GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Biceps - pochwalcie się ;)

29.08.2006
22:59
smile
[1]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Biceps - pochwalcie się ;)

Tak sobie myślę, że założę nikomu niepotrzebny temat, a jednak dopisać się można. Zastanawiam się jakie bicepsy mają GOLowicze :) Pochwalcie się :)

Ja mam 34,5 bez szczególnych ćwiczeń - tylko pompeczki codzienni i zamierzam kupić sobie sztangę :)

29.08.2006
23:00
smile
[2]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Zlap sie za kostke.
I juz wiesz, jak u mnie wyglada...

29.08.2006
23:01
[3]

BBC BB [ Leg End ]

31cm, ale jestem chudy, jescze ostatnio sporo schudłem :/

29.08.2006
23:01
[4]

lo0ol [ Jónior ]

u mnie tak jak u Orlanda ;]

29.08.2006
23:01
[5]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

bedzie ze 20 cm (w kurtce zimowej)

29.08.2006
23:03
smile
[6]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

a ja sobie zaraz zmierze ;)

...

chyba 28 ;)

29.08.2006
23:03
smile
[7]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ja mam 15 lat i 30 cm (gdzies około tylu bo nie dawno mierzyłem) codzinnie robie pompki i dzwigam sztange :)

29.08.2006
23:03
[8]

hohner111 [ TransAm ]

aktualnie 37, jak cwiczylem to na pompie bylo 41/42 ale to dawno i nie prawda...

29.08.2006
23:04
smile
[9]

daciek [ Pretorianin ]

Heh, a u mnie obwód 33 w swetrze mierzone kablem od słuchawek ;)
Ale jak na płeć piękną to muskuł całkiem całkiem.. Żaden facet mi nie podskoczy ;P

29.08.2006
23:04
[10]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

45 mało ale sie staram , nawet se atlas kupiłem

29.08.2006
23:04
smile
[11]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Czyli FF by sobie ze mna poradzila...

29.08.2006
23:04
smile
[12]

Misio-Jedi [ Legend ]

Mialem 40 ale potem mi troche forma spadla, obecnie znow ostro pakuje.

29.08.2006
23:05
smile
[13]

Gaara [ Senator ]

16,7

29.08.2006
23:05
smile
[14]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

Na ukos 3 razy obwinies zmiarka w gipsie i bandarzu to moze ze 10 cm by było...
no dobra przehiełem 9.....

29.08.2006
23:07
smile
[15]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

10 mm

29.08.2006
23:07
[16]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Obscure - dzieci siłownii...

Ja mam coś +/- 30 bo metrówka jest taka nie teges, jedyne co robioe to od czasu do czasu małe ciezarki podnosze.

EDIT: Dobra znalazłem dobrą metrówkę. 31 cm :P

29.08.2006
23:08
smile
[17]

Lysack [ Latino Lover ]

ja kiepsko... 37cm, ale przez całe wakacje nic nie ćwiczyłem, a zamiast tego... ćwiczyłem mięsień piwny, ale rower czyni cuda, zamias urosnąć mięsień piwny to zmalał:D

29.08.2006
23:09
smile
[18]

Misio-Jedi [ Legend ]

Ciekawe co by bylo gdyby ktos zalorzyl watek "siusiak (dlugosc) - pochwalcie sie ;)"

29.08.2006
23:09
[19]

Obscure [ ExcalibuR ]

Co dzieci siłowni ??
NA siłke to ja nie chodze sztange ja podnosze, aby klate mieć większa.

29.08.2006
23:10
[20]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

16cm teraz mam 4 razy w tygodniu treningi wiec moze urosnie

29.08.2006
23:12
[21]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Kuc na serio czy joke?
ja ponad 20 mam w nadgarstku

29.08.2006
23:13
[22]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

38-39cm, jak na moj wzrost i moja wage to dosyc malo, ale coz, nie cwicze teraz wiec nie ma co sie dziwic...

29.08.2006
23:13
[23]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Na oko to bedzie z 15 cm... w nadgarstku 10 cm... jesli juz....

29.08.2006
23:14
[24]

Coy2K [ Veteran ]

39

29.08.2006
23:17
smile
[25]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Misio --> wtedy każdy by w metrach podawał, albo w milach morskich :P

29.08.2006
23:21
[26]

Strodus [ Couch Potato ]

30cm bez ćwiczeń tylko rowerek (i takie tam codzienne czynności).

