GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam ogromną prośbę

23.08.2006
14:43
[1]

marzyciel, on [ Junior ]

mam ogromną prośbę

Witam, zbliża się rocznica poznania z moja ukochaną, chce ją zabrać w jendo
piękne miejsce gdzie ją poznałem, chciałbym jej jeszcze coś podarować, ale nie
stać mnie na to.. znalazłem konkurs na pewnej stronce i proszę, żebyście
pomogli spełnić moje marzenie, a zarazem marzenie mojej Księżniczki.
Kliknijcie w ten link i zagłosujcie na osobę o nicku "marzyciel", a wtedy będę
mógł Jej podarować cudowną koszulkę nocną.
www.dlazdrowia.pl/index.php?modul=10&PHPSESSID=5809be8d73f62e7b60e4d984642f8dab&msg=OK&msg=OK
Z góry wszystkim serdecznie dziękuję.

23.08.2006
14:46
smile
[2]

Lysack [ Latino Lover ]

zagłosowane, powodzenia życzę:)

na razie masz 10 głosów:D

23.08.2006
14:49
smile
[3]

Deepdelver [ Legend ]

Chciałem napisać coś złośliwego, bo nie lubię reklam na forum, ale... w sumie czemu nie.
Masz mój głos. :)

23.08.2006
14:51
smile
[4]

szymaniak [ co? ]

A co tam, trzeba pomagać :)

23.08.2006
14:52
[5]

P.O.D.pitschnic [ Legionista ]

jak masz szansę sobie poużywać to na zdrowie

23.08.2006
14:52
[6]

Mr_Slip [ Vaizard ]

here you go :)

23.08.2006
14:52
smile
[7]

(pseudo)Gracz [ Centurion ]

i ja kliknąwszy...

23.08.2006
14:53
smile
[8]

kowalskam [ Senator ]

ty masz 15 pt. a Romx 132 pt.
powodzenia...

btw. ile kosztuje taka koszulka?

23.08.2006
14:59
smile
[9]

Podkówka_666 [ Chor��y ]

Ja też zagłosowałam. Trzeba pomóc człowiekowi.


spoiler start

Nie wiem czy to cos da ale dobra zagłosowałam. Masz już 27 p.

spoiler stop

23.08.2006
14:59
smile
[10]

Foks!k [ Medyk ]

Lol jak nie masz kasy ok 60 zł na kszule nocan to co to za problem przejsc sie po okolicy i pozbierac butelki od piwa lub złom :) mój znajomy na butelkach i złomie na jeden raz zarobił 150 zł :)

23.08.2006
14:59
smile
[11]

peterkarel [ KochamDzaste ]

klick :D

23.08.2006
15:01
[12]

Spiderman 3 [ Pretorianin ]

klik

23.08.2006
15:01
smile
[13]

Lysack [ Latino Lover ]

kowalskam -> o tutaj masz za 65zł...



wcale nie jest taka tania:P

a tym sposobem z 9 głosów na początku ma już 40:)


są dwie haleczki, więc spokojnie możesz być drugi:

2. W przypadku ufundowania więcej niż jednej nagrody przez Sponsora Konkursu zwyciężają kolejne wypowiedzi, które otrzymały najwięcej głosów internautów w okresie trwania Konkursu opisanego w § 2 Regulaminu.

23.08.2006
15:02
[14]

adus13 [ PREZES z SZOTGANEM ]

No nie wiem, czy uda Ci sie wygrac

23.08.2006
15:03
[15]

Johy [ Trance Listener ]

klik

23.08.2006
15:05
smile
[16]

Gaara [ Senator ]

masz mój głos szefie:)

23.08.2006
15:05
smile
[17]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Done! :)

23.08.2006
15:06
smile
[18]

Volter_xD [ Pretorianin ]

Zagłosowałem, a teraz życzę powodzenia i dużo miłych chwil z twoją wybranką ;)

23.08.2006
15:08
[19]

Matt [ I Am The Night ]

heh, twoj "sposob" wydaje sie troche przekalkowany od obecnego lidera, ale ze on nie bywa na GOL'u to w takim tempie dlugo na swojej pozycji sie nie utrzyma.
Have fun :)

23.08.2006
15:10
smile
[20]

emii [ Generaďż˝ ]

głos oddany- powodzenia:):)

23.08.2006
15:10
smile
[21]

Spiderman 3 [ Pretorianin ]

42 głosy w ciagu pół godziny, jak utrzyma ci się to jeszcze trochę to chyba dostanie ona tą koszulę nocną...

