
Lysack [ Latino Lover ]
może ktoś to rozpozna:D "tibidibidiptiptip, łoooł"
piosenka i leci tak mniej więcej:
tibidibidiptiptip, łoooł, tibidibidiptiptip, łooł
kobieta śpiewa, a potem jest chyba "cośtam, i love you"
charakterystyczna miła dla ucha i spokojna nuta:P
królestwo* za tytuł...

Piotrek.K [ Dervish ]
Scatman - Scatman's World!!
Update - No to pisz, ze to kobie... No dobra - czytac mi sie juz nie chce ;P

Lysack [ Latino Lover ]
skatman to nie kobieta... a szkoda, bo kobieta z tak sprężystym językiem to cud w dzisiejszych czasach, buahahhhah

Arcy Hp [ Legend ]
A to nie było "bipapapbarabop?"
Aceofbase [ El Mariachi ]
ewentualnie "paraptibatitapatibati"?
Arcy Hp [ Legend ]
Acee ---> ale akcent był na pierwszą sylabę?

Lysack [ Latino Lover ]
no żem sie wkurzył no:D
aż nagrałem:D
do pobrania w doskonałej jakości tutaj:
trzeba przyznać że mam talęta, no nieeeeeee??????
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
Ja bym jednak obstawiał za bitiripidopitabidabi.
<wsłuchuje się w nagranie Łysacka, spada z krzesłą i kwiczy budząc rodzinę> Oł maj gad, dobre ; )
No ale wiadomo już o co chodzi ; D

Lysack [ Latino Lover ]
no a nie mówiłem, że mam talent:P
sorry, że nie puściłem swojego pełnego wokalu, ale rodzice śpią w pokoju obok:D
Alake [ Konsul ]
Nie lubisz mnie, ale będę lepsza niż ty i podam ci pomocną dłoń ;)
Annie Lennox - No More I Love You's
Deepdelver [ Legend ]
Annie Lennox - No More I Love Yous

Lysack [ Latino Lover ]
dzięki:)
aha, kto Ci powiedział, ze Cię nie lubię? po prostu czasem mamy odmienne zdanie i lubię się z Tobą sprzeczać:) naprawdę miło mi się z Tobą sprzecza, ale nie bierz sobie tego do serca, a akurat ostatnio w wątku z psem z podziwem czytałem Twoje posty - naprawdę:)
emotką się nie przejmuj, w sygnaturce wyjaśnienie:)

Arczens [ Legend ]
Lysack o ku**a leze :D

Gaara [ Senator ]
No prawda... masz talent:P

Lysack [ Latino Lover ]
jutro nagram pełnom wersjem, bo sie ze mnie śmiejecie <foch> z przytupem, o! taki bede! o!

CHESTER80 [ get LOST ]
Osz kurna, wymiatasz Lysack! Bez kitu ale twoje "tibidibi" zwala z nóg! Nie nagrywaj pełnej wersji, nagraj całą płytę :)

Arczens [ Legend ]
Albo watek seryjny " Pochwal sie swoim głosem" :D

Lysack [ Latino Lover ]
to nie jest gópi pomys:D to nie jest gópi pomys!!
jutro nagram goofiego jak mi sie bedzie chciało:P

...: pluto :... [ Centurion ]
ja tez mam podobny problem i skorzystalem z pomyslu lysacka
wiem ze to sa ok lata 80, wpadla mi w ucho :d

Arczens [ Legend ]
Uspokojcie sie, bo ja nie wytrzymam :D

chaber van dall [ Konsul ]
To kto następny?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
A rozpoznaje ktoś "hy hyh hymmmmmm" :D
//tak mi się właśnie ten odcinek Bundych przypomniał :P
[7] --> ROTFL!!!! :D :D

Lysack [ Latino Lover ]
pluto -> na moje łuho to bedzie z sandtrak z alfa :D chociaż mogiem sie mylić:D

Xaltorun [ Quincy ]
Stranger -> imperial march jak nic!

chaber van dall [ Konsul ]
Stranger -> Obawiam się, że musisz to zaśpiewać, żeby ktoś rozpoznał...

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Arczens --> Był już taki wątek... bodajże próbki głosu golowiczów czy jakoś tak ;)
już archiwum niestety:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4374927

...: pluto :... [ Centurion ]
moze to jest z miami vice, cos takie klimaty wyczuwam ^^
edit aha jeszce jedno: prowadze wynajem mikrofonu :d

Alvarez [ REDLIGHT ]
Lysack -->
Taki talent nie moze sie zmarnowac.
Moze na kolejna Eurowizje brać forumowa cie wypromuje. ;)

Kompo [ alkopoligamista ]
Warto, by tamten wątek reanimować, bo Łysack może konkurować z Goferem i Jego wokalem. ;D
Laios [ Zarzew ]
HHaHHAhaahhaha padam po tych piosenkach :DDD

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Genzo i tak był najlepszy z odgłosem świni :] Ma ktoś na hdd?
chaber van dall -->
również sorry za niską jakość, ale wszyscy śpią :P
bartek [ ]
Stranger, masz coś z tego archiwalnego wątku? :)
Chętnie bym posłuchał, bo widzę, że Ty i Gofer nieźle zamiataliście... ;)
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ja w tym wątku nie dałem nic od siebie :) Oba wav'y były Genza :] Niestety chyba mi już z hdd poleciały, ale jeszcze sprawdzę :(

sheld0n [ Sleeper Cylon ]
no żem sie wkurzył no:D
aż nagrałem:D
do pobrania w doskonałej jakości tutaj:
trzeba przyznać że mam talęta, no nieeeeeee??????
O w morde!
Zrobilbym z tego dzwonek na komorke!

