GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto z Was był na grzybkach?

27.08.2006
13:25
[1]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Kto z Was był na grzybkach?

Byłem sobie dziś w lesie na grzybkach, ale grzybiarzy było więcej w lesie niż grzybów. Mało znalazłem i jestem wkurzony, bo się napalałem na te grzyby od tygodnia. Moja mama troche znalazła... A jak tam u Was z grzybami w tym roku? był ktoś z Was i znalazł jakieś eleganckie grzybki???

takiego prawusa dziś dorwałem. Mały troche ale lepszy byle cyc niż nic---------------------->

27.08.2006
13:27
[2]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

ja chodze prawie codziennie, mam takie miejsce ze zberam same prawdziwki i czasem osaki...koszyk dziennie, plus czasem chodzi mamy to kolejny koszyk...mam do tego lasku jakies 800m

27.08.2006
13:27
[3]

raper741 [ Vamos Barca ]

Ja byłem tydzień temu na grzybach z tatą i siostrą i znaleźliśmy całą reklamówke grzybów.

27.08.2006
13:28
smile
[4]

MiniWm [ PeaceMaker ]

Bylem pare dni temu..... nawet trujacych nie bylo :/

To juz nie te czasy :) kiedys to byl wysyp grzybow ;)

27.08.2006
13:28
smile
[5]

Gaara [ Senator ]

Ja jadłem halucynki jakoś tydzień temu:) dużo ich w tym roku jest

27.08.2006
13:29
[6]

Flet [ Fletomen ]

Wszystko fajnie pieknie tylko, ze połowa robaczywych :|

27.08.2006
13:29
[7]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Rodzice byli w czwartek... troche nawet znalezli...

27.08.2006
13:29
smile
[8]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

ja byłem 3 dni temu znalazłem całą siatkę grzybów

27.08.2006
13:29
[9]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

ja chyba się wybiore w poniedziałek z samego rana , bo w te weekendy to tych grzybiarzy jest tyle że grzybów mało i w ogóle do d...

co najczęściej robicie z grzybami??? U mnie to najczęściej się marynuje, ale ja też bardzo lubie ugotować, potem usmażyć z mąką i śmietaną, takie są naprawde git...

27.08.2006
13:29
smile
[10]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Ja na grzyby chodze sporadycznie,jak sie mi nudzi.Pewnie dlatego że nie lubie grzybów to nie czuje satysfakcji ze zbierania ich.

27.08.2006
13:31
smile
[11]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

szkoda ze nie mam aparatu, w tym roku jest u nas niesamowity urodzaj grzybow, tocze mala wojne z wojem, ten kto wczesniej wstanie znajdzie wieksze grzyby, drugi sie musi troche natrudzic ;) I oszukujemy zawsze kto gdzie byl, zeby druga osoba nie poszla w dobre miejsce :D

Dodam tylko ze dzis nie bylem, ale wujo byl i "powiedzial" ze prawie nic nie znalazl, wiec i ja sobie odpuszcze

czekam na deszcz! :)

27.08.2006
13:32
smile
[12]

Flyby [ Outsider ]

..eeh ..zazdroszczę Sonny ..w moich lasach w lipcu grzybów jeszcze nie było ..ale obiecuję sobie że pojadę na grzyby, choćby we wrześniu..

27.08.2006
13:33
[13]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

snopek9----> nic nie znalazł bo dziś niedziela i wszystkie sępy mają wolne więc do lasu poszły i myślą że coś znajdą...

27.08.2006
13:34
smile
[14]

Gaara [ Senator ]

co najczęściej robicie z grzybami??? U mnie to najczęściej się marynuje, ale ja też bardzo lubie ugotować, potem usmażyć z mąką i śmietaną, takie są naprawde git...

Jak już zbiorę trochę halucynków (jakieś 300) to idę do kumpla i jemy na obiad tak po 100-150 :)

27.08.2006
13:34
smile
[15]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Kumpel wczoraj na torze samochodowym znalazl pieczarki - rosly na trawie :) Takie wielkie!

27.08.2006
13:35
smile
[16]

Volter_xD [ Pretorianin ]

Ja dzisiaj znalazłem całą torbę podgrzybków!!

27.08.2006
13:36
smile
[17]

Strodus [ Couch Potato ]

Ja byłem dzisiaj wcześnie rano i nazbierałem 4 kilo maślaczków. Całkiem sporo hehe. Mieszkam w takim rejonie Polski, że prawdziwki rosną tylko w niewielu miejscach i spotkanie ich graniczy z cudem. Ale z maślaków też jestem zadowolony. Żadnych robaków etc. Jutro może też się wybiore ;P

27.08.2006
13:36
[18]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Sonny Silooy --> znaczy wiesz, ten las jet ogromny, a miejsce gdzie chodzimy nalezy do mnie i mojej siostry i raczej malo kto sie tam kreci, po prostu dzis bylo strasznie sucho i od wczoraj malo pojawilo sie prawdziwkow ( a to jest lasek sadzony, prawie same swierki i kilka brzuzek-stad te osaki)...jezeli nie spadnie deszcz to nie ma co liczyc na wieksze lowy, chyba ze gdzies w wiekszym lesie...

