GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

może ktoś to rozpozna:D "tibidibidiptiptip, łoooł"

27.08.2006
00:18
smile
[1]

Lysack [ Latino Lover ]

może ktoś to rozpozna:D "tibidibidiptiptip, łoooł"

piosenka i leci tak mniej więcej:

tibidibidiptiptip, łoooł, tibidibidiptiptip, łooł

kobieta śpiewa, a potem jest chyba "cośtam, i love you"

charakterystyczna miła dla ucha i spokojna nuta:P

królestwo* za tytuł...

spoiler start
*albo piwo jak ktoś chce:)
spoiler stop

27.08.2006
00:21
smile
[2]

Piotrek.K [ Dervish ]

Scatman - Scatman's World!!

Update - No to pisz, ze to kobie... No dobra - czytac mi sie juz nie chce ;P

27.08.2006
00:23
smile
[3]

Lysack [ Latino Lover ]

skatman to nie kobieta... a szkoda, bo kobieta z tak sprężystym językiem to cud w dzisiejszych czasach, buahahhhah

27.08.2006
00:36
smile
[4]

Arcy Hp [ Legend ]

A to nie było "bipapapbarabop?"

27.08.2006
00:37
[5]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ewentualnie "paraptibatitapatibati"?

27.08.2006
00:38
[6]

Arcy Hp [ Legend ]

Acee ---> ale akcent był na pierwszą sylabę?

27.08.2006
00:46
smile
[7]

Lysack [ Latino Lover ]

no żem sie wkurzył no:D

aż nagrałem:D

do pobrania w doskonałej jakości tutaj:


trzeba przyznać że mam talęta, no nieeeeeee??????

27.08.2006
00:47
[8]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Ja bym jednak obstawiał za bitiripidopitabidabi.


<wsłuchuje się w nagranie Łysacka, spada z krzesłą i kwiczy budząc rodzinę> Oł maj gad, dobre ; )

No ale wiadomo już o co chodzi ; D

27.08.2006
00:50
smile
[9]

Lysack [ Latino Lover ]

no a nie mówiłem, że mam talent:P

sorry, że nie puściłem swojego pełnego wokalu, ale rodzice śpią w pokoju obok:D

27.08.2006
00:51
[10]

Alake [ Konsul ]

Nie lubisz mnie, ale będę lepsza niż ty i podam ci pomocną dłoń ;)

Annie Lennox - No More I Love You's

27.08.2006
00:51
[11]

Deepdelver [ Legend ]

Annie Lennox - No More I Love Yous

27.08.2006
00:53
smile
[12]

Lysack [ Latino Lover ]

dzięki:)

aha, kto Ci powiedział, ze Cię nie lubię? po prostu czasem mamy odmienne zdanie i lubię się z Tobą sprzeczać:) naprawdę miło mi się z Tobą sprzecza, ale nie bierz sobie tego do serca, a akurat ostatnio w wątku z psem z podziwem czytałem Twoje posty - naprawdę:)

emotką się nie przejmuj, w sygnaturce wyjaśnienie:)

27.08.2006
00:54
smile
[13]

Arczens [ Legend ]

Lysack o ku**a leze :D

27.08.2006
00:54
smile
[14]

Gaara [ Senator ]

No prawda... masz talent:P

27.08.2006
00:56
smile
[15]

Lysack [ Latino Lover ]

jutro nagram pełnom wersjem, bo sie ze mnie śmiejecie <foch> z przytupem, o! taki bede! o!

27.08.2006
01:03
smile
[16]

CHESTER80 [ get LOST ]

Osz kurna, wymiatasz Lysack! Bez kitu ale twoje "tibidibi" zwala z nóg! Nie nagrywaj pełnej wersji, nagraj całą płytę :)

27.08.2006
01:06
smile
[17]

Arczens [ Legend ]

Albo watek seryjny " Pochwal sie swoim głosem" :D

27.08.2006
01:08
smile
[18]

Lysack [ Latino Lover ]

to nie jest gópi pomys:D to nie jest gópi pomys!!

jutro nagram goofiego jak mi sie bedzie chciało:P

27.08.2006
01:14
smile
[19]

...: pluto :... [ Centurion ]

ja tez mam podobny problem i skorzystalem z pomyslu lysacka
wiem ze to sa ok lata 80, wpadla mi w ucho :d

27.08.2006
01:21
smile
[20]

Arczens [ Legend ]

Uspokojcie sie, bo ja nie wytrzymam :D

27.08.2006
01:22
smile
[21]

chaber van dall [ Konsul ]

To kto następny?