29.08.2006
23:23
[27]

Konso [ Pretorianin ]

ja nie wiem ile mam

29.08.2006
23:28
[28]

Khelben [ PointGuard ]

44 cm

29.08.2006
23:31
smile
[29]

wacek666 [ ]

38 cm malo ale bedzie wiecej

29.08.2006
23:31
smile
[30]

bECKy [ bartek ]

Strodus ---> 30 cm prawa reka, 20 lewa???

29.08.2006
23:31
[31]

ssummoner [ ]

25 cm, w przedramionach 35 cm.

29.08.2006
23:33
smile
[32]

Harrvan [ Senator ]

Misio-Jedi --> odpowiedz jest nadzwyczaj prosta
Kazdy twierdzilby ze ma 50-60 cm :D

29.08.2006
23:34
smile
[33]

Strodus [ Couch Potato ]

bECKy --> Niee. Nie uprawiam tego typu "zabaw" jeśli o to Ci chodzi ;P

29.08.2006
23:37
smile
[34]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

25 w porywach do 50

29.08.2006
23:43
[35]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

28 cm, bez ćwiczen itp :P

29.08.2006
23:44
[36]

Danley [ Pontifex Maximus ]

Barthez x -> przed bykownią, czy po? :D

29.08.2006
23:44
[37]

halski88 [ Pan Prezes ]

a 50 cm to powod do dumy? Nie sądze. Ja mam pewnie połowę tego i jest mi z tym dobrze.

29.08.2006
23:45
smile
[38]

blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]

30 cm... jak dwa razy centymetrem owine :P

Misio ---> Ja tam się chwalić nie chce, ale mój to jedna z rzeczy widocznych z kosmosu :D

29.08.2006
23:48
smile
[39]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

36 :P ale ja nic nie robie... nie chce mi sie cwiczyc ;P no i wysoki jestem :D to sie rozciagnelo na calej rece :D


xD

29.08.2006
23:50
[40]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Nie mam takiego długiego centymetra w domu.

29.08.2006
23:53
[41]

Andrew_wojownik [ Pretorianin ]

Ja chyba bym musiał podać wartośc ujemną :P

29.08.2006
23:54
smile
[42]

blackhood [ Jedi Knight ]

Ciekawe co by bylo gdyby ktos zalożyl watek "siusiak (dlugosc) - pochwalcie sie ;)

kiedyś powstanie bo to raczej nieuniknione

29.08.2006
23:55
[43]

pieb!!o [ Pretorianin ]

36 bez żandych ćwiczeń

tzn kiedyś cwiczyłem

29.08.2006
23:58
smile
[44]

Coy2K [ Veteran ]

ciekawe ile z tych bicepsow po naciśnieciu splaszczy sie jak galaretka :)

29.08.2006
23:59
[45]

pieb!!o [ Pretorianin ]

no ciekawe ;]

ciekawe czy biceps na lewym reku dorównuje bicepsowi na prawym ;] he he

30.08.2006
00:31
[46]

BukE [ Płetwonurek ]

Kolo 38, trenowalem boks 2 lata.

30.08.2006
00:33
[47]

reksio [ Q u e e r ]

Pytanie - jak to się mierzy? :) JA chyba mam 10. :]

30.08.2006
00:34
[48]

temp2 [ ARET ]

Jeden.

30.08.2006
00:34
smile
[49]

kasztaneczuszek [ Legend ]

38cm a po wakacjach powrót na siłke... bo mięsień piwny sie rozrasta ;]

30.08.2006
00:35
smile
[50]

Lysack [ Latino Lover ]

porównajcie sobie lewego do prawego bicepsa:D u mnie 2 cm różnicy:D u każdego... przynajmniej u normalnych ludzi taka różnica jest:D pomimo tego że jestem leworęczny:)

30.08.2006
00:36
[51]

peeyack [ Weekend Warrior ]

1,5 roku temu - 42, teraz zasniedzialem nieco i pewnie cos kolo 39 mam.

Z tego co mi wiadomo, to powinno sie podawac te wielkosci w stanie spoczynku, ale chyba tak nikt nie robi :-)

30.08.2006
00:38
smile
[52]

Misio-Jedi [ Legend ]

To ja proponuje zeby ci co napisali ze maja powyzej 38 podali tez obwod brzucha-cha-cha !!!