Strodus --> hehe, z maslakami to sa jaja, po prostu sie siedzi i sie je zbiera w tym roku wiec sobie to w ogole odpuszczam bo grzyby powinno sie szukac a nie tylko "zbierac" :D zreszta maslaki nie sa za dobre...

27.08.2006
13:40
smile
[19]

Strodus [ Couch Potato ]

snopek9 --> Co ty mi tam smakują i bardzo wiele ludzi też sobie je chwali. Rano jajecznica z grzybkami a na obiadek gulasz ;D Żyć nie umierać.

27.08.2006
13:46
[20]

Szef Nazguli [ Mr. Evil Cheater ]

Ja byłem tlyko raz.. ale blisok mnie jest jedno z największych zagłębisk halunów w Europie :d

27.08.2006
13:48
[21]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

snopek9---> z tymi maślakami to ty tak masz jak z 7 lat temu z sitakami. Poszliśmy z ojcem z jedną reklamówką i koszykiem, a skończyło się na tym że potem robiliśmy urzytek z kurtek i swetrów, żeby gdzieś te grzyby zapakować. Mama musiała po nas do lasu zajeżdżać bo nie było jak z tymi grzybami wrócić do domu... Normalnie biedna matulka ze dwa dni całe bawiła się z tymi grzybami, wszystkie zamarynowała...

27.08.2006
13:56
smile
[22]

cinek0,7 [ Konsul ]

ja byłem Wczoraj i w 30 minut nazbierałem Cale wiaderko 10 kilowe

27.08.2006
13:57
smile
[23]

Strodus [ Couch Potato ]

cinek0,7 ---> Chyba litrowe a nie kilowe.

27.08.2006
14:00
[24]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

moj ojciec i wujek poszli dzis i przyniesli kilkanascie grzybow
duze nie byly, ale wazne ze w ogole były

27.08.2006
14:03
[25]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

Strodus pewnie chodziło mu że grzyby 10 kilowe grzyby a nie jakieś tam wiadro.

U mnie z grzybami to się kiedyś do lasu chodziło, ale teraz u mojego dziadka tak jedna częśc pola zarosła że nieopłacało się karczować i stoi sobie mały lasek mieszany. Jak po leje to się taczką zabiera....

27.08.2006
14:05
smile
[26]

cinek0,7 [ Konsul ]

Strodus--->to nie ja pisałem tyko moj głupi brat

27.08.2006
14:06
[27]

bartek [ ]

Przedwczoraj byłem z rodzinką.

27.08.2006
14:07
smile
[28]

bartek [ ]

Niestety tylko dwie kanie się trafiły.

Dziś rodzice pojechali na rydze, to jest to :D

(zdjęcia to efekt wpuszczenia mojego tatuśka i mamuśki do lasu na ok. 2 godziny; sam grzybów nie zbieram; jeżdżę robić zdjęcia :))

27.08.2006
14:08
smile
[29]

Sandro [ GOL ]

Strodus--->to nie ja pisałem tyko moj głupi brat

Srutututu :)

Ja na grzybach nie byłem i pewnie się nie wybiorę. Trochę szkoda, ale pewnie i tak już wszystko grzybiarze wyzbierali...

27.08.2006
14:11
smile
[30]

zelka [ Strider ]

U mnie z grzybami mizernie. Trzeba by jechać do jakiegoś porządnego, grzybowego lasu. W tych bliższych same psiaki i papierzaki.

27.08.2006
14:46
smile
[31]

stanson [ Szeryf ]

Koło Mikołajek :)

27.08.2006
14:50
smile
[32]

Strodus [ Couch Potato ]

stanson --> Niezłe sztuki :)

27.08.2006
14:57
[33]

Laios [ Zarzew ]

heheh musze tez sie wybrac z rodzicami :D

27.08.2006
14:59
[34]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Ja na grzybach nie byłem i pewnie się nie wybiorę. Trochę szkoda, ale pewnie i tak już wszystko grzybiarze wyzbierali...

Sandro----> największy wysyp grzybów jeszcze przed nami...

