
Barthez x [ Generaďż˝ ]
Biceps - pochwalcie się ;)
Tak sobie myślę, że założę nikomu niepotrzebny temat, a jednak dopisać się można. Zastanawiam się jakie bicepsy mają GOLowicze :) Pochwalcie się :)
Ja mam 34,5 bez szczególnych ćwiczeń - tylko pompeczki codzienni i zamierzam kupić sobie sztangę :)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Zlap sie za kostke.
I juz wiesz, jak u mnie wyglada...
BBC BB [ Leg End ]
31cm, ale jestem chudy, jescze ostatnio sporo schudłem :/
lo0ol [ Jónior ]
u mnie tak jak u Orlanda ;]
InterPOL [ Generaďż˝ ]
bedzie ze 20 cm (w kurtce zimowej)

FemmeFatale [ right side never sleeps ]
a ja sobie zaraz zmierze ;)
...
chyba 28 ;)

Obscure [ ExcalibuR ]
Ja mam 15 lat i 30 cm (gdzies około tylu bo nie dawno mierzyłem) codzinnie robie pompki i dzwigam sztange :)
hohner111 [ TransAm ]
aktualnie 37, jak cwiczylem to na pompie bylo 41/42 ale to dawno i nie prawda...

daciek [ Pretorianin ]
Heh, a u mnie obwód 33 w swetrze mierzone kablem od słuchawek ;)
Ale jak na płeć piękną to muskuł całkiem całkiem.. Żaden facet mi nie podskoczy ;P
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
45 mało ale sie staram , nawet se atlas kupiłem

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Czyli FF by sobie ze mna poradzila...

Misio-Jedi [ Legend ]
Mialem 40 ale potem mi troche forma spadla, obecnie znow ostro pakuje.

Gaara [ Senator ]
16,7

Pawlik_Orginal [ Centurion ]
Na ukos 3 razy obwinies zmiarka w gipsie i bandarzu to moze ze 10 cm by było...
no dobra przehiełem 9.....

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
10 mm
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Obscure - dzieci siłownii...
Ja mam coś +/- 30 bo metrówka jest taka nie teges, jedyne co robioe to od czasu do czasu małe ciezarki podnosze.
EDIT: Dobra znalazłem dobrą metrówkę. 31 cm :P

Lysack [ Latino Lover ]
ja kiepsko... 37cm, ale przez całe wakacje nic nie ćwiczyłem, a zamiast tego... ćwiczyłem mięsień piwny, ale rower czyni cuda, zamias urosnąć mięsień piwny to zmalał:D

Misio-Jedi [ Legend ]
Ciekawe co by bylo gdyby ktos zalorzyl watek "siusiak (dlugosc) - pochwalcie sie ;)"
Obscure [ ExcalibuR ]
Co dzieci siłowni ??
NA siłke to ja nie chodze sztange ja podnosze, aby klate mieć większa.
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
16cm teraz mam 4 razy w tygodniu treningi wiec moze urosnie
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Kuc na serio czy joke?
ja ponad 20 mam w nadgarstku
snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
38-39cm, jak na moj wzrost i moja wage to dosyc malo, ale coz, nie cwicze teraz wiec nie ma co sie dziwic...
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Na oko to bedzie z 15 cm... w nadgarstku 10 cm... jesli juz....
Coy2K [ Veteran ]
39

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Misio --> wtedy każdy by w metrach podawał, albo w milach morskich :P
Strodus [ Couch Potato ]
30cm bez ćwiczeń tylko rowerek (i takie tam codzienne czynności).
Konso [ Pretorianin ]
ja nie wiem ile mam
Khelben [ PointGuard ]
44 cm

wacek666 [ ]
38 cm malo ale bedzie wiecej

bECKy [ bartek ]
Strodus ---> 30 cm prawa reka, 20 lewa???
ssummoner [ ]
25 cm, w przedramionach 35 cm.