27.08.2006
01:22
smile
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A rozpoznaje ktoś "hy hyh hymmmmmm" :D

//tak mi się właśnie ten odcinek Bundych przypomniał :P


[7] --> ROTFL!!!! :D :D

27.08.2006
01:23
smile
[23]

Lysack [ Latino Lover ]

pluto -> na moje łuho to bedzie z sandtrak z alfa :D chociaż mogiem sie mylić:D

27.08.2006
01:26
smile
[24]

Xaltorun [ Quincy ]

Stranger -> imperial march jak nic!

27.08.2006
01:28
smile
[25]

chaber van dall [ Konsul ]

Stranger -> Obawiam się, że musisz to zaśpiewać, żeby ktoś rozpoznał...

27.08.2006
01:30
smile
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Arczens --> Był już taki wątek... bodajże próbki głosu golowiczów czy jakoś tak ;)

już archiwum niestety:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4374927

27.08.2006
01:31
smile
[27]

...: pluto :... [ Centurion ]

moze to jest z miami vice, cos takie klimaty wyczuwam ^^

edit aha jeszce jedno: prowadze wynajem mikrofonu :d

27.08.2006
01:32
smile
[28]

Alvarez [ REDLIGHT ]

Lysack -->

Taki talent nie moze sie zmarnowac.
Moze na kolejna Eurowizje brać forumowa cie wypromuje. ;)

27.08.2006
01:35
smile
[29]

Kompo [ alkopoligamista ]

Warto, by tamten wątek reanimować, bo Łysack może konkurować z Goferem i Jego wokalem. ;D

27.08.2006
01:35
[30]

Laios [ Zarzew ]

HHaHHAhaahhaha padam po tych piosenkach :DDD

27.08.2006
01:36
smile
[31]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Genzo i tak był najlepszy z odgłosem świni :] Ma ktoś na hdd?

chaber van dall -->

również sorry za niską jakość, ale wszyscy śpią :P

27.08.2006
01:45
[32]

bartek [ ]

Stranger, masz coś z tego archiwalnego wątku? :)

Chętnie bym posłuchał, bo widzę, że Ty i Gofer nieźle zamiataliście... ;)

27.08.2006
01:46
[33]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ja w tym wątku nie dałem nic od siebie :) Oba wav'y były Genza :] Niestety chyba mi już z hdd poleciały, ale jeszcze sprawdzę :(

27.08.2006
05:35
smile
[34]

sheld0n [ Sleeper Cylon ]

no żem sie wkurzył no:D

aż nagrałem:D

do pobrania w doskonałej jakości tutaj:


trzeba przyznać że mam talęta, no nieeeeeee??????


O w morde!
Zrobilbym z tego dzwonek na komorke!

27.08.2006
06:44
smile
[35]

Zalen [ Centurion ]

masakra!!! Leze pod stolem normalnie

27.08.2006
07:36
[36]

AGArtha [ Trinitron ]

Hahahaha!!! Nooo Al Bundy! <haha> Oooorzeszku włoski nie ma to jak dobry śmiech z rana w pracy!!!

27.08.2006
08:06
[37]

blazerx [ lateral thinking ]

nawet lepsze od dizme, masz talent:)

27.08.2006
08:08
[38]

specjalista [ Generaďż˝ ]

Beatnick vs Loituma - leva's breaks

27.08.2006
08:14
smile
[39]

Lysack [ Latino Lover ]

kurde, robie kariere jak mandaryna:D:D

27.08.2006
08:29
[40]

blazerx [ lateral thinking ]

nie zapomnij o nas na eurowizji, wysle nawet smsa na ciebie:)

27.08.2006
09:18
smile
[41]

Strodus [ Couch Potato ]

Haahaha ale LOL. Nagrania wyczesane w kosmos. Najlepsze z Bundych. Ale pogrom...

27.08.2006
09:25
[42]

zylla [ Dezerter ]

no żem sie wkurzył no:D

aż nagrałem:D

do pobrania w doskonałej jakości tutaj:


trzeba przyznać że mam talęta, no nieeeeeee??????





haaahaaaaa

27.08.2006
12:50
smile
[43]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Lysack --> Prędzej jak Tokio Hotel, no ale ja się za bardzo nie znam na muzyce ;D

27.08.2006
12:51
[44]

Struckt [ Pretorianin ]

Albo Blog 27 tez podobnie ;P

27.08.2006
12:57
smile
[45]

Genzo [ Progressive ]

Ktos o mnie tu wspominal? :D

Sciszcie glosniki :D juz sie w to nie bawie ;)))



-----------
edit: i nawet watek znalazlem: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4256145 :)