27.08.2006
14:59
[35]

Minas Morgul [ Senator ]

Jak się dobrze poszuka ->
:)

27.08.2006
15:00
[36]

Minas Morgul [ Senator ]

2

27.08.2006
15:02
smile
[37]

wafelskate [ A Fire Inside ]

Ja byłem jakis tydzien temu z bratem i rodzicami :) Bardzo cienko poszło, prawie nic nie było, dosłownie kilka grzybów zebraliśmy.
Wypadałoby sie znów za jakiś czas wybrać i miejmy nadzieję, że tym razem z dużo lepszym efektem :)

27.08.2006
15:02
[38]

BukE [ Płetwonurek ]

Mam dzialke rekreacyjna nad jeziorem, kolo Gorzowa Wlk. Sasiedzi mowia, ze mnostwo grzybow.. Moze sie wybiore za jakis czas. Po wakacjach mysle, jak wszystkie dzieci do szkoly pojda i spokoju wiecej bedzie.

27.08.2006
15:02
[39]

Torn [ Legend ]

Ja nie byłem na grzybach, tylko sobie szedłem koło lasu i przypadkiem znalazłem takiego maluśkiego borowika (robaczywy był).

27.08.2006
17:21
[40]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Torn---> nie taki maluśki... Byłby całkiem ładny prawus gdyby nie taki robaczywy

Minas Morgul=-----> co to za grzyby???

27.08.2006
17:31
smile
[41]

Kam-El [ Generation X ]

"Kto z Was był na grzybkach?" ... narkotyki to zły nałóg ;)

a tak na serio to byłem w środe ... 3 razy mnie deszcz zlał ... grzybów było raptem pół wiadereczka z czego wyszedł jeden słoik grzybków marynowanych ... wspomniałem ze to były same maślaki (boże jak ja nie lubie maślaków bleee) panie daj se pan siana z takimi interesami ...

27.08.2006
17:38
[42]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

bylem dzisiaj 2 godziny probowalem i znalazlem tylko 5zl i 5 kurek. zjadlem na surowo i widze jakby klawiatura mi wibrowala.

Minas Morgul--> to grzyby? to chyba kut**ki

27.08.2006
17:42
[43]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Minas Morgul ---> poczekaj parę dni, to takie czarne napuchnie zdrowo i zacznie tak śmierdzieć, że szok - śmierdzi na deszcze zwykle :)

27.08.2006
17:43
smile
[44]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Ja ostatnio z tatą byłem to tylko maślaki były :P

27.08.2006
17:47
[45]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

Ja maślaków nigdy nie jadłem... To chyba są dziadowskie grzyby, bo nikt ich u mnie nie zbiera ani nie jje.

27.08.2006
18:01
smile
[46]

AnakinSkywalker [ Pretorianin ]

Znalazłem ogromnego prawdziwka.

Jutro dam zdjęcie, miał średnicę piłki do nogi :-)

27.08.2006
18:36
smile
[47]

egilson [ Konsul ]

a ja jestem po halucynkach ,wiec mozna powiedziec ze jestem NA grzybkach

27.08.2006
18:41
[48]

egilson [ Konsul ]

kaban1 tez jest NA grzybkach :P

31.08.2006
23:21
smile
[49]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

dziś rano znów byłem na grzybkach...

troche uzbierałem------------------------------->

31.08.2006
23:23
[50]

jajko w imadle [ Pretorianin ]

coś ci sie zdjecie nie wkleilo

31.08.2006
23:27
smile
[51]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

Ja dzisiaj przeszukiwałem okoliczne łąki w poszukiwaniu łysieczek i nieznalazłem nawet psiakow. Niby warunki idealne, widocznie jeszcze za wczesnie.

31.08.2006
23:28
smile
[52]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Siema , ja bylem 1,5 tygodnia temu jak te deszcze byly ;] To baardzo dyzo prawdziwkow i kozlakow !! Teraz jest malo bo zimno w nocy :/ I troszke duzo robaczywych tych grzybkow , ale akurat te 2 tygodnie temu nazbieralem duzo ;]

31.08.2006
23:31
[53]

Robi27 [ Mes que un club ]

Zamierzam w sobote rano wyskoczyc, licze na male grzybki bo uwielbiam marynowane.