23.08.2006
15:11
smile
[22]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Klik

23.08.2006
15:12
[23]

gromusek [ Piwa dajcie ! ]

klik ;]

23.08.2006
15:13
smile
[24]

Marcio [ Bleeee ]

+1

23.08.2006
15:14
[25]

Fett [ Avatar ]

58 :) Do kiedy masz czas ? :) Porozsylam po GG :)

23.08.2006
15:14
[26]

lo0ol [ Jónior ]

+1 ;]

23.08.2006
15:14
[27]

Jam Jest Pawian [ Busted In The Hood ]

Klik!
+1

Już masz 60 :)

23.08.2006
15:16
smile
[28]

gacek [ FISHKI dot NET ]

A czemu nie, masz i ode mnie

Tylko , że romex ma podpbny sposób na cerę jak ty :)

23.08.2006
15:16
[29]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Jak juz wygrasz, to koniecznie zamiesc zdjecie ukochanej w koszulce jako podziekowanie dla GOLowiczow...

23.08.2006
15:19
[30]

blackhood [ Jedi Knight ]

Też z początku chciałem Cię zjechać, ale skoroś zakochany po uszy, masz mój głos.

23.08.2006
15:19
smile
[31]

$ebs Master [ Konsul ]

+1 - pokonamy tego dziada :)

23.08.2006
15:20
smile
[32]

wafelskate [ A Fire Inside ]

Prosze bardzo :D

Dziś chyba jakiś dzień dobroci, bo wszyscy w tym wątku są strasznie mili dla Ciebie, a takie wątki zazwyczaj się nie spotykają z aprobatą wsród braci forumowej :)

23.08.2006
15:21
smile
[33]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Lub zdjęcie bez koszulki, jako jeszcze większe podziekowania :)

23.08.2006
15:22
smile
[34]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

+1

Coś mi się wydaje, że wygra z ogromną przewagą. :)

23.08.2006
15:22
[35]

znowu CŚ przekręt szykuje [ Pretorianin ]

klik ^^

23.08.2006
15:24
[36]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

Dziś chyba jakiś dzień dobroci, bo wszyscy w tym wątku są strasznie mili dla Ciebie, a takie wątki zazwyczaj się nie spotykają z aprobatą wsród braci forumowej :)

bo normalnie napisal, o co mu chodzi i nie probuje z ludzi debili robic.

+1

23.08.2006
15:24
[37]

Bigkangoo [ X360 ]

Kliknąłem parę minut temu i było 50, a teraz patrzę i jest już ponad 80 :)

23.08.2006
15:25
smile
[38]

Genzo [ Progressive ]

poszlo :-)

23.08.2006
15:26
smile
[39]

emii [ Generaďż˝ ]

Porozsyłałam na gg link:)

23.08.2006
15:26
[40]

Strodus [ Couch Potato ]

Done ;D

23.08.2006
15:26
smile
[41]

kasztaneczuszek [ Legend ]

+1 :)

23.08.2006
15:27
[42]

Korgan [ smutno ]

i +1 ode mnie :]

23.08.2006
15:31
smile
[43]

bialy kot [ FLCL ]

Obstawiam, ze koles zaraz po otrzymaniu nagrody opchnie ja na Allegro i pojdzie z kumplami na piwo, wiec...

... masz moj glos! :)

23.08.2006
15:32
smile
[44]

Halo Snajper [ Pretorianin ]

klik

23.08.2006
15:33
smile
[45]

zelka [ Strider ]

I ja też się dołączam.

