GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gadu-Gadu 7.5 - Co o tym sądzicie??

28.08.2006
23:59
smile
[1]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Gadu-Gadu 7.5 - Co o tym sądzicie??

Co sądzicie o nowym Gadu-Gadu 7.5 z możliwością słuchania radia?? Moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Miłe piosenki, dużo kanałów. Idealna sprawa.

29.08.2006
00:00
smile
[2]

Konso [ Pretorianin ]

Najlepsze było, jest i będzie Gadu Gadu 6.

29.08.2006
00:00
[3]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

od daaawna juz mozna sciagnac gg z mozliwoscia sluchania radia :P bez rewelacji, wile Winampa odpalic i sluchac tak samo :) GG idzie przez WA :P

jedyne co mi sie podoba
to jak wpisujemy emoty z lapy to sie pokazuja w oknie pisania, a nie dopiero po wyslaniu wiadomosci :P

29.08.2006
00:02
[4]

pieb!!o [ Pretorianin ]

7,5 z radiem to bedzie tak zwanny pamieciozżeracz ;]

29.08.2006
00:05
[5]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

nie wiem :P obecnie zajmuje mi 9 mb w pamieci :P

29.08.2006
00:05
smile
[6]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Ja sie przesiadłem na aqq, po tym jak jeden z golowiczów polecił i na gg nie wróce :P jak co to :

29.08.2006
00:07
[7]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

Miałem AQQ jednak bardziej leży mi GG (pewnie przyzwyczajenia - ale po co je zmieniać??:D)

29.08.2006
00:10
[8]

pieb!!o [ Pretorianin ]

o kurcze to ja przesiadam sie na AQQ
a ile AQQ ciągnie z procesora ??

29.08.2006
00:13
smile
[9]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Jak ktoś chce to można zrobić z aqq gadu gadu, sa odpowiednie skóry :) emoty itp

29.08.2006
00:14
[10]

Drozdi [ Żunior ]

a moim zdaniem radio jest dodatkową, bezsensowną funkcją, dodatkiem który nie wnosi nic do projektu Gadu Gadu. Mnie to wogóle nie rusza. Miałem tą wersje gg dłuższy czas, ale ani razu z niej nie skorzystałem(pewnie jak wiekszość użytkowników tej wersji - a może sie myle?)

29.08.2006
00:14
smile
[11]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

jakos mi to przez wszystkich nielubiane gg nie stwarza problemow :P wiec nie bede sie mscil zeby jakies aqq dopasowac wygladem do gg :P

29.08.2006
00:17
[12]

pieb!!o [ Pretorianin ]

gdyby gg pracował z msn hotmail, icq , lub z poziomu gg mozna bylo by sprawdzać poczte [ tak ja w messenger ] bo było by coś >> to były bardzo przydatne rozszerzenia

a radio...phii
i tak kazdy bedzie uzywał winampa wiec o co tyle krzyku...??

29.08.2006
00:22
[13]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Też uważam że to bezsenu żeby z aqq robic gg, ale jak ktos jest zagorzały maniakiem gg, a chce inny komunikator, to w tym programiku jest taka opcja. Ja z gg wziałem tlyko emoty :)

29.08.2006
00:26
smile
[14]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

a po co mi sprawdzanie poczty poprzez gg?? od tego jest program pocztowy phiii :P
generalnie cokolwiek by bylo dodane zmienione w gg to jest skazane tutaj na porazke :D hehe
takie wnioski wyciagam po jakims tam czasie czytania forum :P

29.08.2006
00:31
[15]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Największa porażka w gg to jest wysyłanie plików, wyszło tyle wersji i nadal jest tyle problemów żeby sie z kims połączyć, mimo że ma gg i w dodatku nawet ta sama wersje.

29.08.2006
00:36
smile
[16]

Super Kotlet [ Schabowy ]

E tam , AQQ żądzi.
Moim zdaniem emoty ma lepsze niż te na GG może poza 3 czy 4 wyjątkami.

29.08.2006
00:36
smile
[17]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Beznadzieja. Pewnie dużo pamięci pochłonie a ja i tak słucham 3 stacji:Radiostacja Eska i radio Moje Radio Hip Hop i bezproblemowo starcza mi winamp. No i jeszcze trzeba się "pindrzyć" odinstalować intstalować itd. Może się kiedyś skuszę jeśli to rzeczywiście się przyjmie ale jak już to po formacie(czyli jakieś 2 miechy chyba że coś padnie).

29.08.2006
00:40
smile
[18]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Dym14 :) z niczym nie musisz sie pindrzyc czy jak ty to tam nazywasz :D
podczas instalacji nowej wersja stara sama sie deinstaluje :P calosc trwa moze z 10 sekund

ze nie sluchasz innych stacji to nie znaczy ze jest beznadzieja :P na szczescie ty nie jestes wyrocznia i jedynym uzytkownikiem :D

29.08.2006
00:48
smile
[19]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Mobii-->Na prawde się sama deinstaluje?? A jakość sygnału AAC+??