31.08.2006
23:39
smile
[54]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Ja byłem koło Zbąszynka i Nowego Tomyśla tez się troszkę uzbierało. Ale jest multum robaczywek

31.08.2006
23:43
smile
[55]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

u nas to grzyby można kosą kosić( na prawde)
normalnie zatrzesienie w tym roku pełno prawusów i podgrzybków
nawet u mnie na podwórku pare rosnie :) ludzie zbieraja po 5 wiaderek
ja ostatnio zebrałem 15 litrów i ususzyłem narazie nie chodze bo nie ma po co
tyle co mam to mi wystarczy, czekam tylko na kanie az dobrze urosną i ide znowu
na polowanie :)

31.08.2006
23:45
smile
[56]

kowalskam [ Senator ]

ja byłem na grzybach koło działki...
dwie ogromne torby wypchane po brzegi :)

31.08.2006
23:47
smile
[57]

Misiak [ Pluszak ]

Dzisiaj byłem na grzybkach. Około 2 kosze miesznaki, ale najwięcej było podgrzybków :) łącznie razem z rodzicami zebraliśmy 6 koszy grzybków :)
Mój wujek to codziennie przynosi kosz prawdziwków:) ale on koło lasu mieszka na wsi :)

Sonny Silooy--> Masz może zdjęcie sitaka? Co z nich można robić, bo ostatnio u mnie w rodzinie pytanie, co to jest, jak wygląda i czy da się jeść :D Sitaki i błotniaki :D

edit:
jak rozpoznac kanie od sromotnika? :D

01.09.2006
08:55
[58]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Wlasnie wychodze na low. Troche pozno ale co tam...

01.09.2006
09:57
[59]

.:Igier:. [ Centurion ]

u mnie za płotem prawdziwki rosną :P

01.09.2006
10:09
[60]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

igier>>> a u nie kozaki białe

wczoraj poszedłem na grzybki i znalazłem w jednym miejscu prawie 50 podgrzybków
normalnie tak, jak by ktos posiał

01.09.2006
10:12
smile
[61]

peterkarel [ KochamDzaste ]

ja tez ostatni bylem na grzybkach :]

01.09.2006
10:16
smile
[62]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Ja byłem. Mam 2 wiaderka. Wielkie grzyby. Prawie same prawdziwki. Dużo robaczywych:(

01.09.2006
13:04
[63]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Wrocilem! Standardowa mieszanka, troche tego mam ale duzo niestety robaczywych. Oczywiscie nie moglo sie obyc bez przygod.
Wchodze do lasu, zdazylem przejsc jakies 200 metrow i juz wiedzialem jak to sie skonczy. Na sciezce jaka babuszka (miala chyba z 1000 lat) obok niej wilkie kundlowate bydle. Dla kobieciny smycz i kaganiec to chyba tylko trudne slowa z telewizji. Piesek pewnie sie ucieszyl na moj widok bo w pare sekund byl juz kolo mnie. Niestety jak mnie "chapnal" za spodnie to stwierdzilem ze zabawa nie jest taka przednia. Nie musze pisac ze na anemiczne "pikus do nogi" kundelek nie reagowal. Wogole byl agresywny i malo sklonny do wspolpracy. W koncu jakims cudem pieska udalo mi sie odgonic, powiedzialem pani co o tym mysle (ale o dziwo w kulturalny sposob) ale nie zrobilo to chyba na niej najmniejszego wrazenia. Potem napatoczyl sie jakis wielki, przyglupi ocios ktory okazal sie byc jej synem. Pomyslalem ze w koncu uda mi sie zakonczyc cala sytuacje. Scenariusz mial byc prosty, odciagnie psa na bezpieczna odleglosc, rzuci krotkie "przepraszam" i "czy nic ci sie nie stalo ?" i po sprawie. ALE to byloby zbyt banalne. Koles wyskoczyl do mnie z pretensjami ze niby UWAGA draznie mu psa! No kur*** ! Tego to sie nie spodziewalem! Najpierw mnie wcielo, potem nastala chwila ciszy pusicilem wiazanke i poszedlem stamtad w cholere. Nie mialem ochoty wdawac sie z nimi w zadne dyskusje. Istna paranoja.
Z tego cio sie orientuje wogole nie mozna wprowadzac psow do lasu. Jeszcze potrafie zrozumiec ludzi ktorzy speceruja po lesie z psem przy nodze w kagancu. Ale to ! bydle nawet nie mialo smyczy czy kaganca. Juz nawet na grzyby nie mozna isc bezpiecznie. Nawet nie chce mi sie tego komentowac.

01.09.2006
13:47
smile
[64]

Yancy [ Legend ]

Jak tylko mam czas, to chodzę. Bardzo lubię zbierać grzyby. Wybrałem się nawet wczoraj - ale szybko musiałem wracać bo wpadłem do rzeki i cały się zmoczyłem :D a było dość wietrznie i długo nie wytrzymałem w mokrych szmatach :D

01.09.2006
14:08
[65]

chaber van dall [ Konsul ]

Ludzie, gdzie wy te grzyby znajdujecie?! Ja byłem pare dni temu w miejscu, gdzie ja albo ktoś z rodziny jeździ co roku, zawsze wracamy z pełnymi koszami, a w tym roku? Dwa malutkie prawdziwki i jeszcze deszcz nas zmoczył.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.