23.08.2006
15:35
smile
[46]

Sznapi [ Parufka ]

Kolejny co chce żeby mu kliknąć na Bitefight? :/

E, nie. :D

klik 105

Halo Snajper, blackhood, Bigkangoo, Boroova--->No co wy 4 na raz na mnie? Na żartach się nie znacie? xP

23.08.2006
15:35
smile
[47]

Arxel [ Legend ]

heh +1;]
juz 101 :D
masz szanse:D

23.08.2006
15:35
[48]

Halo Snajper [ Pretorianin ]

Sznapi-nie

23.08.2006
15:35
smile
[49]

olenkaha [ Konsul ]

+1 :)

23.08.2006
15:36
[50]

blackhood [ Jedi Knight ]

Sznapi ---> nie tym razem :)

23.08.2006
15:36
[51]

Bigkangoo [ X360 ]

Herkules91 --> Czytaj uważnie.

23.08.2006
15:36
[52]

Boroova [ Lazy Bastard ]

Sznapi - widac inteligencja nie grzeszysz...

Arxel - ma DUUZE szanse, bo konkurs trwa do konca Sierpnia, a GOL ma tysiace uzytkownikow.

23.08.2006
15:42
[53]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

prosze bardzo masz juz 79 :D

23.08.2006
15:43
smile
[54]

Apach [ Konsul ]

masz

23.08.2006
15:45
[55]

Azazel27 [ Legionista ]

poszło

23.08.2006
15:46
[56]

Hans87 [ Konsul ]

+1

23.08.2006
15:46
smile
[57]

misztel [ +0,10gr! ]

poszło.


23.08.2006
15:47
[58]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

to koszulka jest taka droga? nie lepiej kupic pierścionek etc:P

23.08.2006
15:48
[59]

Piotrek.K [ Dervish ]

Klik ;) [+1]

23.08.2006
15:49
smile
[60]

mariaczi [ Pies ogrodnika ]

Poszlo :)

Ps masz fajny nick, taki "czatowy":D

23.08.2006
15:50
smile
[61]

shubniggurath [ Mongoose Dog ]

click ;)

23.08.2006
15:50
smile
[62]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Prosze bardzo, zagłosowałem.
Mam nadzieje że odwdzięczysz sie nam i pokażEsz jej zdjęcie w tej haleczce ;)

POST 4000

23.08.2006
15:54
[63]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

No to jeszcze ja dam coś od siebie :)
+1 (126)
Rolex ma 135, jeszcze tylko kilka głosów i go przegonisz :>

23.08.2006
15:56
[64]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

A co mi tam :) Zagłosowałem.

PS. Już niewiele Ci brakuje.

23.08.2006
15:59
smile
[65]

MR.MANIAK [ Senator ]

marzycielu prosze bardzo

23.08.2006
16:02
smile
[66]

TEQ [ Pretorianin ]

Ciesz się kolejnym głosem.

Aż dziwne, że dzisiaj wszyscy tacy mili dla juniora :P

23.08.2006
16:03
[67]

Joshua1990 [ Konsul ]

Ja dałem 5 :)

23.08.2006
16:04
smile
[68]

Deepdelver [ Legend ]

Hehe, już jest na prowadzeniu.
Pytanie tylko czy go nie zdyskwalifikują (130 głosów w 2 godz.)

