GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hitman Blood Money strasznie się tnie...

22.08.2006
13:03
[1]

toaster [ Got Poofs? ]

Hitman Blood Money strasznie się tnie...

Najnowszy Hitman tnie mi się nawet w menu :| Mam wszystko na low ustawione i patcha 1.2 a mój sprzęt to:

AMD Athlon 1,8+
G-F 5200 256 mb ram
768 mb ram

Nie wiem co robić help!

22.08.2006
13:07
smile
[2]

DeLordeyan [ The Edge ]

Mam podobne sprzęcicho, również nie da się grać, więc przyłączę się do pytania.

22.08.2006
13:12
[3]

suchypg [ Chor��y ]

a sprawdzilsicie panowie minimalne wymagania gry ?? jesli tak i jest ok ,to problem tkwi nie w waszych kompach ,lecz w grze ,lub patchu . dorwijcie nowsza wersje patcha i zobaczcie jak teraz bedzie hulać .

22.08.2006
13:13
[4]

DeLordeyan [ The Edge ]

Ja testowałem tylko demko, ale patch instalowałem - nie pomógł. toaster również ma spatchowaną grę, nie wiem czy 1.2 to najnowszy patch, ale powinien już coś zmienić, prawda?

22.08.2006
13:17
[5]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

A nie chodzi tu o to, że masz strasznie kiepską kartę graficzną?

22.08.2006
13:19
[6]

DeLordeyan [ The Edge ]

Wiem, że kiepska, ale gra wymaga 64MB, więc i na FX 5200 powinna chodzić.

22.08.2006
13:21
[7]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Hm. Strzelam. Wyłączcie przyspieszenie dźwięku?
Start --> Uruchom --> dxdiag --> Dźwięk

Wiem, że w którejś z poprzednich części na coś to pomagało :P

22.08.2006
13:28
[8]

toaster [ Got Poofs? ]

wyłączyłem dalej to samo

22.08.2006
13:35
[9]

toaster [ Got Poofs? ]

HAHA !! MAM ! W configure (w folderu głównym z grą) trzeba zmienić High-Shadermodel 2 na Normal-Shadermodel 1

22.08.2006
13:36
[10]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

DeLordeyan -> Sugerowanie się wielkością MB na karcie to największy błąd ludzkości przy kupnie kart graficznych. Cudów nie zrobicie wg. mnie, możecie jeszcze się pobawić w sterach jakością tekstur, lub też spróbować ściągnąć i ustawić w sterownikach (zwykły widok, nie panel) w opcjach Direct 3D ilość ramek na 0 (w Oblivionie wg. różnych głosów to przyrost rzędu 20%), ale gwarancji, że to będzie działać nie daję.

toaster -> No to gratuluje, wklej screena, popatrzymy jak to wygląda ;).

22.08.2006
13:42
[11]

toaster [ Got Poofs? ]

screen z gry:

ps. głosu nie mam ;) lol?


ps2. jak wyłączymy to co wcześniej pisałem to w opcjach można dać wszystko na full oprócz anti-aliasign

Narmo-> włączyłem już wcześniej jak zobaczyłem, że ten sposób z przyspieszeniem nie działa

22.08.2006
13:43
[12]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

toaster --> To teraz ponownie włącz przyspieszenie dźwięku :P

22.08.2006
14:26
smile
[13]

Entek [ Legionista ]

z tego co czytałem na forum hitmana to wychodzi na to że troche zchrzanili sprawę z optymalizacją gry- bo sami twórcy byli zdziwieni że tak słabo chodzi na fx-ach- ptem naprawiali to w patchach-z tego co wiem to najnowszy patch pomaga ale podobno gra wygląda tragicznie po wyłaczeniu shaderów

23.08.2006
23:45
smile
[14]

Różany krzyż [ Konsul ]

- "Wyłączcie przyspieszenie dźwięku? Start --> Uruchom --> dxdiag --> Dźwięk "
- "wyłączyłem dalej to samo "
- "ps. głosu nie mam ;) lol? "


HA ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

28.08.2006
18:13
[15]

fajny Książę [ Centurion ]

A czy ktoś wie czy giera pójdzie u mnie? Mój komp to amd athlon 2000+ czy jakoś tak, 768 mb ram (kingstone) i grafa radeon 9000 64 mb. prosze o odp. na maila [email protected] albo na forum z góry dzięki

28.08.2006
18:42
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Różany krzyż --> Co w tym śmiesznego? Zmniejszenie przyśpieszenia sprzętowego do minimum niekoniecznie musi pozbawić gracza dźwięku...

01.09.2006
12:59
smile
[17]

master1987krk [ Legionista ]

Zmień rozdzielczość na najmniejszą, w poprzednim Hitmanie było podobnie, to powinno przyspieszyć gierke.

01.09.2006
13:03
smile
[18]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ten screen jest prawdziwy? To sa maxymalne detale??!!
Wygląda conajmniej żałośnie...jak gra sprzed 6 lat...:/

01.09.2006
13:55
[19]

blackfield [ Konsul ]

Super Kotlet-
to napewno nie sa max detale
wiem jak gra wyglada na max detalach a to sa chyba minimalne ;)

01.09.2006
13:56
[20]

Foks!k [ Medyk ]

Wiecej ramu musisz miec :))

01.09.2006
15:42
[21]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Za słabego kompa masz i tyle... 5200 to nie jest karta do grania.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.