29.08.2006
00:51
smile
[20]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

sprawdz sam :) ja sie nie znam :P ja jestem tylko tym gorszym uzytkownikiem gg :D

29.08.2006
01:44
smile
[21]

©®© [ Generaďż˝ ]

GG to jest jedna wielka kpina, od kilku juz lat.
Liczy sie tylko tlen :)

29.08.2006
01:47
smile
[22]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

hehe :D podobaja mi sie te zapewnienia ze wszystko procz gg jest lepsze :D fajnie sie was prowokuje do tego gadania :P hehe

29.08.2006
02:29
smile
[23]

hopkins [ Zaczarowany ]

Uzywalem wielu komunikatorow, ale zawsze wracalem do GG :) Radyjko juz mam od dawna i czasami slucham nawet. Jesli chodzi o stabilonosc to GG sie bardzo poprawilo. Pamieci tez nie zzera tak duzo :)

29.08.2006
03:32
smile
[24]

krejas [ Konsul ]

ja od dawien dawna byłem za gadu-gadu 6.x i w ogóle 7.x mi nie odpowiadało ...
ale w końcu sie skusiłem zainstalować 7.5 (głównie przez radio) i sie nie zawiodłem :D
słucham gaduradia rock i jestem zadowolony. świetna jakość oraz różnorodne piosenki to jest to :D

29.08.2006
07:59
[25]

beo314 [ Konsul ]

Tak czytam sobie i czytam, jakie to wy macie problemy z tym gg... i nie mogę wyjść z podziwu dla was.
Szajs, ciągle się wiesza, zżera dużo pamięci, brzydkie jakieś - A WY CIĄGLE TEGO UŻYWACIE!

Nie podoba się? Możecie się przesiąść na inny protokół, lub wybrać innego klienta.
Jedyne co wam się w gg podoba to to chyba, że możecie ciągle sobie na niego stękać.

29.08.2006
09:24
[26]

KaeSiak [ Centurion ]

Już dawno ścierwa GG nie używam. Polecam AQQ.

29.08.2006
09:29
[27]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Wole Konnekta..

29.08.2006
09:36
smile
[28]

Cainleen [ Pretorianin ]

Najzabawniejsze jest to, że duża większość tych młodocianych, świadomych "pro-userów" używających innych komunikatorów, jak AQQ, Tlen, Konnekt, Miranda itepe, itede korzysta głównie, a czasami nawet wyłącznie (!) z protokołu gg. To naprawdę śmieszne ( a może raczej żenujące?) jak ktoś mówi - GG to shit, tylko lamy tego używają, a na liście ma same kontakty gg. Ale cóż on używa czegoś innego, a więc jest tRuE hAkEr.

29.08.2006
09:50
smile
[29]

Volter_xD [ Pretorianin ]

Zgadzam się z tobą

29.08.2006
09:52
smile
[30]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Chodzi o uzywanie PROGRAMU gg, nie protokolu... wiec ci nie wyszlo...

29.08.2006
09:54
[31]

Flet [ Fletomen ]

Cainleen --> Hehe dobrze mowisz, mialem na dysku zainstalowanego stefana (przez 10 min.) i gdy importowalem kontakty z gg pomyslalem - Cholera! A na co mi to ? I tak same nr z gg...

Wywalilem i siedze na GG :)

Orlando --> No tak ale czy jak uzywam stefana to gg mi nie padnie ?

Chociaz Orlando ty tez masz racje. Jesli ktos uwielbia interie.pl to taki stefan to dla niego suoer sprawa, mimo ze ma w nim tylko nr gg.

29.08.2006
09:54
[32]

Kyahn [ Rossonero ]

Cainleen ---> a tak z ciekawości, Ty czego używasz? (na 90% wiem jaką dasz mi odpowiedź, ale chcę zobaczyć czy się nie mylę :))

29.08.2006
09:58
[33]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Flet - mi nie padlo...

29.08.2006
10:01
smile
[34]

raper741 [ Vamos Barca ]

7.0 jest najlepsze :)

7,5 takie sobie ;/

29.08.2006
10:01
[35]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Cainleen. Aha. Rozumiem. Czyli jeżeli ja korzystam z inego komunikatora niż GG mam powiedzieć osobom z mojej listy GG, że albo zmieniają komunikator na taki jak ja mam albo mam ich w czterech_literach? No to super. Już zaczynam krucjatę bo to wstyd jest korzystać z jakiegos komunikatora bo mi się on podoba podczas gdy inni używają GG bo oni go po prostu lubią/przyzwyczaili się.

29.08.2006
10:03
[36]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Narmo, nie zapomnij o bialym kapturze i plonacym krzyzu...

29.08.2006
10:04
[37]

Cainleen [ Pretorianin ]

@Kyahn

Ja jakiś czas temu zupełnie zrezygnowałem z IM :)

29.08.2006
10:08
smile
[38]

YogiYogi [ Konsul ]

GG wchodzi na gielde WGPW i musi czyms blysnac przed inwestorami.
Poki co uwazam ze kryjacy sie w GG potencjal zostal zmarnowany przez fatalne wykonanie.
Uzycie kontrolki IE jako glownego engine'u ma swoje plusy ale mozna zrobic to o wiele lepiej...

