Bushido [ For the Alliance ]
Jak się nazywa ta piosenka...
...która tu leci ?

legrooch [ MPO Squad Member ]
Bushido ==> To jest jakaś wariacja 2pacowa do piosenki NAS - "Hate Me Now".
Edit:
Znalazłem na google informację następującą: Nas , Eminem, Dmx, Tupac - Hate Me Now
Bushido [ For the Alliance ]
Dzięki wielkie :]