30.08.2006
00:41
smile
[53]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

ok misiu ja mam w pasie 85 cm i 187 wzrostu (na zaś), bo co?

a i jeszcze rozmiar buta chcesz?

30.08.2006
00:41
[54]

Coy2K [ Veteran ]

Misio prosze bardzo :) 75cm :)
a biceps "na luzie", bo przeciez nie bede machał hantlami w srodku nocy zeby "spompować" :P

30.08.2006
00:41
smile
[55]

Misio-Jedi [ Legend ]

coolerek ---> A nie odwrotnie czasem ?

30.08.2006
00:42
[56]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

hehe nie nie :D
ale jestes dowciapny

30.08.2006
00:45
smile
[57]

Coy2K [ Veteran ]

17latek co ma 45 w kablu ? :)
albo zle mierzysz + od razu po treningu
albo musiałeś sie niezle kłuć :)

30.08.2006
00:46
[58]

Misio-Jedi [ Legend ]

Szczerze powiedziawszy widzialem niejedna starsza pania co miala w bicepsie wiecej niz Arnold w czasach najwiekszej swietnosci.

30.08.2006
00:50
smile
[59]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

poprostu mam taką budowę ciała i cięzko pracuje na budowie i ćwicze na siłce domowej.
To wcale nie jest duzo , mam kumpla co ma 18 lat a ma 5 dych w bicepsie a pare ma ze ja pie**ole, a skubaniec wogole nic a nic nie robi tylko wina ciagle chlasta

30.08.2006
00:52
[60]

Coy2K [ Veteran ]

Misio mowimy tu o takich bicepsach z prawdziwego zdarzenia, nie górze tłuszczu, no chyba ze rozmawiamy z jakimś prosiaczkiem w takim razie nie mam wiecej pytan ;))

30.08.2006
00:52
[61]

hohner111 [ TransAm ]

misio - prosze, chce mi sie rzygac...a swoja droga cwiczcie cwiczcie a bedziecie tacy ;P

30.08.2006
00:53
smile
[62]

temp2 [ ARET ]

I niech tak zostanie Misiu...

30.08.2006
00:54
smile
[63]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Misio-Jedi
Hehe true, true.

==>Coy2k
Niepotrzebnie sobie zanizyles obwodzik. Wszyscy niedzielni kulturysci podaja rozmiar zaraz po treningu i przy napietym miesniu ;-)

30.08.2006
00:56
smile
[64]

Coy2K [ Veteran ]

peeyack jakbym cwiczyl dla obwodow to chyba bym od lustra nie odchodzil :)

cwicze dla siebie, a "pomiar" zrobilem jak przeczytalem ten wątek :)

hohner ale co to "porownanie" ma przedstawiac ? kulturyste w czasach swietnosci i 50-60letniego staruszka ? co to ma do rzeczy ? kazdy stary czlowiek bedzie wygladal jak na zdjeciu z prawej

coolerek89 nie... do siebie to napisałem, bo ja tak lubie ze sobą rozmawiac ;)

30.08.2006
00:57
[65]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Coy2K --że niby prosiaczek , to do mnie bylo ?

30.08.2006
00:58
[66]

hohner111 [ TransAm ]

starczy rok treningow (do kolejnego filmu) i wyglada sie tak --->

ja sem trenuje (trenowalem) a zdiecie tylko wkleilem dl ayay ze człwiek cwiczy cwiczy a na starosc nie wiele z tego ma oprocz bolacych stawow :(

30.08.2006
01:02
[67]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Tamto zdjecie dziadka Arnolda jest raczej spreparowane. Widzialem juz podobne zestawienie, ale nie mial tyle wlochaczow na klacie na tamtym zdjeciu.
Poza tym zeby na starosc sie tak zapuscic, to trzeba za mlodu sie niezle jak to Coy okreslil "nakłuć". Normalnymi treningami bez dopalaczy nie osiagnie sie takich efektow, zeby nawet machac ciezarami w dzien i w nocy.

30.08.2006
01:18
[68]

bartek [ ]

Łysack, nie wiem skąd te kosmiczne info, że niby "każdy ma jeden biceps większy". To samo słyszałem o jądrach... :> Sam w listopadzie ubiegłego roku miałem 32 cm lewy i 32 cm prawy (po kilku seriach z hantlami trochę więcej, ale nadal równo).

