GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Muzyka z japonska nuta podobna do tej ..

28.08.2006
21:45
[1]

elfik [ z wired ]

Muzyka z japonska nuta podobna do tej ..

.. Jak w temacie. Mozecie mi cos polecic .. ?

28.08.2006
21:49
[2]

pablo_rajski_bicz [ Konsul ]

Cały ost z ICO'o

28.08.2006
21:55
[3]

elfik [ z wired ]

wlasnie sie zasluchuje .. i szukam czegos podobnego

28.08.2006
22:32
smile
[4]

n2n [ Don Kermitto ]

Być może nie jest to do końca to czego szukasz ale skoro spodobał ci się OST z ICO to powinieneś posłuchać soundtrack'u z "Shadow of the Colossus" (gra tych samych twórców)
Tak jak w przypadku gier tak też jest z muzyką czyli jest bardziej epicka i moim zdaniem jeszcze piękniejsza :)

Przykład -

28.08.2006
22:34
smile
[5]

Misiak [ Pluszak ]

Też przyłancam się do pytania elfika :D

02.09.2006
14:47
[6]

Misiak [ Pluszak ]

up

03.09.2006
12:16
smile
[7]

Floone [ Generaďż˝ ]

Up

03.09.2006
12:21
[8]

bialy kot [ FLCL ]

Soundtrack do Juuni Kokki/Twelve Kingdoms/12 Krolestw. Ale wlasciwie tez przylaczam sie do pytania :)

03.09.2006
12:30
[9]

Ozzie [ CD Projekt RED ]

Ciężka sprawa, soundtrack ICO jest dosyć unikalny, wiem że Michiru Oshima ma na swoim koncie jeszcze kilka utworów o podobnym brzmieniu, ale nie pamiętam gdzie je słyszałem. :/

Ewentualnie warto przyjrzeć się twórczości Yoko Kanno aka Gabriela Robin, oraz soundtrackom z Final Fantasy, ale nie przypominam sobie żadnych utworów w dokładnie takim klimacie.

03.09.2006
12:42
[10]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Polecam też muzyczke z shogun total war... może troche inne klimaty, ale również fajne :)

03.09.2006
13:47
[11]

geeshu [ Vault Dweller ]

Soundtrack z Tenchu [PSX]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.