Harrvan [ Senator ]
Misio-Jedi --> odpowiedz jest nadzwyczaj prosta
Kazdy twierdzilby ze ma 50-60 cm :D

Strodus [ Couch Potato ]
bECKy --> Niee. Nie uprawiam tego typu "zabaw" jeśli o to Ci chodzi ;P

swierszczu22 [ Pretorianin ]
25 w porywach do 50
Master_2 [ Generaďż˝ ]
28 cm, bez ćwiczen itp :P
Danley [ Pontifex Maximus ]
Barthez x -> przed bykownią, czy po? :D
halski88 [ Pan Prezes ]
a 50 cm to powod do dumy? Nie sądze. Ja mam pewnie połowę tego i jest mi z tym dobrze.

blackdragon2 [ Władca smoczych klanów ]
30 cm... jak dwa razy centymetrem owine :P
Misio ---> Ja tam się chwalić nie chce, ale mój to jedna z rzeczy widocznych z kosmosu :D

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
36 :P ale ja nic nie robie... nie chce mi sie cwiczyc ;P no i wysoki jestem :D to sie rozciagnelo na calej rece :D
xD
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Nie mam takiego długiego centymetra w domu.
Andrew_wojownik [ Pretorianin ]
Ja chyba bym musiał podać wartośc ujemną :P

blackhood [ Jedi Knight ]
Ciekawe co by bylo gdyby ktos zalożyl watek "siusiak (dlugosc) - pochwalcie sie ;)
kiedyś powstanie bo to raczej nieuniknione
pieb!!o [ Pretorianin ]
36 bez żandych ćwiczeń
tzn kiedyś cwiczyłem

Coy2K [ Veteran ]
ciekawe ile z tych bicepsow po naciśnieciu splaszczy sie jak galaretka :)
pieb!!o [ Pretorianin ]
no ciekawe ;]
ciekawe czy biceps na lewym reku dorównuje bicepsowi na prawym ;] he he
BukE [ Płetwonurek ]
Kolo 38, trenowalem boks 2 lata.
reksio [ Q u e e r ]
Pytanie - jak to się mierzy? :) JA chyba mam 10. :]
temp2 [ ARET ]
Jeden.

kasztaneczuszek [ Legend ]
38cm a po wakacjach powrót na siłke... bo mięsień piwny sie rozrasta ;]

Lysack [ Latino Lover ]
porównajcie sobie lewego do prawego bicepsa:D u mnie 2 cm różnicy:D u każdego... przynajmniej u normalnych ludzi taka różnica jest:D pomimo tego że jestem leworęczny:)
peeyack [ Weekend Warrior ]
1,5 roku temu - 42, teraz zasniedzialem nieco i pewnie cos kolo 39 mam.
Z tego co mi wiadomo, to powinno sie podawac te wielkosci w stanie spoczynku, ale chyba tak nikt nie robi :-)

Misio-Jedi [ Legend ]
To ja proponuje zeby ci co napisali ze maja powyzej 38 podali tez obwod brzucha-cha-cha !!!

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
ok misiu ja mam w pasie 85 cm i 187 wzrostu (na zaś), bo co?
a i jeszcze rozmiar buta chcesz?
Coy2K [ Veteran ]
Misio prosze bardzo :) 75cm :)
a biceps "na luzie", bo przeciez nie bede machał hantlami w srodku nocy zeby "spompować" :P

Misio-Jedi [ Legend ]
coolerek ---> A nie odwrotnie czasem ?
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
hehe nie nie :D
ale jestes dowciapny

Coy2K [ Veteran ]
17latek co ma 45 w kablu ? :)
albo zle mierzysz + od razu po treningu
albo musiałeś sie niezle kłuć :)
Misio-Jedi [ Legend ]
Szczerze powiedziawszy widzialem niejedna starsza pania co miala w bicepsie wiecej niz Arnold w czasach najwiekszej swietnosci.

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
poprostu mam taką budowę ciała i cięzko pracuje na budowie i ćwicze na siłce domowej.
To wcale nie jest duzo , mam kumpla co ma 18 lat a ma 5 dych w bicepsie a pare ma ze ja pie**ole, a skubaniec wogole nic a nic nie robi tylko wina ciagle chlasta
Coy2K [ Veteran ]
Misio mowimy tu o takich bicepsach z prawdziwego zdarzenia, nie górze tłuszczu, no chyba ze rozmawiamy z jakimś prosiaczkiem w takim razie nie mam wiecej pytan ;))
hohner111 [ TransAm ]
misio - prosze, chce mi sie rzygac...a swoja droga cwiczcie cwiczcie a bedziecie tacy ;P

temp2 [ ARET ]
I niech tak zostanie Misiu...