23.08.2006
16:07
[69]

mirencjum [ operator kursora ]

To ja też

23.08.2006
16:08
smile
[70]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

+1 głos :D

23.08.2006
16:09
smile
[71]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

masz wariacie :D

23.08.2006
16:09
[72]

Garbizaur [ Legend ]

+1

23.08.2006
16:10
smile
[73]

garbi1337 [ Centurion ]

@Deepdelver: ale z roznych ip przeciez te glosy :P wiec nie maja podstaw, najwyzej zalozy nowe konto i poda nowego linka... ;s
+1 ode mnie ;f

23.08.2006
16:10
smile
[74]

Spiderman 3 [ Pretorianin ]

już 150 postów, a zaczynał z 9 punktami

23.08.2006
16:10
smile
[75]

beeria [ Generaďż˝ ]

done

23.08.2006
16:11
[76]

egilson [ Konsul ]

nu i ja sie podpisalem pod Twoim postem ,powodzenia

a jak ktos ma zmienne IP to mozna kombinowac :D - rozlacz / polacz

23.08.2006
16:15
smile
[77]

DeLordeyan [ The Edge ]

kliknięte

23.08.2006
16:15
[78]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

click ;]

23.08.2006
16:16
smile
[79]

artux [ Pretorianin ]

Masz i mój głos

23.08.2006
16:17
smile
[80]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

Click... Nie ma za co :p
Narazie prowadzisz :D Powodzenia !!

23.08.2006
16:19
[81]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Kur** ! Co ja zrobilem ?!? Zaglosowalem...

23.08.2006
16:19
smile
[82]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Juz go wyprzedzasz 30 glosami...

23.08.2006
16:23
[83]

TyTuSPL [ Love United ]

Zagłosowałem. A co...trzeba pomagać ;)

23.08.2006
16:23
[84]

Zajcef [ Konsul ]

po sprawie

23.08.2006
16:26
smile
[85]

Strodus [ Couch Potato ]

Hehe o 14.46 miał 10 głosów a o 16.23 już 172...

23.08.2006
16:28
[86]

DOSARD [ Centurion ]

oby to było warte mojego kliknięcia , już 174

23.08.2006
16:29
smile
[87]

VanTheMan [ Konsul ]

+1 :)

23.08.2006
16:31
smile
[88]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

Gol rządzi !! Gol rządzi !! Gol zawsze Ci pomoże !! Gol nigdy Cię nie zdradzi !! Gol Rulez !!

23.08.2006
16:32
smile
[89]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Hehe, załóż drugie konto i zgarnij 2 nagrody... a co!

23.08.2006
16:34
smile
[90]

Kurs [ Chor��y ]

oki +1 = 180:P

23.08.2006
16:42
[91]

Gorillaz 2-D [ Przydupas Yoghurta ]

Puścielem to na gg jako łańcuszek... Moi znajomi już głosują :D
Pomożemy Ci !!

23.08.2006
16:46
smile
[92]

QQuel [ Zrobię Wam CZOKO ]

Zagłosowałem tylko dlatego że wątek poprawił mi humor - gdybyście słyszeli mój brecht : D

Masz +1 mistrzu ; )

23.08.2006
16:48
smile
[93]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

+4 a co , usuwanie cookie daje rade :P
nie no zartuje 4 osoby glosowaly :)

23.08.2006
16:50
smile
[94]

Fett [ Avatar ]

lol masakra jak to leci :D

23.08.2006
16:51
smile
[95]

chaber van dall [ Konsul ]

+1, bo mnie ten gość rozwalił po prostu...

23.08.2006
16:53
[96]

Isam [ Senator ]

czy pisałem ze klikłem ? :›

23.08.2006
16:53
smile
[97]

elv33 [ Konsul ]

odemnie też masz głos :D niech wam się układa

23.08.2006
17:00
smile
[98]

Charon86 [ Reaper of Souls ]

Masz mój głos. Powodzenia

23.08.2006
17:04
smile
[99]

master53 [ Hans Kloss ]

I 200-tny głos oddany ;)

23.08.2006
17:09
smile
[100]

Coy2K [ Veteran ]

masz głos :)

23.08.2006
17:11
[101]

Major11 [ Centurion ]

+1 masz już 207

23.08.2006
17:13
smile
[102]

Anduril [ Konsul ]

23.08.2006
17:14
smile
[103]

GeForce [ Konsul ]

+1 :)

23.08.2006
17:14
smile
[104]

koksin [ Konsul ]

208 for you.