Mój kumpel boi się robić pompki. Twierdzi, że nie da się ich robić idealnie równo i zawsze jedna ręka bardziej pracuje, a on nie chce mieć różnicy rzędu 10 cm między bicepsami ;)

peeyack, biorąc pod uwagę fakt, że to foto było w b. wielu gazetach - nie sądzę, żeby to był fake.

30.08.2006
01:19
smile
[69]

maroo_1 [ Pretorianin ]

39cm :D kto zazdrosci?:P

30.08.2006
01:22
smile
[70]

Lysack [ Latino Lover ]

bartek -> ja tam jajek se nie mierze:D ale w bicepsach moge potwierdzić:P przynajmniej wszyscy których znam osobiście tak mają. a to dlatego, że chociażby jadąc autobusem trzymamy się prawą ręką, chcesz przenieść siężką siate - bierzesz ją w prawą rękę... przynajmniej ja tak mam:) ćwicząc na hantlach lewą ręką zawsze podnosze ze 2-3 razy mniej niż prawą...

30.08.2006
02:00
[71]

Danley [ Pontifex Maximus ]

To prawda, zaś odwrotnie jest z jazdą na rowerze ;)

30.08.2006
05:01
smile
[72]

Dziobak_90 [ Pretorianin ]

Ja trzydiesci cztery

30.08.2006
07:46
[73]

ksips [ Generaďż˝ ]

36

30.08.2006
08:16
[74]

smuggler [ Patrycjusz ]

Ponad 37 ale daawno nie mierzylem, bo cwicze dla siebie, nie dla centymetrow. Widze, ze jakis progres z czasem jest i pasi. Jaka mi roznica, ze 37 czy 39 albo 34? Pudzianem i tak nie bede, w Terminatorze 7 nie wystapie :)


PS. Co jeszcze sobie mierzycie, panowie "macho" :)

30.08.2006
08:30
smile
[75]

blazerx [ lateral thinking ]

34 mało ale moze od wrzesnia zaczne pakować

30.08.2006
09:20
[76]

Volter_xD [ Pretorianin ]

duży!!

30.08.2006
09:25
smile
[77]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Ja mam bicepsa mniejszego niz mojej dziewczyny.

Ale za to lewe jadro mam wieksze od prawego...

30.08.2006
10:55
smile
[78]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Tak w ogóle to ja mam nadzieję, że ktoś kto waży prawie 200kg i chwali się tym, że ma biceps 40+ od razu się przyznaje do swojej wagi? :P

30.08.2006
10:57
[79]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

34 mam z niczego.. taki poprostu jestem. :D

30.08.2006
11:10
smile
[80]

peterkarel [ KochamDzaste ]

34 :] kiepo coss :(

30.08.2006
11:13
smile
[81]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Nie mam się czym chwalić

30.08.2006
11:31
[82]

-=Igier=- [ Centurion ]

30 :]

30.08.2006
11:33
smile
[83]

siwCa [ Legend ]

35. bez treningu, bez niczego :)

30.08.2006
11:39
[84]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

17 lat, 34 cm - a jestem niewiele grubszy od patyka (na granicy między niedowagą a dobrą wagą do moejgo wzrostu, jednak jeszcze ciut w dobrej wadze ;]). Zero siłowni tylko 6 lat karate ;] Przy mojej masie, ten biceps i tak wygląda dość dobrze

30.08.2006
11:50
smile
[85]

jagged_alliahdnbedffds [ Moja kochana Kasia :* ]

Podawajcie jeszcze obwód bicepsa, gdy macie wyprostowaną rękę, bo jak jakiś gruu... najedzony koleś napisze, że ma 40 cm to nie znaczy, że jest napakowany... Znaczy w sumie jest napakowany, ale tym, że dużo je i taki jest sam w sobie, bez napinania mięśni - to chyba zrozumiałe ;)

30.08.2006
12:05
smile
[86]

E_G300 [ ]

83 cm. Jeżeli założe 3 kurdki ziomowe ;p

30.08.2006
12:16
[87]

masterr [ Pretorianin ]

jak cwiczylem miałem 48 cm ... ale od ponad roku juz nie cwicze i mam tylko 40

30.08.2006
12:19
smile
[88]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

tak ze 20 cm na oko hmmmmmmmmmm.......................

