
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Curveball - czyli Pong 3D
Za pierwszym razem doszedlem do 7 levelu.
Jako podpowiedz dam, ze warto, zeby pilka odbijala sie od scian, nabiera wtedy szybkosci...
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Curve - wszystko mówi :D ale ogólnie spoczko :) Podkręcanie zwłaszcza .

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
fajne doszedlem do 3 lvla i nie chcialo mi sie wiecej :P
QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]
Błąd - podstawa to podkręcanie piłki, w lvl-ach ponad 10-tym to podstawa, inaczej leżysz. Fajne, dawno nie grałem : )

matisf [ X ]
fajna gra !
Luzer [ Music Addict ]
9 lvl chyba najdalej wymeczylem. Cieniak ze mnie, w dodatku z kiepska myszka ;)

Floone [ Generaďż˝ ]
Całkiem fajna ta gierka ;)
nutkaaa [ Panna B. ]
19305 pkt :) chyba 7 lvl ;p
boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
no wreszcie cos mi wyszlo

Łyczek [ Legend ]
Pamiętam, że kiedyś doszedłem do 10lvl...
Hitmanio [ Legend ]
5 lvl :( :P

Regis [ ]
ja na starym dysku mam gdzies jeszcze screeny z bodaj 12 lev. Jakies 2-3 lata temu sie w to zagrywalem nalogowo przez pare tygodni ;)

Sir Skull [ Charr Shaman ]
9lvl to max jak dla mnie, od dość dawna już.
matisf [ X ]
upne :)
mozna to jakos sciagnac ?
bladyk [ Promyczku boska jestes ]
Świetna ta geirka :) 9 lvl :P
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Za pierwszym razem 6lvl. Więcej nie gram. Nie podoba mi się...
Wole tego ping-ponga.
lo0ol [ Jónior ]
7lvl ;]
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
7lvl 5min grania , ja tez wole table tennis na miniclipie ;] Dla mnie ten forest gump latwiejszy od tego 2 :P Ale najgorze jak sie wbija na ten inny serv to z takim ruskiem nie da sie pkt zdobyc :D

Coolfon [ Zaleś ]
7 lvl xD
kakoon [ Generaďż˝ ]
haha! tez 7lev za pierwszym razem.
ciezko ogarnac gdzie trafi jak zaczyna sie mocno odbijac
kakoon [ Generaďż˝ ]
ok doszedlem do 7 bez straty zycia. - moze sie uda 10?
kakoon [ Generaďż˝ ]
no i C*uj

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
1 gra i 8 lvl chyba dobrze , nie ? :)