23.08.2006
17:14
[105]

Hamski [ Pretorianin ]

A co mi tam mój głos także masz ;)

23.08.2006
17:21
smile
[106]

moszeusz [ PSP OWNER ]

kowalskam [ Senator ]

ty masz 15 pt. a Romx 132 pt.
powodzenia...


masz mój głos :)

23.08.2006
17:25
smile
[107]

kowalskam [ Senator ]

dlatego życzyłem powodzenia!
widzisz efekty ;D

23.08.2006
17:26
smile
[108]

Bigkangoo [ X360 ]

No ziomek, wygraną masz w kieszeni, teraz musisz spełnić prośbę z posta [62] :)

23.08.2006
17:27
[109]

Maliniarz [ The Watcher ]

Woops, przez przypadek zaglosowalem na romexa...

23.08.2006
17:36
[110]

litlat [ Konsul ]

no wygrywasz;)

23.08.2006
17:37
smile
[111]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Maliniarz - ZDRAJCA!

23.08.2006
17:38
smile
[112]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

Mam nadzieje że odwdzięczysz sie nam i pokażEsz jej zdjęcie w tej haleczce ;)

no koniecznie musisz :)

masz jeszze raz. tamten byl z pracy, teraz z domu
+2

23.08.2006
17:42
smile
[113]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Masz mój głos i razem jusz 230 pkt.

23.08.2006
17:44
smile
[114]

Floone [ Generaďż˝ ]

+1 ode mnie;)

23.08.2006
17:45
smile
[115]

Hitmanio [ Legend ]

232 pkt. w tym 1 mój ;)

23.08.2006
17:46
[116]

zylla [ Dezerter ]

+1

23.08.2006
17:46
smile
[117]

Gaara [ Senator ]

A On Nas zrobił w jajo, bo poprostu się rejestruje na każdym forum jakie znajdzie i pisze to samo:( nawet Nam nie podziękuje:( a już bardziej zapomnijmy o fotce

23.08.2006
17:47
smile
[118]

Jayo [ Chor��y ]

234 ;P, pozdro dla ukochanej ;p

23.08.2006
18:06
smile
[119]

eHerbert [ Konsul ]

Zagłosowane, 240...
Nie ma to jak "reklamka" na GOLu...

23.08.2006
18:08
[120]

Adamek18 [ Spec Od Glupoty ]

:D klik

23.08.2006
18:09
smile
[121]

adri1000 [ Pretorianin ]

już kliknołem

23.08.2006
18:11
smile
[122]

Kentril [ fechmistrz ]

marzyciel +1

23.08.2006
18:13
smile
[123]

ciemek [ Senator ]

jedzieeeesz ...

+1 ode mnie

23.08.2006
18:16
[124]

blackhood [ Jedi Knight ]

Gaara ---> Kurde, możesz mieć rację. Jak się typek nie odezwie, to ktoś z nas się zgłosi do konkursu i przepchniemy go na 1 miejsce :P

23.08.2006
18:17
smile
[125]

Kompo [ alkopoligamista ]

Na kłopoty społeczność GOL-a. :) Masz ode mnie klika.

23.08.2006
18:17
smile
[126]

bartek [ ]

+5

Konkurencja nie ma szans, nie ma to jak dobry bajer (coś mi się wydaje, że ta haleczka to dla Ciebie ;)).

23.08.2006
18:18
smile
[127]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

klik, klik :D nie ma jak reklama na GOLu

23.08.2006
18:18
[128]

Mati176 [ Supervisor ]

248 głosy masz już. Jednak GOL to potega jesli chodzi o te sprawy :)

23.08.2006
18:38
smile
[129]

pizmak [ Generaďż˝ ]

klik :)

23.08.2006
18:44
[130]

pawkaz [ Konsul ]

Nie mają z nami szans... Zdaj tylko relację czy fajna ta koszulka :). Pozdrawiam.

P.S.
Oczywiście masz mój głos.

