GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pogo Wars- parodia

30.08.2006
18:37
smile
[1]

szogun007 [ Konsul ]

Pogo Wars- parodia

Z kumplami nakrecilismi taki krotki filmik. Miejmy nadzieje ze J. Lucas i S. Mąderek nie bedza nam mieli tego za zle. Rozwodzic sie nie bede, typowa domowa produkcja.

30.08.2006
20:10
smile
[2]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

spoko efekt dzwiękowy i miecze też swietne. Popracujcie teraz nad choreografią walki, dodajcie trochę ekwilibrystyki, przeczwiczcie ze sto razy żeby tempo akcji było wysokie i bedzie gites!

30.08.2006
20:11
smile
[3]

irenicus [ Generaďż˝ ]

Wiedziałem, że nie wytrzymasz ;] Ot i siła drobnej sugestii ^^
Filmik gites
Czekam na wersje reżyserską :D

30.08.2006
20:23
smile
[4]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Filmik bardzo fajny.

30.08.2006
20:38
[5]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

Fajnie zrobiony film..Czy wy przypadkiem nie jestescie ze Szczecina ?:P

30.08.2006
20:39
smile
[6]

S2napi [ Legionista ]

Prolog mnie rozwalił. Lista płac też. :D

30.08.2006
22:15
[7]

irenicus [ Generaďż˝ ]

ot taki mały upik :)

30.08.2006
22:20
[8]

AMDD [ Dwory Unia ]

a co ma pogo do tego filmu? Czy poleciałes za modą jak większosc 15 latek ?

30.08.2006
22:28
smile
[9]

nutkaaa [ Panna B. ]

albo z Poznania? :P bo koleś w ciemnej koszulce i i długich spodniach jakoś znajomo mi wygląda ;)

Filmik dobry, jak na własną produkcję :)

30.08.2006
22:55
[10]

TURIN9 [ Konsul ]

efekty super wyszly:D i nie da sie ukryć, że albo nie wiem co to POGO albo to nie ma nic z tym wspólnego

30.08.2006
22:55
[11]

irenicus [ Generaďż˝ ]

nutka --> koleś w ciemnej koszulce i długich spodniach to własnie Szogun ^^

30.08.2006
22:58
smile
[12]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

OnI są z Torunia :D:D:D:D Szogun fajny ten filmik ;);););)

30.08.2006
22:59
smile
[13]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

macie jakiś tutorial jak sie robi takie efekty?
Bo filmik gites

30.08.2006
23:07
smile
[14]

Zymek_1 [ Oficer ]

Super filmik, pozostaje czekac tylko na seqel

30.08.2006
23:28
[15]

lo0ol [ Jónior ]

coolerek -> polecam jaka kolwiek strone z tutorialami 3ds maxa i napewno cos znajdziesz ... zrobienie takiego efektu na zdjecie zajmuje okolo 20 sekund ale na film to cholernie dluga i nudna robota

30.08.2006
23:41
smile
[16]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Sceny walki troche kuleją, ale.......... nie no joke :P

BTW nie lepiej było za miecze wybrać szczotki do mopów (niebieską, czerwoną). Czytałem gdzieś, że wtedy edycja w 3ds maxie jest dużo latwiejsza?

30.08.2006
23:42
[17]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Łeee, już ja bym to lepiej zrobił, lamy, nooby, lole i tak dalej : P

Dżołk, dżołk of course, wygląda znakomicie, mogliście trochę jeszcze popracować nad paroma scenami (W jednej "aktor" patrzy się przez chwilkę w kamerę : P), ale ogólnie efekt super. no i humor niczego sobie.

30.08.2006
23:44
[18]

reksio [ Q u e e r ]

Jedyne śmieszne, co w tym filmie jest, to napisy końcowe. :) Np. pod wpisem "Scenariusz".

Tak czy inaczej, ładne efekty ;]

30.08.2006
23:57
[19]

ejpi [ Shit Happens ]

Efekt z mieczem w miarę łatwo uzyskać.

31.08.2006
00:17
smile
[20]

peterkarel [ KochamDzaste ]

spoko :D

31.08.2006
07:46
smile
[21]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

bardzo dobra robota :D

31.08.2006
19:30
smile
[22]

szogun007 [ Konsul ]

Dzieki dzieki i jeszcze raz wielkie dzieki w imieniu calej ekipy. Co do pytan skad jestesmy to poznalismy sie nad mozem, ja jestem z Torunia a reszta z Poznania. Co do tego jak to zrobilismy to najpierw z filmu trzeba zrobic filmstrip a potem poklatkowo w Photoshopie. Podalbym stronke, gdzie nauczylismy sie tego efektu ale za Chiny nie pamietam. Co do "Pogo..." to sam nie wiem skad to sie wzielo... widocznie kumpel postanowil zmienic oryginalna nazwe. Pytanie odnosnie sequela... nie bede duzo mowila, powiem tylko ze na poczatku przyszlych wakacji szykuje sie duza produkcja.

NIE PRUBOJCIE TEGO W DOMU!!!! Sam sie dziwie ze aktorzy przezyli. A pozatym pochwale sie... ten z czerwonym mieczem to JA :D

31.08.2006
19:35
smile
[23]

hamburger 7 [ Pretorianin ]

:-> LOL

31.08.2006
19:36
[24]

irenicus [ Generaďż˝ ]

Szogun --> wisisz mi piwo za to ze cie naklonilem na wystawienie tego tu :P

01.09.2006
16:54
[25]

szogun007 [ Konsul ]

Nie przekonales tylko sie zniecierpliwilem bo miales ty to zamiescic ale ni w zab ci sie cgyba nie chcialo :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.