30.08.2006
12:22
smile
[89]

robal [ Konsul ]

dziwie sie ze Debczak_lebork nie napisal ile ma w bicepsie bo on tak sie lubi przechwalac a to smieszna dziara przedstawiająca kule do kregli albo nowymi butami

30.08.2006
12:24
[90]

claudespeed18 [ zią ]

37cm, ale nie cwiczylem z ponad dobry rok

30.08.2006
12:28
[91]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

31cm.
W ogóle nie ćwicze specjalnie, nie robie pompek.

30.08.2006
12:33
[92]

Maliniarz [ The Watcher ]

Boorova -> to pewnie przez te drapanie sie po jajach, przy dzwonieniu. Zapewne trzymasz sluchawle w prawym reku a drabpiesz sie lewa dlonia. I masz efekt :)

bartek -> "To samo słyszałem o jądrach... :> Sam w listopadzie ubiegłego roku miałem 32 cm lewy i 32 cm prawy" Ale te wymiary to od czego sa? Bo ja nie wiem w jaki sposob dokonuje sie pomiaru jader... I przekaz kumplowi ze jest baba, a dla leniwego kazda wymowka jest dobra : )

Strodus -> tylko pogratulowac, znalazles sie w 5% grupie mniejszosci.

Misio-Jedi -> ciekawe, czy kazdy by dopisywal, ile lat na to pracowal : )

E_G300 -> co to jest kurdka?

Heh, niezly watek co by sie dowartosciowac : ) Sam mam cos kolo 30.

I zdjecie na temat ->

30.08.2006
12:34
smile
[93]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Mój bicepsik, ale tylko prawy

30.08.2006
12:38
smile
[94]

MAROLL [ Legend ]

45 bez rozgrzewki.

30.08.2006
12:43
smile
[95]

Metam [ Konsul ]

35 :) ale zaczynam cwiczyc :)

03.09.2006
00:25
smile
[96]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Nikt więcej już "bika" na GOLu nie ma? :P

03.09.2006
00:58
smile
[97]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

Najpierw to powiedzcie swoje BMI to pogadamy;)

03.09.2006
01:07
[98]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

I tak siła ogólna nie jest zależna od wielkości bicepsu a raczej od siły nóg i pleców.

Ja mam 37cm po treningu.

03.09.2006
01:35
smile
[99]

PatriciusG. [ frank zappa ]

30cm mierzone linijka...

03.09.2006
02:47
[100]

weiland66 [ Konsul ]

moj zonaczysz na kurniku, nick strzala66

03.09.2006
10:51
smile
[101]

damiano1986 [ Junior ]

36.
Czasami troche cwicze. Ale ostatno już coraz mniej....

03.09.2006
10:53
[102]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

BMI? Co to?

03.09.2006
11:00
smile
[103]

stanson [ Szeryf ]

42 cm, po półtorarocznej przerwie w siłowni ;)

03.09.2006
11:01
smile
[104]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

35 cm

03.09.2006
11:03
smile
[105]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

stanson --> a jak pakernia była częściej to ile było? :)

BTW, jak myślisz, z 34,5cm bez ćwiczeń (tylko pompki) ile mogę wyciągnąć jeśli sobie kupię sztangę łamaną i obciążenia w granicach 20kg?

03.09.2006
11:06
[106]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

dzis sprawdziłem dokładnie 34 cm

03.09.2006
11:06
[107]

stanson [ Szeryf ]

Barthez x --> nie wiem, nie mierzyłem nigdy, ale mięśnie były o wieeele lepiej widoczne.
Co do pytania, to według mnie chyba nie chodzi o to żeby mieć jak największy obwód w łapie, tylko żeby dobrze trzymać formę i ogólnie dobrze wyglądać, nie sądzisz?

