szczoch [ Legionista ]
Do uzytkowników SE K700i
Zamierzam sobie kupic SE K700i i chciałbym się dowiedzieć ile przeciętnie trzyma w nim bateria??
Valturman [ Diuk of Amber ]
3-4 dni jeśli nie traktujesz go jako konsoli do gier bo wtedy 2-3 h
Azzie [ bonobo ]
Nie kupuj tej komorki jak lubisz nosic ja w tylnej kieszeni spodni :>
Pekl mi ekranik :(
PiTuCh... [ Pretorianin ]
ja by sie ogolnie zastsanowil grubo przed kupnem SE. Sam mam K500i i po pol roku uzywania + troche grania joystick kaputt, kolega ma K700 i to samo. Kiedys mialem SE T300 i tez joystick padl po pol roku. Moj tato mial SE T610 i po roku uzywania joy rowniez wysiadl (moj Tato nie gra na telefonach :P)

Valturman [ Diuk of Amber ]
Azzie--> hehe Ty słoniu
potrzebna Ci komóra o podwyższonej wytrzymałości :) extime ;)
PiTuCh...-----> ja ma 700 od grudnia i jak na razie 0 problemów. a grywałem na nim nawet w sacred :).
poza tym w swojej grupie cenowej był najlepszy jaki miałem do wyboru ( 1 PLN) :)

Kompo [ alkopoligamista ]
Mało trzyma bateria, szybko spieprzy się joystick, beznadziejne zaślepki zakrywające wejście na ładowarkę/zestaw słuchawkowy, za małe klawisze. Ale ogólnie to fajny telefon, miałem rok i podziękowałem. :)
Maliniarz [ The Watcher ]
Pituch -> bo joystickiem, to trzeba umiec sie bawic, zeby nie padl... Mojej starej t610-tce, niedlugo stuknie 3 rok, po 2 latach oddalem siostrze i nadal sie swietnie trzyma, a ze mna przeszla duzo.
Azzie -> w tylnej kieszeni powiadasz? Nosisz, bo Ci tak wygodnie, czy z obawy o jądra?

Bigkangoo [ X360 ]
Mam K700i i nie jestem zadowolony.
joystick - tragedia.
Klawisze - jw.
Bateria - krótko trzyma
Przy zakupie byłem bardzo nastawiony na ten telefon, a teraz chcialbym go zamienic na cos innego.
PC99 [ ]
Bateria trzyma kolo 5 dni. ;-)
Azzie [ bonobo ]
Maliniarz: w przedniej mi niewygodnie :)
No ale ja tez jestem troche rozczarowany tym telefonem.
Abstrahujac juz od delikatnosci ekranu [duza powierzchnia, oslonieta stosunkowo miekka obudowa - ergo, nie chroniona przed wiekszym naciskiem], psujacy sie joystick, slaba bateria i braki w slowniku T9... ale akurat slownik T9 jest chyba produktem zewnetrznej firmy, wiec trudno...
Z mojego poprzedniego telefonu T68i bylem bardzo zadowolony a z tego...
Tez mysle nad zmiana... najgorzej ze do konca umowy mam jeszcze 1,5 roku :(

Herr Pietrus [ Gnuśny leniwiec ]
Cóż, sam mam od trzech dni SE k700i. Nie ukrywam, że wybrałem telefon tej firmy zachęcony pozytywnymi wrazeniami po dwuch latach uzytkowania SE T610... i nie ukrywam, że k700i wydaje mi się nieco gorszy...ale tylko z powody niezbyt mocnej - jak wynika z pierwszych oględzin - osłony wyświetlacza ( nie noszę telefonow w pokrowcach, więc nieco sie tego obawiam ).
Owszem, początkowo nie podobała mi się lawiatura - wydawala mi sie strasznie niewygodna... ale teraz sie juz do nie przyzwyczaiłem i pisze mi się równie wygodnie jak na T610, chwilami nawet wygodniej ( kiedy używam dwóch pierwszych rzędow przycisków ).
Joy nie popsul mi sie w poprzednim modelu, podejrzewam, z w tym będzie tak samo - choć jest nieco mniej wygodny.
Bateria? Nie wiem, trzy dni to niestety zbyt mało czasu, zęby ją przetestować - ale baterie w SE zawsze trzymały wysoki poziom ( i napięcie )
Zreszta, jeśli nie chcesz czekac do wrzesniwych promocji i nowych modeli w ofercie, ten telefon to jeden z lepszych na rynku dostępnych przy średnich abonamentach za rozsądną cenę... ( oczywiscie dla abnonentow indywidualnych, klasa biznes ma nieco lepiej ;-))

matirixos [ Generaďż˝ ]
Byłem też zachwycony tym telefonem ! Oóglnie jest zajebisty moim zdaniem. A raczej byłby ! Bo Joystick jest zjebany ! Drugi raz bym nie kupił tego telefonu !
EG2005_808538100 [ Streetball ]
a jak jest z w800i? bo przymierzam się do jego kupna lub nokii 3250. Też ten SE jest tki wadliwy?
Kolega ma t610 i jak narazie bez większych problemów

Wymel [ Pretorianin ]
Ja niedawno kupiłem używaną K700i i dzieje się dziwna sprawa (mam POPa). Po wysłaniu smsa zajmującego 101 znaków, skasowało mnie jak za 2 smsy. Nie wiem co się dzieje... Ale żeby zmieścić się w jednym smsie trzeba wstukać jakieś 65znaków(nie liczyłem dokładnie). Poza tym joy strasznie opornie chodzi i ta gumowa zaślepka słabo się przyczepia. Bateria trzyma zdecydowanie za krótko. Najchętniej dopłaciłbym i zameniłbym się za NOKIĘ 6230i, ale wątpię, żeby ktoś się chciał z lepszego modelu nokii przesiąć na średniego SE. Ja wcześniej miałem NOKIĘ 6820 i mimo,że miała mniej bajerów, to byłem z niej bardziej zadowolony...
Azzie [ bonobo ]
Wymel: nie uzywaj polskich liter w smsach
Wymel [ Pretorianin ]
myslisz,że to przez to? nawet nie wiedziałem. Używałem T9 i się nawet nad tym nie zastanawiałem. Przy 6820 miałem pełną klawianurę qwerty i nie chciało mi się wstukiwać alta. zaraz to sprawdzę. Dzięki
Sizalus [ Generaďż˝ ]
Wymel
Zapewne wysyłasz smsy z polskimi znakami i przez to możesz mniej napisać w jednej wiadomości.
Klaustrofobik [ Centurion ]
Telefony SPV sa dobre ?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
U mnie w SE T230 joystick zaczął padać po około pół roku. Ścisnąłem parę razy klawiaturkę (są pewne luzy) i teraz działa prawie idealnie :P No ale to chyba cecha wszystkich "tańszych" komórek tej firmy, bo ostatnio w serwisie widziałem, że mieli sporo gotowych klawiaturek (z joyem) do tych telefonów :)
AMDD [ Dwory Unia ]
Mnie już drugi ekran pękł. joy sie zacina... pozatym z telefonu kozysta mi sie super:) Ale i tak musze go zmienić bo nie wyrobie na wyświetlacze
MadaFakaMan [ Pretorianin ]
nie kupuj tego złomu , kup sobie Sagema myx 6-2