
F.C BARCELONA [ Konsul ]
Taniec Twarzy
Laios [ Zarzew ]
Niezle :D

ValkyreX [ shikyo ]
Niezłe.
cotton_eye_joe [ maniaq ]
niezle
ale fake przeciez w uszach nie ma miesni.
edytowane.

Floone [ Generaďż˝ ]
Troszke sztucznie to wygląda ale generalnie może być
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Takie sobnie.tj średnie

-=Igier=- [ Centurion ]
FAKE!!!

Leilong [ Generaďż˝ ]
ani to śmieszne, ani sensowne, ani autentyczne.

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Świetne!!!
Ale jak on tymi uszami ruszał??! :D
mons [ Generaďż˝ ]
słabe...