GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do uzytkowników SE K700i

22.08.2006
22:05
[1]

szczoch [ Legionista ]

Do uzytkowników SE K700i

Zamierzam sobie kupic SE K700i i chciałbym się dowiedzieć ile przeciętnie trzyma w nim bateria??

22.08.2006
23:50
[2]

Valturman [ Diuk of Amber ]

3-4 dni jeśli nie traktujesz go jako konsoli do gier bo wtedy 2-3 h

22.08.2006
23:53
[3]

Azzie [ bonobo ]

Nie kupuj tej komorki jak lubisz nosic ja w tylnej kieszeni spodni :>
Pekl mi ekranik :(

22.08.2006
23:57
[4]

PiTuCh... [ Pretorianin ]

ja by sie ogolnie zastsanowil grubo przed kupnem SE. Sam mam K500i i po pol roku uzywania + troche grania joystick kaputt, kolega ma K700 i to samo. Kiedys mialem SE T300 i tez joystick padl po pol roku. Moj tato mial SE T610 i po roku uzywania joy rowniez wysiadl (moj Tato nie gra na telefonach :P)

22.08.2006
23:58
smile
[5]

Valturman [ Diuk of Amber ]

Azzie--> hehe Ty słoniu
potrzebna Ci komóra o podwyższonej wytrzymałości :) extime ;)

PiTuCh...-----> ja ma 700 od grudnia i jak na razie 0 problemów. a grywałem na nim nawet w sacred :).


poza tym w swojej grupie cenowej był najlepszy jaki miałem do wyboru ( 1 PLN) :)

23.08.2006
00:37
smile
[6]

Kompo [ alkopoligamista ]

Mało trzyma bateria, szybko spieprzy się joystick, beznadziejne zaślepki zakrywające wejście na ładowarkę/zestaw słuchawkowy, za małe klawisze. Ale ogólnie to fajny telefon, miałem rok i podziękowałem. :)

23.08.2006
00:49
[7]

Maliniarz [ The Watcher ]

Pituch -> bo joystickiem, to trzeba umiec sie bawic, zeby nie padl... Mojej starej t610-tce, niedlugo stuknie 3 rok, po 2 latach oddalem siostrze i nadal sie swietnie trzyma, a ze mna przeszla duzo.

Azzie -> w tylnej kieszeni powiadasz? Nosisz, bo Ci tak wygodnie, czy z obawy o jądra?

23.08.2006
00:58
smile
[8]

Bigkangoo [ X360 ]

Mam K700i i nie jestem zadowolony.
joystick - tragedia.
Klawisze - jw.
Bateria - krótko trzyma

Przy zakupie byłem bardzo nastawiony na ten telefon, a teraz chcialbym go zamienic na cos innego.

23.08.2006
01:53
[9]

PC99 [ ]

Bateria trzyma kolo 5 dni. ;-)

23.08.2006
07:45
[10]

Azzie [ bonobo ]

Maliniarz: w przedniej mi niewygodnie :)

No ale ja tez jestem troche rozczarowany tym telefonem.

Abstrahujac juz od delikatnosci ekranu [duza powierzchnia, oslonieta stosunkowo miekka obudowa - ergo, nie chroniona przed wiekszym naciskiem], psujacy sie joystick, slaba bateria i braki w slowniku T9... ale akurat slownik T9 jest chyba produktem zewnetrznej firmy, wiec trudno...

Z mojego poprzedniego telefonu T68i bylem bardzo zadowolony a z tego...
Tez mysle nad zmiana... najgorzej ze do konca umowy mam jeszcze 1,5 roku :(

23.08.2006
08:37
smile
[11]

Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]

Cóż, sam mam od trzech dni SE k700i. Nie ukrywam, że wybrałem telefon tej firmy zachęcony pozytywnymi wrazeniami po dwuch latach uzytkowania SE T610... i nie ukrywam, że k700i wydaje mi się nieco gorszy...ale tylko z powody niezbyt mocnej - jak wynika z pierwszych oględzin - osłony wyświetlacza ( nie noszę telefonow w pokrowcach, więc nieco sie tego obawiam ).

