23.08.2006
16:06
[1]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

W dzisiejszej gazecie wyborczej ukazał sie artykuł mówiący o tym że władze KKS Lech Poznań zaskarżyli sędziów ostatniego meczu ORange Ekstraklasy Lech - Cracovia gdyż oni niesłusznie nie uznali bramki w 88 minucie spotkania dla Lecha na 4:3 (miał być spalony ale bez żadnych wątpliwości go nie było). Zostało też zasugerowane że ten mecz zostanie powtórzony. I tutaj okazuje sie jak dobre było by to gdyby sedziowie mogli zobaczyc sporne sytuacje na telebimach lub specjalnych dla nich telewizorach. Uważam że mecz powinien zostac powtórzony. A wy??

23.08.2006
16:08
[2]

Marcio [ Bleeee ]

IMO bez sensu.
Stało sie trudno Nie będe wnikał czy to był błąd sędziego czy dobrze postąpił akceptując decyzje liniowego ale mecz nie powinien zostać powtórzony.

23.08.2006
16:10
[3]

Kompo [ alkopoligamista ]

To niech powtórzą Mundial '06 i nie uznają bramki Maradony i Scholes'a w meczu z Polską w eliminacjach do MŚ '98. A co, konsekwencja.

23.08.2006
16:11
[4]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Moim zdaniem to by bylo kompletnie bez sensu. Dlaczego akurat ten mecz ma zostac powtorzony a nie akurat Shachtar - Legia ?
W każdym meczu sędziowie popełniają błedy tylko że czasami wpływają one na wyink końcowy, a czasami nie mają aż takiego znaczenia

23.08.2006
16:15
[5]

No sorki ale jeżeli jakas drużyna do 74 minuty przegrywa 0:3 i w 15 minut strzela 4 gole (jeden nie uznany) i potem od razu z akcji przeciwna druzyna strzela gola na 3:4 (z powodu zamieszania itd.) no to to nie jest sprawiedliwe

23.08.2006
16:15
[6]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Jestem za tym zeby sedzia w kontowersyjnych sytuacjach mial wglad do video, ale nie mozna powtorzyc meczu bo sedzia odgwizdal 15 centymetrowego spalonego. Blad duzy, oczywiscie, wypaczl wynik meczu, ale takich sytuacji jest cala masa, chocby karny dla Shachtaru w ostatnim meczu z Legia

23.08.2006
16:15
[7]

olivier [ Senator ]

Nic nie zostanie powtórzone. Błędy sędziego się zdarzają, najczęściej w obie strony.

[9]

No sorki, ale jesli druzyna remiuje 0:0, a tu nagle sedzia odgwizduje karnego po faulu przed polem karnym, ktorego to nawet nie bylo to to tez nie jest sprawiedliwe. Domagam sie powtorzenia tamtego meczu.

To jest kompletnie bez sensu. Kazdy mecz musialby byc rozgrywany po kilka razy w takiej styuacji.

Co do zagladania do video - jak najbardziej za

23.08.2006
16:32
[10]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Mecz nie powinien zostac powtarzany, ale niech sedzia liniowy zostanie ukarany, aby nie skrzywdzil innych druzyn i przede wszystkim kibicow.