)

.:Igier:. [ Centurion ]
tysiąc, poker, statki

Aaron [ Niedźwiedź ]
Planszowa - twierdza
karciana - Magic the Gathering
War Cry
Brydż + kanasta :)
HeikO :) [ Pretorianin ]
Tysiąc i...tyle.
Asmodeusz [ Senator ]
Planszowa:
Labirynt Smierci
Karciana:
Legenda 5 Kregow

swierszczu22 [ Pretorianin ]
oj adrian..... tysiąc.....
szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Planszowe:
Labirynt Smieci
Magia i Miecz
Karciane:
Poker
Wojna
SlaughJack

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]
chińczyk
Andre770 [ Koniokwiciur ]
Warcaby szachy i chińczyk
Hitmanio [ Legend ]
Szachy, umiem grać tylko w makao i pokera xD

Floone [ Generaďż˝ ]
Z planszowych zdecydowanie Magia i Miecz a z karcianek to Tysiąc

BossManPL [ Konsul ]
"Szachy": prosta (w obczajeniu zasad:P) i konkretna, a karcianka to "Dupa Biskupa" może :D

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]
Z planszowych to Magia i Miecz, ciekawy był również Wampir no i chwile się grało w Obcego :) Zreszta mam te wszystkie gry do tej pory, moze pykne coś ze szwagrem...
Karcianek nie tykam, znajomi owszem graja ... podobaja mi sie jedynie rysunki i graficzki na nich niektóre.

raper741 [ Vamos Barca ]
Chińczyk

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
monopol i poker,
mmomm [ Konsul ]
ASZ5 --> Kwestia subiektywna, tylko i wylacznie - ja lubie karolomy, sam ja wymyslilem i zawsze w nia wygrywam... jesli wiesz co chce powiedziec