03.09.2006
11:06
[108]

matisf [ X ]

42

03.09.2006
11:14
[109]

kuba_2323 [ Konsul ]

Ja mam kolo 30cm, a moze i wiecej, a mam 13 lat

03.09.2006
11:30
[110]

anen [ #24 1KFA Fireballs - FB ]

Ee tam , dobrze wygladac. Chodzi o wycwieczenie pewnych grup miesni.
Moj Biceps to 38cm ale glownie cwicze brzuch i klatke piersiowa :)
Wazne jest to ze sie ma cel w cwiczeniach, albo na mase lub ogolno rozwojowych

03.09.2006
12:18
smile
[111]

Raziel [ Action Boy ]

ja nie mam takiej miarki "paskowej" ale jak sobie zmierzę u jakiegos ziomka to napiszę bo nie chcę mierzyc linijką ani strzelać na oko:D

Co do ćwiczeń, to ja polecam co drugi dzień po 5 serii róznych ćwiczen ogolno-rozwojowych typu po 30 brzuszków, pompek, przysiadów itp itd na jedną serię. Zajmuje jakies 30 min, jak ćwiczen jest więcej to oczywiscie więcej, ale efekty są w rzeźbie i żadna siłka nie potrzebna. W zasadzie siłownia jest potrzebna ludziom którzy chcą poważnie się podpompować, a nie pójść w rzeźbę.

03.09.2006
12:23
[112]

stanson [ Szeryf ]

Zgadzam się z Razielem, jednak mam jedno wielkie "za" siłownią - bardziej motywuje do ćwiczeń, bo płaci się z góry za cały miesiąc :)

03.09.2006
13:30
smile
[113]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

stanson --> no racja. Zresztą nie chodzi mi o to, żeby mieć łapę jak goryl, tylko mam grubą rękę bo ogólnie jestem dobrze zbudowany (nie mówię tu o tłuszczu tylko o ogólnej budowie ciała) i chcę te wszystkie mięśnie wyekspediować na wierzch :P O nogi się nie martwię bo trenuję siatkówkę (więc uda i łydki powinny być zawsze ok), klatka piersiowa nie jest już płaska ale chciałbym ją wyrzeźbić trochę no i pozostają ręce (bicepsy, tricepsy i przedramiona - które i tak już są w miarę ok) :)

03.09.2006
14:31
smile
[114]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

BMI=Body Mass Index

Waga:Wzrost^2



Ja muszę np. przytyć 13 KG żeby mieć średnią wartość normalnej wagi(ok. 23;))

03.09.2006
15:20
[115]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

34

03.09.2006
15:38
[116]

erton [ Fink ]

techi --> Tyle, ze nawet jak przytyjesz te 13kg to w bicepsie ci przybedzie najwyzej troszke, a tluszcz sie odlozy w srodkowych partiach ciala.

03.09.2006
15:49
smile
[117]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Ja już teraz, korzystając z tych obliczeń, mieszczę się w normie (ok. 24,8-9) ;)

03.09.2006
15:58
smile
[118]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

erton->I to jest właśnie różnica między przytyciem, a dietą na masę;)
Bo dieta na masę, nie odkłada tłuszczyku, tylko buduje mięśnie;)

13 KG nie jest zawsze równe 13 KG:)

03.09.2006
15:59
[119]

qweks [ Ignis Lentus ]

Teraz mam 38, ku mojemu zdziwieniu, gdyz dluzszy czas nie cwiczylem. Jedyne co mnie martwi to masa. Przy moim wzrscie powinna byc nieco wieksza (80kg przy 190cm wzrostu to niestety za malo)

03.09.2006
16:12
[120]

erton [ Fink ]

techi --> Nie ma czegos takiego jak dieta na mase. Zeby zwiekszyc mase miesniowa trzeba cwiczyc. Mozesz jesc pol kilo bialka dziennie, a jak bedziesz siedzial przy komputerze to i tak sie odlozy w postaci tluszczu

03.09.2006
16:14
smile
[121]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

erton->A kto powiedział, że nie cwicze?;]

03.09.2006
16:17
[122]

erton [ Fink ]

techi --> Moj czlowiek ostatnio kladl Ci kafelki w kiblu i powiedzial, ze prawie nic nie cwiczysz, przez dwa dni tylko pokroiles marchewke na obiad i zwijales kabel od odkurzacza.

03.09.2006
16:23
[123]

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]

erton->głaszcze;)
1) Mam już kafelki
2) Na obiad nie jadam marchewki
3) Kabel się sam zwija;)

03.09.2006
18:15
[124]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

BTW kabli. Przy wysiłku wyskakują wam "kable", czyli żyły?

03.09.2006
18:48
[125]

Flet [ Fletomen ]

31-32 cm. Nie wiem, az tak dokladnie bo sam mierzylem sobie krawieckim.

03.09.2006
18:49
smile
[126]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Tak jak Flet.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.