23.08.2006
18:53
smile
[131]

Super Kotlet [ Schabowy ]

blackhood-masz racje hehe;) jak sie nieodezwie niech ktos sie zglosi i wtedy na niego bedziemy klikac:]

23.08.2006
19:10
smile
[132]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

czuję że zrobiłem dobry uczynek ;P

+1

23.08.2006
19:11
smile
[133]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Skoro to dla dziewczyny ;)

+1

23.08.2006
19:12
smile
[134]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

baw się dobrze (masz głos)

23.08.2006
19:13
smile
[135]

nutkaaa [ Panna B. ]

i ja też pomagam :]

23.08.2006
19:18
[136]

xmajorx [ Gladiator ]

+1 ode mnie :)

I tym sposobem rozgniotłeś konkurencje, jak będziesz dawał prezent swojej dziewczynie to przypnij do niego karteczkę z napisem "Prezent ufundowany przez Forum Gry-Online" :D

Charakterystyczne marszczenia zastosowane w kroju miseczek świetnie podkreślają kobiece wdzięki.

Daj nam zdjęcie twojej miłości, to ocenimy, czy ma co włożyć w te "miseczki" :D (bez urazy)

23.08.2006
19:28
smile
[137]

BukE [ Płetwonurek ]

Racja, przyda sie liscik:

"Miłego seksu - zyczą 14stolatki z Gry-Online"

23.08.2006
19:28
smile
[138]

przemek__ [ PRZEMEK ]

Głos dla Ciebie !
Pozdrów od nas dziewczynę !

23.08.2006
19:32
smile
[139]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Jeden z pracy, jeden z domu.

Jasny gwint juz 282 !


romex wyszedł do toalety i myślał, że wygrana ma w kieszeni hehe a tu juz zdublowany :)

23.08.2006
19:35
smile
[140]

Harrvan [ Senator ]

A On Nas zrobił w jajo, bo poprostu się rejestruje na każdym forum jakie znajdzie i pisze to samo:( nawet Nam nie podziękuje:( a już bardziej zapomnijmy o fotce

Olac zdjecie ... przynajmniej mozemy sobie nabijac posty :p

+1 dla ciebie

23.08.2006
19:48
[141]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Znokautował przeciwników :P
+1

23.08.2006
19:53
[142]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

+1
jak to jest z tym glosowaniem?
co ile godzin mozna znowu glosowac?

23.08.2006
19:54
smile
[143]

zalo [ Generaďż˝ ]

wykiwał nas, nic nie podziekuje, rozsyło to na każdym forum.. ta dziewczyna to przykrywka, chce po prostu, mieć kase ,,nie stać mnie na to" - uwierzycie w to?? toć chyba aż taki biedny to niejest.... sorry ale uważam że nie zasługujesz na wygraną... od teraz bede głosował na twojego rywawala.... chyba że dodasz słówko w tym wątku, chyba że masz nas gdzieś...

LUDZIE, ON WAS WYKORZYSTAŁ...

23.08.2006
19:57
[144]

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]

+1 :]]

23.08.2006
20:55
smile
[145]

gacek [ FISHKI dot NET ]

A może ktoś z forumowiczów założy konto np. nutka i jak wygra pokaze nam się w tej halce.

Bo marzyciel chyba nas wydymał :)

23.08.2006
20:57
smile
[146]

E_G300 [ ]

Głos dodany ;p

23.08.2006
21:01
[147]

nutkaaa [ Panna B. ]

gacek -> e, że co? :P nie gustuje w takich "ciuszkach" :P

milys -> akurat nie to miałam na myśli :P wole t-shirta niż jakieś halki ;p

23.08.2006
21:02
smile
[148]

milys [ r000g000b000 ]

nutkaaa woli jak ja Bog stworzyl ;)

23.08.2006
21:11
[149]

Apocalyptiq [ Konsul ]

+1

23.08.2006
21:12
[150]

noname89 [ Bez Imienia ]

+1 na twoje konto

23.08.2006
21:14
smile
[151]

Khelben [ PointGuard ]