Owszem, początkowo nie podobała mi się lawiatura - wydawala mi sie strasznie niewygodna... ale teraz sie juz do nie przyzwyczaiłem i pisze mi się równie wygodnie jak na T610, chwilami nawet wygodniej ( kiedy używam dwóch pierwszych rzędow przycisków ).

Joy nie popsul mi sie w poprzednim modelu, podejrzewam, z w tym będzie tak samo - choć jest nieco mniej wygodny.

Bateria? Nie wiem, trzy dni to niestety zbyt mało czasu, zęby ją przetestować - ale baterie w SE zawsze trzymały wysoki poziom ( i napięcie )

Zreszta, jeśli nie chcesz czekac do wrzesniwych promocji i nowych modeli w ofercie, ten telefon to jeden z lepszych na rynku dostępnych przy średnich abonamentach za rozsądną cenę... ( oczywiscie dla abnonentow indywidualnych, klasa biznes ma nieco lepiej ;-))

23.08.2006
09:11
smile
[12]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Byłem też zachwycony tym telefonem ! Oóglnie jest zajebisty moim zdaniem. A raczej byłby ! Bo Joystick jest zjebany ! Drugi raz bym nie kupił tego telefonu !

23.08.2006
09:20
[13]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

a jak jest z w800i? bo przymierzam się do jego kupna lub nokii 3250. Też ten SE jest tki wadliwy?

Kolega ma t610 i jak narazie bez większych problemów

31.08.2006
17:23
smile
[14]

Wymel [ Pretorianin ]

Ja niedawno kupiłem używaną K700i i dzieje się dziwna sprawa (mam POPa). Po wysłaniu smsa zajmującego 101 znaków, skasowało mnie jak za 2 smsy. Nie wiem co się dzieje... Ale żeby zmieścić się w jednym smsie trzeba wstukać jakieś 65znaków(nie liczyłem dokładnie). Poza tym joy strasznie opornie chodzi i ta gumowa zaślepka słabo się przyczepia. Bateria trzyma zdecydowanie za krótko. Najchętniej dopłaciłbym i zameniłbym się za NOKIĘ 6230i, ale wątpię, żeby ktoś się chciał z lepszego modelu nokii przesiąć na średniego SE. Ja wcześniej miałem NOKIĘ 6820 i mimo,że miała mniej bajerów, to byłem z niej bardziej zadowolony...

31.08.2006
17:25
[15]

Azzie [ bonobo ]

Wymel: nie uzywaj polskich liter w smsach

31.08.2006
17:28
[16]

Wymel [ Pretorianin ]

myslisz,że to przez to? nawet nie wiedziałem. Używałem T9 i się nawet nad tym nie zastanawiałem. Przy 6820 miałem pełną klawianurę qwerty i nie chciało mi się wstukiwać alta. zaraz to sprawdzę. Dzięki

31.08.2006
17:28
[17]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

Wymel

Zapewne wysyłasz smsy z polskimi znakami i przez to możesz mniej napisać w jednej wiadomości.

31.08.2006
17:30
[18]

Klaustrofobik [ Centurion ]

Telefony SPV sa dobre ?

31.08.2006
17:36
smile
[19]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

U mnie w SE T230 joystick zaczął padać po około pół roku. Ścisnąłem parę razy klawiaturkę (są pewne luzy) i teraz działa prawie idealnie :P No ale to chyba cecha wszystkich "tańszych" komórek tej firmy, bo ostatnio w serwisie widziałem, że mieli sporo gotowych klawiaturek (z joyem) do tych telefonów :)

31.08.2006
17:38
[20]

AMDD [ Dwory Unia ]

Mnie już drugi ekran pękł. joy sie zacina... pozatym z telefonu kozysta mi sie super:) Ale i tak musze go zmienić bo nie wyrobie na wyświetlacze

01.09.2006
12:54
[21]

MadaFakaMan [ Pretorianin ]

nie kupuj tego złomu , kup sobie Sagema myx 6-2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.