peeyack [ Weekend Warrior ]
==>Misio-Jedi
Hehe true, true.
==>Coy2k
Niepotrzebnie sobie zanizyles obwodzik. Wszyscy niedzielni kulturysci podaja rozmiar zaraz po treningu i przy napietym miesniu ;-)

Coy2K [ Veteran ]
peeyack jakbym cwiczyl dla obwodow to chyba bym od lustra nie odchodzil :)
cwicze dla siebie, a "pomiar" zrobilem jak przeczytalem ten wątek :)
hohner ale co to "porownanie" ma przedstawiac ? kulturyste w czasach swietnosci i 50-60letniego staruszka ? co to ma do rzeczy ? kazdy stary czlowiek bedzie wygladal jak na zdjeciu z prawej
coolerek89 nie... do siebie to napisałem, bo ja tak lubie ze sobą rozmawiac ;)
coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Coy2K --że niby prosiaczek , to do mnie bylo ?
hohner111 [ TransAm ]
starczy rok treningow (do kolejnego filmu) i wyglada sie tak --->
ja sem trenuje (trenowalem) a zdiecie tylko wkleilem dl ayay ze człwiek cwiczy cwiczy a na starosc nie wiele z tego ma oprocz bolacych stawow :(
peeyack [ Weekend Warrior ]
Tamto zdjecie dziadka Arnolda jest raczej spreparowane. Widzialem juz podobne zestawienie, ale nie mial tyle wlochaczow na klacie na tamtym zdjeciu.
Poza tym zeby na starosc sie tak zapuscic, to trzeba za mlodu sie niezle jak to Coy okreslil "nakłuć". Normalnymi treningami bez dopalaczy nie osiagnie sie takich efektow, zeby nawet machac ciezarami w dzien i w nocy.
bartek [ ]
Łysack, nie wiem skąd te kosmiczne info, że niby "każdy ma jeden biceps większy". To samo słyszałem o jądrach... :> Sam w listopadzie ubiegłego roku miałem 32 cm lewy i 32 cm prawy (po kilku seriach z hantlami trochę więcej, ale nadal równo).
Mój kumpel boi się robić pompki. Twierdzi, że nie da się ich robić idealnie równo i zawsze jedna ręka bardziej pracuje, a on nie chce mieć różnicy rzędu 10 cm między bicepsami ;)
peeyack, biorąc pod uwagę fakt, że to foto było w b. wielu gazetach - nie sądzę, żeby to był fake.

maroo_1 [ Pretorianin ]
39cm :D kto zazdrosci?:P

Lysack [ Latino Lover ]
bartek -> ja tam jajek se nie mierze:D ale w bicepsach moge potwierdzić:P przynajmniej wszyscy których znam osobiście tak mają. a to dlatego, że chociażby jadąc autobusem trzymamy się prawą ręką, chcesz przenieść siężką siate - bierzesz ją w prawą rękę... przynajmniej ja tak mam:) ćwicząc na hantlach lewą ręką zawsze podnosze ze 2-3 razy mniej niż prawą...
Danley [ Pontifex Maximus ]
To prawda, zaś odwrotnie jest z jazdą na rowerze ;)

Dziobak_90 [ Pretorianin ]
Ja trzydiesci cztery
ksips [ Generaďż˝ ]
36
smuggler [ Patrycjusz ]
Ponad 37 ale daawno nie mierzylem, bo cwicze dla siebie, nie dla centymetrow. Widze, ze jakis progres z czasem jest i pasi. Jaka mi roznica, ze 37 czy 39 albo 34? Pudzianem i tak nie bede, w Terminatorze 7 nie wystapie :)
PS. Co jeszcze sobie mierzycie, panowie "macho" :)

blazerx [ lateral thinking ]
34 mało ale moze od wrzesnia zaczne pakować
Volter_xD [ Pretorianin ]
duży!!

Boroova [ Lazy Bastard ]
Ja mam bicepsa mniejszego niz mojej dziewczyny.
Ale za to lewe jadro mam wieksze od prawego...