+1

23.08.2006
21:14
[152]

zylla [ Dezerter ]

ja bym wolal ta pania :D

23.08.2006
21:41
smile
[153]

badyl 16 [ dżunior ]

+1 pewnie wygrasz

23.08.2006
21:43
[154]

kaban1 [ Generaďż˝ ]

jesli przeslesz zdjecie(nagie najlepiej)... masz moj glos
wygrasz 300 glosow

23.08.2006
21:45
smile
[155]

karolix [ Pretorianin ]

sposób dałeś beznadziejnie nudny i banalny że klękajcie narody, ale co tam i tak zagłosowałem

23.08.2006
21:48
smile
[156]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

kolejny głos

23.08.2006
22:03
smile
[157]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

klik. :) masz 309 głosów a oponent 145 :)

23.08.2006
22:06
[158]

jacek119 [ Konsul ]

GOL nieźle pomógł :) na początku miałeś 10 głosów :D

23.08.2006
22:13
[159]

Wisien [ Deus le volt! ]

a co to, PAJACYK ?

23.08.2006
22:17
smile
[160]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

W ciucholandzie kup ! :)

23.08.2006
22:17
[161]

Axater [ Centurion ]

+1 juz masz chyba 317, watpie zeby ktos Cie wyprzedzil:P

23.08.2006
22:17
[162]

Gravious Samurai [ Pretorianin ]

Bedzie z tego gruba afera ;D

Ale pomóc trzeba.

23.08.2006
22:25
smile
[163]

Deepdelver [ Legend ]

kaban1 --> a na co Ci nagie zdjęcie marzyciela? O_o

23.08.2006
22:59
smile
[164]

bECKy [ bartek ]

+1

23.08.2006
23:09
smile
[165]

Ezrael [ Very Impotent Person ]

I ode mnie +1


nutkaaa - Jak śmiesz nie lubić takich "ciuszków", wiesz ile to szamotania się jest z dżinsami, kiedy dzwon bije? ;) Okrutnica!

[edit] Zapomniałem o dodatkowych "aa" :)

23.08.2006
23:21
smile
[166]

naughty_girl87 [ Pretorianin ]

+ 1

23.08.2006
23:32
[167]

PiTuCh... [ Pretorianin ]

+ 1 ode mnie

24.08.2006
09:34
[168]

Obestyjka [ Konsul ]

też kliknęłam. wynik aktualny 341.

24.08.2006
09:37
[169]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

To masz i odemnie :)

nie ma watpliwosci ze wygrasz

24.08.2006
09:55
[170]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Jaki wysyp GOLowiczów:)

+1

24.08.2006
10:06
smile
[171]

John_Kruger [ Baron ]

+1 od społeczności wojewodztwa łódzkiego:)

24.08.2006
10:09
[172]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Potęga społeczności gola :)
+1

24.08.2006
10:12
smile
[173]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

A co mi tam - klikniete :D

Jeszcze poprosze kilka osob z GG

24.08.2006
10:16
[174]

InterPOL [ Generaďż˝ ]

+1 Prącie bardzo.

24.08.2006
11:33
smile
[175]

zalo [ Generaďż˝ ]

wykiwał nas, nic nie podziekuje, na każdym forum pisze to samo... ta dziewczyna to przykrywka, chce po prostu, mieć kase ,,nie stać mnie na to" - uwierzycie w to?? toć chyba aż taki biedny to niejest.... sorry ale uważam że nie zasługujesz na wygraną... od teraz bede głosował na twojego rywawala.... chyba że dodasz słówko w tym wątku, chyba że masz nas gdzieś...

LUDZIE, ON WAS WYKORZYSTAŁ...

poza tym jego sposób na gładką skóre jest tak głupi, że aż debilny... przeczytajcie tylko, czego wy sie spodziewacie, fotki? on nawet na to forum nie zerknie....

24.08.2006
11:36
[176]

zalo [ Generaďż˝ ]

pewnie nikt mi racji nie przyzna, każdy tylko glosuje na niego...

