GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak się nazywa ta piosenka...

30.08.2006
01:46
[1]

Bushido [ For the Alliance ]

Jak się nazywa ta piosenka...

...która tu leci ?


30.08.2006
09:28
smile
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Bushido ==> To jest jakaś wariacja 2pacowa do piosenki NAS - "Hate Me Now".

Edit:
Znalazłem na google informację następującą: Nas , Eminem, Dmx, Tupac - Hate Me Now

01.09.2006
00:21
[3]

Bushido [ For the Alliance ]

Dzięki wielkie :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.