GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam jakiejś dobrej płyty pod pci-e.

29.08.2006
23:01
smile
[1]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Szukam jakiejś dobrej płyty pod pci-e.

warunki:
musi posiadać 2-3 wejścia pci
miejsce pod grafiką na chłodzenie
Socket 939
dyski ATA
bez wyjca na NB :)
tania

Asrock, Epox, ECS sio!

29.08.2006
23:03
[2]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

JA bym ci polecił Asusa A8n-e. Dobra płyta, brat ma i jest super.

Ale znając życie ktoś ci tu wyjedzie z Asrockiem Dual-sata II, bo niby dobre jest :|

29.08.2006
23:07
smile
[3]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

Asus A8n-e - zdyskwalifikowany, powód wyjec na NB.

następny poproszę

30.08.2006
22:29
smile
[4]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

ej, jedna karta na rynku czy co???

30.08.2006
22:31
smile
[5]

Widzący [ Senator ]

piokos, myśleć, myśleć, wiatrak wyciepać i po sprawie.

30.08.2006
23:34
smile
[6]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

eee, już kiedyś zmieniałem wyjca na abicie, szczęscie dopisało i się udało. A teraz nie chcę zaczynać od dłubania przy podzespołach.

jak widać golejarze są odporni na prośby o rady

30.08.2006
23:47
smile
[7]

Father Michael [ Martyr ]

piokos -> "wiatrak" powiadasz?

30.08.2006
23:51
smile
[8]

Widzący [ Senator ]

piokos-> moją grafikę chłodzi duży wiatrak przykręcony do wygiętego śledzia i zamiast na 12 V leci na 5 V. Grafika chłodna a wiatrak cichy. Co sobie zawracać tyłek duperelami, te wszystkie super Zalmany to głównie dla kumpli są montowane i jeszcze niebieskie światełka, full wypas.
Powtarzam, od razu wywal te wyjce z płyty wstaw duże wiatraki do obudowy na przelot i masz z głowy.

30.08.2006
23:52
[9]

szwagier24 [ Centurion ]

Szkoda że piokos nie dostał bana. Jemu się bardziej należy.

31.08.2006
15:47
smile
[10]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

na przelot

na przelot nie da rady, musiałbym chyba łamać plastik na przednim panelu obudowy, żeby tam wsadzić wiatrak. Teraz mam 2 x 90mm z tyłu wyciągające powietrze z budy, ale to nie gwarantuje skutecznego chłodzenia "gołego" NB.

Padre => a właśnie, jak tam wiatraczek na procesorku? Nie przegrzewa się? :)

a ta dobra jest?


szwagier24 => znamy się?

31.08.2006
15:51
smile
[11]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Ty kup kuźwa grafikę a nie płytę główną!!!!!!!!!!!!!!!!!

31.08.2006
16:03
[12]

szwagier24 [ Centurion ]

piokos --> taa, zanałeś mnie na poprzedniej ksywce.

31.08.2006
16:03
smile
[13]

Widzący [ Senator ]

piokos, kup sobie raz na nigdy porządną obudowę i będziesz miał spokój.

Używam od lat wcześniejszego modelu i nie mam żadnyxh problemów.

31.08.2006
16:40
smile
[14]

Fremen_WK [ Pretorianin ]

Widzący --> ta obudowa ma zasilacz 350W, to spokój będzie miał dopóki nie będzie potrzebował większej mocy. Polecam obudowę Modecom Debut - srebrno-czarna - 400W zapas mocy na trochę starczy! Sam mam taką i nie narzekam. Sami zobaczcie!
Poleciłbym płyty ASUSa, gdyby nie to, że zintegrowane karty dźwiękowe działają dopiero po zainstalowaniu poprawki z SP2!

31.08.2006
17:09
[15]

Vein [ Sannin ]

Fremen_WK - zasilacz zawsze mozna zmienic, i zadne modecomy tylko Chieftec !! co do SP2- to czy w czyms przeszkadza ten service pack ? mi jakos nie przeszkadza

31.08.2006
17:25
smile
[16]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

legrooch => tak? A nie wiesz w co sobie wsadzę tę nową grafikę? W AGP nie wejdzie :P.

szwagier24 => Mętor12? Nieee, on był za głupi, żeby ubezpieczać się 2 nickiem. Bregan? Łooo, ten to był cymbał do kwadratu. Zalogowany (BBC BB)? Ten to był pocieszy ze swoimi postami..... Kurde, czy ja wszystkim pobanowanym tak za skórę zachodzę?

Widzący => trochę szpetna ;D. Ceratą bym musiał nakryć i wazonik z kwiatkiem postawić :))).

Fremen_WK => kartę dźwiękową mam swoją, SB Live! 5.1 czy jakoś tak, z głośnikami kupiłem lata temu.

wy tu o obudowach a ja o płytę główną pytam....

31.08.2006
17:58
smile
[17]

Widzący [ Senator ]

piokos -> a czy ty będziesz z nią sypiał? Przy małej wysokości ma siedem dużych kieszeni (+jedna wewnętrzna - ósma) i jedną małą. Jest szersza niż standardowa dlatego napędy nie kolidują z płytą główną, ma miejsce na duże wiatraki co pozwala wywalić wyjce z płyty głównej. I już doszliśmy do Twojej płyty, możesz kupić tego Asusa i zdemontować wiatraki z chipsetu.

31.08.2006
18:22
smile
[18]

Father Michael [ Martyr ]

piokos -> pewnie, ze sie nie przegrzewa, chodzi super :*

:P

31.08.2006
21:58
smile
[19]

MR.MANIAK [ Senator ]

piokos---> a co rozumiesz poprzez słowo tania? Dla każdego znaczy co innego. Więc podaj konkretnie do ilu zł

31.08.2006
22:10
[20]

DarkStar [ magister inzynier ]

piokos --->
bierz moja Asus A8N-SLI Premium nForce4 SLI. wyjca nie uswiadczysz, a cena elegancka.

02.09.2006
00:55
smile
[21]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

MR.MANIAK => około 300 zł

DarkStar => 5 stów a do tego zbędne SLI, dziękuję postoję :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.