GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Curveball - czyli Pong 3D

26.08.2006
20:27
smile
[1]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Curveball - czyli Pong 3D

Za pierwszym razem doszedlem do 7 levelu.
Jako podpowiedz dam, ze warto, zeby pilka odbijala sie od scian, nabiera wtedy szybkosci...

26.08.2006
20:29
[2]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Curve - wszystko mówi :D ale ogólnie spoczko :) Podkręcanie zwłaszcza .

26.08.2006
20:30
smile
[3]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

fajne doszedlem do 3 lvla i nie chcialo mi sie wiecej :P

26.08.2006
20:31
[4]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Błąd - podstawa to podkręcanie piłki, w lvl-ach ponad 10-tym to podstawa, inaczej leżysz. Fajne, dawno nie grałem : )

26.08.2006
20:33
smile
[5]

matisf [ X ]

fajna gra !

26.08.2006
20:42
[6]

Luzer [ Music Addict ]

9 lvl chyba najdalej wymeczylem. Cieniak ze mnie, w dodatku z kiepska myszka ;)

26.08.2006
22:08
smile
[7]

Floone [ Generaďż˝ ]

Całkiem fajna ta gierka ;)

26.08.2006
22:14
[8]

nutkaaa [ Panna B. ]

19305 pkt :) chyba 7 lvl ;p

26.08.2006
22:21
[9]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

no wreszcie cos mi wyszlo

26.08.2006
22:43
smile
[10]

Łyczek [ Legend ]

Pamiętam, że kiedyś doszedłem do 10lvl...

26.08.2006
22:48
[11]

Hitmanio [ Legend ]

5 lvl :( :P

27.08.2006
13:15
smile
[12]

Regis [ ]

ja na starym dysku mam gdzies jeszcze screeny z bodaj 12 lev. Jakies 2-3 lata temu sie w to zagrywalem nalogowo przez pare tygodni ;)

27.08.2006
13:33
smile
[13]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

9lvl to max jak dla mnie, od dość dawna już.

28.08.2006
20:09
[14]

matisf [ X ]

upne :)

mozna to jakos sciagnac ?

28.08.2006
20:11
[15]

bladyk [ Promyczku boska jestes ]

Świetna ta geirka :) 9 lvl :P

28.08.2006
20:23
[16]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Za pierwszym razem 6lvl. Więcej nie gram. Nie podoba mi się...

Wole tego ping-ponga.

28.08.2006
20:29
[17]

lo0ol [ Jónior ]

7lvl ;]

01.09.2006
00:53
[18]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

7lvl 5min grania , ja tez wole table tennis na miniclipie ;] Dla mnie ten forest gump latwiejszy od tego 2 :P Ale najgorze jak sie wbija na ten inny serv to z takim ruskiem nie da sie pkt zdobyc :D

01.09.2006
00:57
smile
[19]

Coolfon [ Zaleś ]

7 lvl xD

01.09.2006
01:50
[20]

kakoon [ Generaďż˝ ]

haha! tez 7lev za pierwszym razem.

ciezko ogarnac gdzie trafi jak zaczyna sie mocno odbijac

01.09.2006
01:58
[21]

kakoon [ Generaďż˝ ]

ok doszedlem do 7 bez straty zycia. - moze sie uda 10?

01.09.2006
02:00
[22]

kakoon [ Generaďż˝ ]

no i C*uj

01.09.2006
06:43
smile
[23]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

1 gra i 8 lvl chyba dobrze , nie ? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.