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Tak w ogóle to ja mam nadzieję, że ktoś kto waży prawie 200kg i chwali się tym, że ma biceps 40+ od razu się przyznaje do swojej wagi? :P
jajko w imadle [ Pretorianin ]
34 mam z niczego.. taki poprostu jestem. :D

peterkarel [ KochamDzaste ]
34 :] kiepo coss :(

Andre770 [ Koniokwiciur ]
Nie mam się czym chwalić
-=Igier=- [ Centurion ]
30 :]

siwCa [ Legend ]
35. bez treningu, bez niczego :)
Sanchin [ Orchid Samurai ]
17 lat, 34 cm - a jestem niewiele grubszy od patyka (na granicy między niedowagą a dobrą wagą do moejgo wzrostu, jednak jeszcze ciut w dobrej wadze ;]). Zero siłowni tylko 6 lat karate ;] Przy mojej masie, ten biceps i tak wygląda dość dobrze

jagged_alliahdnbedffds [ Moja kochana Kasia :* ]
Podawajcie jeszcze obwód bicepsa, gdy macie wyprostowaną rękę, bo jak jakiś gruu... najedzony koleś napisze, że ma 40 cm to nie znaczy, że jest napakowany... Znaczy w sumie jest napakowany, ale tym, że dużo je i taki jest sam w sobie, bez napinania mięśni - to chyba zrozumiałe ;)

E_G300 [ ]
83 cm. Jeżeli założe 3 kurdki ziomowe ;p
masterr [ Pretorianin ]
jak cwiczylem miałem 48 cm ... ale od ponad roku juz nie cwicze i mam tylko 40

swierszczu22 [ Pretorianin ]
tak ze 20 cm na oko hmmmmmmmmmm.......................

robal [ Konsul ]
dziwie sie ze Debczak_lebork nie napisal ile ma w bicepsie bo on tak sie lubi przechwalac a to smieszna dziara przedstawiająca kule do kregli albo nowymi butami
claudespeed18 [ zią ]
37cm, ale nie cwiczylem z ponad dobry rok
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
31cm.
W ogóle nie ćwicze specjalnie, nie robie pompek.
Maliniarz [ The Watcher ]
Boorova -> to pewnie przez te drapanie sie po jajach, przy dzwonieniu. Zapewne trzymasz sluchawle w prawym reku a drabpiesz sie lewa dlonia. I masz efekt :)
bartek -> "To samo słyszałem o jądrach... :> Sam w listopadzie ubiegłego roku miałem 32 cm lewy i 32 cm prawy" Ale te wymiary to od czego sa? Bo ja nie wiem w jaki sposob dokonuje sie pomiaru jader... I przekaz kumplowi ze jest baba, a dla leniwego kazda wymowka jest dobra : )
Strodus -> tylko pogratulowac, znalazles sie w 5% grupie mniejszosci.
Misio-Jedi -> ciekawe, czy kazdy by dopisywal, ile lat na to pracowal : )
E_G300 -> co to jest kurdka?
Heh, niezly watek co by sie dowartosciowac : ) Sam mam cos kolo 30.
I zdjecie na temat ->

gacek [ FISHKI dot NET ]
Mój bicepsik, ale tylko prawy

MAROLL [ Legend ]
45 bez rozgrzewki.

Metam [ Konsul ]
35 :) ale zaczynam cwiczyc :)

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Nikt więcej już "bika" na GOLu nie ma? :P

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Najpierw to powiedzcie swoje BMI to pogadamy;)
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
I tak siła ogólna nie jest zależna od wielkości bicepsu a raczej od siły nóg i pleców.
Ja mam 37cm po treningu.

PatriciusG. [ frank zappa ]
30cm mierzone linijka...
weiland66 [ Konsul ]
moj zonaczysz na kurniku, nick strzala66

damiano1986 [ Junior ]
36.
Czasami troche cwicze. Ale ostatno już coraz mniej....
Barthez x [ Generaďż˝ ]
BMI? Co to?

stanson [ Szeryf ]
42 cm, po półtorarocznej przerwie w siłowni ;)

Sizalus [ Generaďż˝ ]
35 cm

Barthez x [ Generaďż˝ ]
stanson --> a jak pakernia była częściej to ile było? :)
BTW, jak myślisz, z 34,5cm bez ćwiczeń (tylko pompki) ile mogę wyciągnąć jeśli sobie kupię sztangę łamaną i obciążenia w granicach 20kg?
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
dzis sprawdziłem dokładnie 34 cm
stanson [ Szeryf ]
Barthez x --> nie wiem, nie mierzyłem nigdy, ale mięśnie były o wieeele lepiej widoczne.
Co do pytania, to według mnie chyba nie chodzi o to żeby mieć jak największy obwód w łapie, tylko żeby dobrze trzymać formę i ogólnie dobrze wyglądać, nie sądzisz?
matisf [ X ]
42
kuba_2323 [ Konsul ]
Ja mam kolo 30cm, a moze i wiecej, a mam 13 lat
anen [ #24 1KFA Fireballs - FB ]
Ee tam , dobrze wygladac. Chodzi o wycwieczenie pewnych grup miesni.
Moj Biceps to 38cm ale glownie cwicze brzuch i klatke piersiowa :)
Wazne jest to ze sie ma cel w cwiczeniach, albo na mase lub ogolno rozwojowych