A nie - 50 MB pamieci po kilkudziesieciu minutach rozmowy...

29.08.2006
10:11
[39]

Flet [ Fletomen ]

Powiedzcie mi jeszcze czy to gg 7.5 rozni sie jeszcze czyms oprocz tego radia od gg 7.1 ?

29.08.2006
10:12
[40]

Kyahn [ Rossonero ]

Cainleen ---> a to mnie zdziwiłeś, myślałem, że jesteś wielkim fanem jabbera.

29.08.2006
10:13
[41]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Cainleen

A co w tym smiesznego? Przeciez klient do GG a protokol umozliwiajacy komunikacje w sieci Gadu - Gadu to dwie rozne sprawy. Ja np. uzywam EKG i dla mnie jest idealny.

29.08.2006
10:13
smile
[42]

halski88 [ Pan Prezes ]

Konnekt. Dziękuje za uwagę!

29.08.2006
11:00
[43]

Drozdi [ Żunior ]

Cainleen -> ale czy to na przykład moja wina że ja używam konnekta ale mam numery w większości z gg? Ciekawa jest twa teoria. Jakbym tylko był w stanie przekonac pare osób to nawet bym sie na ICQ przeniósł. Ale to że wszyscy mówią, po co zmieniać przyzwyczajenia, wszyscy mają gg, to stoimy w miejscu :P

29.08.2006
22:22
[44]

Kwiatuszek89 [ Legionista ]

żadna rewelacja to radio:], często nawet u wielu osób nie działalo także wynalazek akurat im się udał cudownie :]. Sama może raz skorzystałam i wg mnie badziewie:] i nie ma czym się zachwycać.

29.08.2006
22:23
[45]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Może i fajne ale i tak gg jest do bani, najlepsze jest AQQ.

29.08.2006
22:52
[46]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

przynajmniej emotikony pokazuje, przed wysłaniem

29.08.2006
22:58
[47]

blackhood [ Jedi Knight ]

Ja się od wczoraj przerzucam na Mirandę i jak na razie jestem zadowolony.

29.08.2006
23:00
smile
[48]

E_G300 [ ]

w tym gg troche nie potrzebne są te przerywane kreski ;p podczas rozmowy ;p

29.08.2006
23:03
smile
[49]

Gaara [ Senator ]

Ja mam tlena:P

29.08.2006
23:10
[50]

Master_2 [ Generaďż˝ ]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Też uważam że to bezsenu żeby z aqq robic gg, ale jak ktos jest zagorzały maniakiem gg, a chce inny komunikator, to w tym programiku jest taka opcja. Ja z gg wziałem tlyko emoty :)


Głupie pytanie jak to zrobiłeś? :P

31.08.2006
19:16
smile
[51]

tracer001 [ Junior ]

POMOCY POMÓŻCIE PSZY INSTALACJ GADU-GADU Z RADIEM POKAZUJE SIE OKIENKO Z BŁENDEM I WYŻUCA NA PULPIT NIEMOGIE POPROSTU ZAINSTALOWAĆ ANI URUCHOMIĆ TEGO GG Z RADIEM MUJ SPSZEĘT TO:ATLON 3200 TAKTOWANY NA 2200GH 256RAM400MGH/DDR/128BIT,KARTA GIGABYTE 6600GT128RAM/DDR/GIEL NA PŁYCIE ASUS A8N-SLI PREMIUM NA NFORCE 4.
BARDZO PROSZE O POMOC MOJE GG TO 7107174 MAIL TO [email protected]

31.08.2006
19:23
[52]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Master_2 --> AQQ szuka oznaczenia dla danej emotki w kolejnych katalogach. Jeżeli znajdzie jakąś to nie szuka dalej. Więc wystarczy, że ponumerujesz sobie katalogi z emotkami. u mnie wygląda to tak -->

tracer001 --> Bardziej od konfigu interesuje nas co to był dokładnie za komunikat.

31.08.2006
19:25
smile
[53]

QrKo [ Legend ]

Konnekt! Konnekt!

Polecam przetestowanie :)

31.08.2006
19:28
[54]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Chociaż nie wiem co by dodali do GG to ja używam go tylko do pisania. Nie korzystam z dzwonienia, radyj i innych bajerów. Od dzwonienia jest Skype, a od radia Winamp.

31.08.2006
20:03
smile
[55]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Moim zdaniem gadu gadu to marnotrawstwo czasu a ta wersja z radiem niczym sie prawnie od reszty nie różni, wole normlanego radia słuchać...

tracer001>>szacuneczek, że "pulpit" potrafisz poprawnie napisać!

"ATLON 3200 TAKTOWANY NA 2200GH 256RAM400MGH/DDR/128BIT" >> ROTFL

01.09.2006
12:03
[56]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

i"lovin it......

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.