27.08.2006
13:00
smile
[46]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Genzo
<<

Dokładnie o to mi chodziło :D

27.08.2006
15:53
smile
[47]

Alvarez [ REDLIGHT ]

Wow. Profesjonalna swinia. :D

No offence... :)

27.08.2006
16:02
smile
[48]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Niby Lysack mnie rozbawil swoim nagraniem
Ale w sumie chociaz sluch muzyczny ma ;) :P

27.08.2006
16:07
smile
[49]

Maliniarz [ The Watcher ]

27.08.2006
18:01
smile
[50]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"Profesjonalna swinia."
<<<

27.08.2006
18:05
smile
[51]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

pierwszym skojarzeniem po przeczytaniu tytułu wątku było O-Zone "Despre Tine" :D

27.08.2006
23:04
smile
[52]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Lysack, wez hopie zapodaj wreszcie jakis nowy hit, bo tego "tibidibidiptiptip, łoooł" nie mozna przeciez wiecznie sluchac ;]

27.08.2006
23:10
smile
[53]

Lysack [ Latino Lover ]

dzisaijn niej estem w stanie śpierwać... już za dużowmsie dziiaja naspiweałem:D sz kolegamina koncercie, albe rabkowało mi pasrtenrów scenicznych, ale ogólniet o fajnie byłoal ale gardło boooooooli........
nie dzisiajn ie, jutroazarzudce woaklem:D

28.08.2006
14:17
smile
[54]

Lysack [ Latino Lover ]

łohohoho:D kurde, sam siebie nie mogiem zrozumieć, sie znaczy tego co wczoraj pisałęm:D

czekierap!!

28.08.2006
14:18
smile
[55]

Kompo [ alkopoligamista ]

Akcent z Radomia?

28.08.2006
14:19
smile
[56]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Trochę jak ten kulfon śpiewasz ;D

28.08.2006
14:22
smile
[57]

Lysack [ Latino Lover ]

wczułem sie co nieco w rytmy tej jakże cudownej muzyki i taki akcent sam ze mnie wypłynął, buauhahahahhaa:D

a pomyślcie, że jechało ze mną wczoraj 150 osób rowerami i ja jako jedyny śpiewałem:D cały swój repertuar:D

28.08.2006
14:24
smile
[58]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Hmm...
"Katastrofa na drodze. Odnaleziono ciała 149 rowerzystów!"
To Twoja sprawka? :P

28.08.2006
14:29
smile
[59]

Lysack [ Latino Lover ]

a nie wiem, nie wiem... wracałem z kolegą, a o pozostałych nic nie wiem:) ale skoro tak to ja sie nie dziwie, ze zdjęć nie ma na stronie jeszcze...:) jednemu to jak zaśpiewałem "sła dziewecka do lasecka" to aż z roweru spadł:) ale chyba mój śpiew nie miał nic wspólnego z tym incydentem, a jedynie go umilił spadającemu:)

28.08.2006
14:32
smile
[60]

Buby [ Perfekt ]

Jesteście [mandaryna mode: on] ku*** [mandaryna mode: off] genialni :D

28.08.2006
14:46
smile
[61]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

O w morde :D:D
[54] i sie poplakalem :D:D

28.08.2006
15:05
smile
[62]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Prawie się udławiłem obiadem.

Świniak powala!

28.08.2006
15:16
smile
[63]

ValkyreX [ shikyo ]

ROTFL

31.08.2006
00:43
smile
[64]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Lysack, jak zwykle czekamy na kolejny hit :))) Może coś z repertuaru Mandaryny? ;]

31.08.2006
00:58
smile
[65]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Rotfl, dzięki za przypomnienie tego świniaka... :D

Za pierwszym razem padłem, bo miałem głośniki dosyć głośno ustawione.

31.08.2006
00:59
smile
[66]

Lysack [ Latino Lover ]

Stranger -> poszukaj wątku "tararirarara" tam się popisywałem:D

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5411121&N=1

o prosze bardzo:D

31.08.2006
01:00
smile
[67]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5411121&N=1

Łysack ---> Wymiatasz!

31.08.2006
01:03
smile
[68]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Lysack --> Może być :D :D
<<<

31.08.2006
01:21
smile
[69]

QrKo [ Legend ]

Lysack - padłem :D

W wątku JW tez niezlego czadu dajesz :D

01.09.2006
18:20
[70]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

odpowiedzcie pluto, bo ja kojarze ten kawalek, ale niestety w takiej jakosci to nie bardzo :D A wiem, ze mi sie podobal :D

01.09.2006
18:38
smile
[71]

S2napi [ Legionista ]

Już jest na listach przebojów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.