Zalen [ Centurion ]
masakra!!! Leze pod stolem normalnie
AGArtha [ Trinitron ]
Hahahaha!!! Nooo Al Bundy! <haha> Oooorzeszku włoski nie ma to jak dobry śmiech z rana w pracy!!!
blazerx [ lateral thinking ]
nawet lepsze od dizme, masz talent:)
specjalista [ Generaďż˝ ]
Beatnick vs Loituma - leva's breaks

Lysack [ Latino Lover ]
kurde, robie kariere jak mandaryna:D:D
blazerx [ lateral thinking ]
nie zapomnij o nas na eurowizji, wysle nawet smsa na ciebie:)

Strodus [ Couch Potato ]
Haahaha ale LOL. Nagrania wyczesane w kosmos. Najlepsze z Bundych. Ale pogrom...
zylla [ Dezerter ]
no żem sie wkurzył no:D
aż nagrałem:D
do pobrania w doskonałej jakości tutaj:
trzeba przyznać że mam talęta, no nieeeeeee??????
haaahaaaaa

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Lysack --> Prędzej jak Tokio Hotel, no ale ja się za bardzo nie znam na muzyce ;D
Struckt [ Pretorianin ]
Albo Blog 27 tez podobnie ;P

Genzo [ Progressive ]
Ktos o mnie tu wspominal? :D
Sciszcie glosniki :D juz sie w to nie bawie ;)))
-----------
edit: i nawet watek znalazlem: http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4256145 :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Genzo
<<
Dokładnie o to mi chodziło :D

Alvarez [ REDLIGHT ]
Wow. Profesjonalna swinia. :D
No offence... :)

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Niby Lysack mnie rozbawil swoim nagraniem
Ale w sumie chociaz sluch muzyczny ma ;) :P

Maliniarz [ The Watcher ]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"Profesjonalna swinia."
<<<

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
pierwszym skojarzeniem po przeczytaniu tytułu wątku było O-Zone "Despre Tine" :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Lysack, wez hopie zapodaj wreszcie jakis nowy hit, bo tego "tibidibidiptiptip, łoooł" nie mozna przeciez wiecznie sluchac ;]

Lysack [ Latino Lover ]
dzisaijn niej estem w stanie śpierwać... już za dużowmsie dziiaja naspiweałem:D sz kolegamina koncercie, albe rabkowało mi pasrtenrów scenicznych, ale ogólniet o fajnie byłoal ale gardło boooooooli........
nie dzisiajn ie, jutroazarzudce woaklem:D

Lysack [ Latino Lover ]
łohohoho:D kurde, sam siebie nie mogiem zrozumieć, sie znaczy tego co wczoraj pisałęm:D
czekierap!!

Kompo [ alkopoligamista ]
Akcent z Radomia?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Trochę jak ten kulfon śpiewasz ;D

Lysack [ Latino Lover ]
wczułem sie co nieco w rytmy tej jakże cudownej muzyki i taki akcent sam ze mnie wypłynął, buauhahahahhaa:D
a pomyślcie, że jechało ze mną wczoraj 150 osób rowerami i ja jako jedyny śpiewałem:D cały swój repertuar:D

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Hmm...
"Katastrofa na drodze. Odnaleziono ciała 149 rowerzystów!"
To Twoja sprawka? :P

Lysack [ Latino Lover ]
a nie wiem, nie wiem... wracałem z kolegą, a o pozostałych nic nie wiem:) ale skoro tak to ja sie nie dziwie, ze zdjęć nie ma na stronie jeszcze...:) jednemu to jak zaśpiewałem "sła dziewecka do lasecka" to aż z roweru spadł:) ale chyba mój śpiew nie miał nic wspólnego z tym incydentem, a jedynie go umilił spadającemu:)

Buby [ Perfekt ]
Jesteście [mandaryna mode: on] ku*** [mandaryna mode: off] genialni :D

Lord Deemon [ Ogame Player ]
O w morde :D:D
[54] i sie poplakalem :D:D

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Prawie się udławiłem obiadem.
Świniak powala!

ValkyreX [ shikyo ]
ROTFL

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Lysack, jak zwykle czekamy na kolejny hit :))) Może coś z repertuaru Mandaryny? ;]

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Rotfl, dzięki za przypomnienie tego świniaka... :D
Za pierwszym razem padłem, bo miałem głośniki dosyć głośno ustawione.

Lysack [ Latino Lover ]
Stranger -> poszukaj wątku "tararirarara" tam się popisywałem:D
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5411121&N=1
o prosze bardzo:D

Shifty007 [ 101st Airborne ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5411121&N=1
Łysack ---> Wymiatasz!

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Lysack --> Może być :D :D
<<<

QrKo [ Legend ]
Lysack - padłem :D
W wątku JW tez niezlego czadu dajesz :D
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
odpowiedzcie pluto, bo ja kojarze ten kawalek, ale niestety w takiej jakosci to nie bardzo :D A wiem, ze mi sie podobal :D

S2napi [ Legionista ]
Już jest na listach przebojów.