GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HoM&M V Oferta Raelaga - problem

30.08.2006
09:03
[1]

Bimbaldinhop [ Junior ]

HoM&M V Oferta Raelaga - problem

Pytanko! Czy ktoś wie jak zakończyć ostatnia misje w kampanii Lochu? odsłoniłem całą mapę i przejechałem podzienia. Skasowałem wszystkie posterunki, dojechałem do końca mapy, tam gdzie pokazuje się studnia za ostatnim posterunkiem na SW - i nic. Gdzie są te granice imperium?

30.08.2006
09:14
smile
[2]

Entek [ Legionista ]

Musisz dojść do końca tej głownej drogi nie tylko Raelagiem ale i tą laską która jest z nim- muszą wszyscy bohaterowie przekroczyć granicę
Boże wystarczy se w google wpisać dungeon walktrough i po problemie

30.08.2006
09:17
[3]

Bimbaldinhop [ Junior ]

no wielkie dzięki.... buźka :D od lamera :D

30.08.2006
09:57
smile
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Napisałem jusz w oficjalnym wątku ale tam chyba nikt niezagląda...
Jak przejsc 2 misje lochu?! siedze w niej od 3 dni i niewiem jak sobie z nią poradzić! Komp jest w niej za silny:/

30.08.2006
10:41
[5]

Bimbaldinhop [ Junior ]

Kurcze, to było dobre 10 dni temu :( ale o ile sobie przypominam, to grałem dośc pasywnie...zająłem dwa zamki, siedziałem obwarowany aż mogłem sobie pozwolić na dwa silne garnizony za murami i wtedy zaczałęm Raelagiem kasować wrogie armie...chyba...ale głowy nie dam

30.08.2006
10:57
smile
[6]

Super Kotlet [ Schabowy ]

No właśnie ja mam narazie tylko jeden zamek i zbieram w nim armie, ale i tak komp ma 3 razy większą:/ Spróbuje jakoś przejąć 2 zamek a jak nie to misja od początku:/ Ta misja to totalne przegięcie...

01.09.2006
09:57
smile
[7]

klop2000 [ Junior ]

witam
5 kampania 1 mapa mam bronic posterunków jak rozwalic atakujacego bo on ma jakas taka przerosnieta armie pomcy!!!!!!!!! Jak ktos ma orginalny poradnik to goraca prozba o wklejenie stronki z ta misja lub ile tam ich jest dziekuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.