24.08.2006
11:44
[177]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Może i jest jakiś sens w ytym co mowi zalo
ale juz glosu nie odmowie :(
w przyszlym miechu ja utworze watek i powiem prosto z mostu glosujecie na mnie jak wygram
to sprzedam na allegro :P

24.08.2006
11:46
[178]

zalo [ Generaďż˝ ]

wiem... ja też swojego głosu nie cofnie, bo nieskapnąłem sie na czas oco tu chodzi... ale głosowanie na przeciwnika tez coś da,

-1 dla marzyciela

24.08.2006
12:03
[179]

gacek [ FISHKI dot NET ]

A niech sobie ma ta haleczkę , zolo gula ci chodzi?. Udału mu się swój sposób zareklamować, golowicze byli na tyle dobroduszni i zagłosowali.

NIech ma i się cieszy

24.08.2006
12:07
[180]

Kompo [ alkopoligamista ]

Popieram Gacka.

-1 dla zalo

24.08.2006
12:10
smile
[181]

Coy2K [ Veteran ]

:) ja teraz dałem na romexa, zeby takiej przewagi nie było :)

24.08.2006
14:58
[182]

blackhood [ Jedi Knight ]

+1 na romexa raz się ten badziewny IE przdał.

24.08.2006
15:00
[183]

Harpo [ Pretorianin ]

+ jeszcze jeden z Łodzi :)

24.08.2006
15:04
[184]

$ebs Master [ Konsul ]

+1 na romexa :P

24.08.2006
15:18
smile
[185]

Mr_Slip [ Vaizard ]

A nie może podziękować po wygraniu nagrody?

24.08.2006
15:21
smile
[186]

darek_dragon [ 42 ]

+1

Wygraną masz w kieszeni :)

24.08.2006
16:06
[187]

PiTuCh... [ Pretorianin ]

zalo --> a ja mam to głęboko czy on nas oszukal czy tez nie. I tak siedze przy kompie i czy 30 sek poswiece na jakiegos marzyciela czy tez nie to mito obojetne.

28.08.2006
13:21
smile
[188]

blackhood [ Jedi Knight ]

Jestem blądynką o dosyć jasnej karnacji więc moja cera po wakacyjnych upałach jest zawsze w opłakanym stanie. Lekarstwem na to są dobre maseczki, zarówno te ze skepu jak i własnej roboty np. z miodu i cytryny, z ogórków lub różnych przetartych owoców. Do tego trzymanie głowy pod ręcznikiem nad parującą wodą z dodatkiem rumaniku - aż zabraknie tchu. Na koniec dobry krem nawilżający i cera wraca do swojej przedwakacyjnej kondycji. A żeby wyglądać całkiem sexi brakuje jej tylko pięknej haleczki... [marzena]

Od kilku lat mam ten sam sposób na jedwabistą cere po wakacyjnych, słonecznych kąpielach - OKŁAD Z MŁODYCH PIERSI. Zapewniam Was to działa bezapelacyjnie:) [GUCI7777777]

28.08.2006
13:24
smile
[189]

hopkins [ Zaczarowany ]

+1 dla Ciebie. Wzruszylem sie ;(

28.08.2006
13:26
[190]

Dzideek [ Konsul ]

+1

Niech się spełni marzenie!

Już 402 :)

03.09.2006
01:07
smile
[191]

Deepdelver [ Legend ]

Zwycięzcami "Delikatnego konkursu", zostali uczestnicy o Nickach:romex oraz uczestnik nicku GUCI7777777 !!!

Coś tu śmierdzi. Albo konkurs był ustawiony, albo marzyciela zbanowali, albo inni wpadli na podobny pomysł. Zresztą gorycz porażki mu się należała, bo nie podziękował za nasz trud. :)

03.09.2006
02:27
smile
[192]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Deep ==> moze w regulaminie było napisane ze nie mozna sie reklamowac na forum Gry-OnLine bo kto z nimi trzyma zawsze wygrywa ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.