Raziel [ Action Boy ]
ja nie mam takiej miarki "paskowej" ale jak sobie zmierzę u jakiegos ziomka to napiszę bo nie chcę mierzyc linijką ani strzelać na oko:D
Co do ćwiczeń, to ja polecam co drugi dzień po 5 serii róznych ćwiczen ogolno-rozwojowych typu po 30 brzuszków, pompek, przysiadów itp itd na jedną serię. Zajmuje jakies 30 min, jak ćwiczen jest więcej to oczywiscie więcej, ale efekty są w rzeźbie i żadna siłka nie potrzebna. W zasadzie siłownia jest potrzebna ludziom którzy chcą poważnie się podpompować, a nie pójść w rzeźbę.
stanson [ Szeryf ]
Zgadzam się z Razielem, jednak mam jedno wielkie "za" siłownią - bardziej motywuje do ćwiczeń, bo płaci się z góry za cały miesiąc :)

Barthez x [ Generaďż˝ ]
stanson --> no racja. Zresztą nie chodzi mi o to, żeby mieć łapę jak goryl, tylko mam grubą rękę bo ogólnie jestem dobrze zbudowany (nie mówię tu o tłuszczu tylko o ogólnej budowie ciała) i chcę te wszystkie mięśnie wyekspediować na wierzch :P O nogi się nie martwię bo trenuję siatkówkę (więc uda i łydki powinny być zawsze ok), klatka piersiowa nie jest już płaska ale chciałbym ją wyrzeźbić trochę no i pozostają ręce (bicepsy, tricepsy i przedramiona - które i tak już są w miarę ok) :)

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
BMI=Body Mass Index
Waga:Wzrost^2
Ja muszę np. przytyć 13 KG żeby mieć średnią wartość normalnej wagi(ok. 23;))
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
34
erton [ Fink ]
techi --> Tyle, ze nawet jak przytyjesz te 13kg to w bicepsie ci przybedzie najwyzej troszke, a tluszcz sie odlozy w srodkowych partiach ciala.

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Ja już teraz, korzystając z tych obliczeń, mieszczę się w normie (ok. 24,8-9) ;)

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
erton->I to jest właśnie różnica między przytyciem, a dietą na masę;)
Bo dieta na masę, nie odkłada tłuszczyku, tylko buduje mięśnie;)
13 KG nie jest zawsze równe 13 KG:)
qweks [ Ignis Lentus ]
Teraz mam 38, ku mojemu zdziwieniu, gdyz dluzszy czas nie cwiczylem. Jedyne co mnie martwi to masa. Przy moim wzrscie powinna byc nieco wieksza (80kg przy 190cm wzrostu to niestety za malo)
erton [ Fink ]
techi --> Nie ma czegos takiego jak dieta na mase. Zeby zwiekszyc mase miesniowa trzeba cwiczyc. Mozesz jesc pol kilo bialka dziennie, a jak bedziesz siedzial przy komputerze to i tak sie odlozy w postaci tluszczu

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
erton->A kto powiedział, że nie cwicze?;]
erton [ Fink ]
techi --> Moj czlowiek ostatnio kladl Ci kafelki w kiblu i powiedzial, ze prawie nic nie cwiczysz, przez dwa dni tylko pokroiles marchewke na obiad i zwijales kabel od odkurzacza.
techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
erton->głaszcze;)
1) Mam już kafelki
2) Na obiad nie jadam marchewki
3) Kabel się sam zwija;)
Barthez x [ Generaďż˝ ]
BTW kabli. Przy wysiłku wyskakują wam "kable", czyli żyły?
Flet [ Fletomen ]
31-32 cm. Nie wiem, az tak dokladnie bo sam mierzylem sobie krawieckim.

MacGawron [ Generaďż˝ ]
Tak jak Flet.