toaster [ Got Poofs? ]
Hitman Blood Money strasznie się tnie...
Najnowszy Hitman tnie mi się nawet w menu :| Mam wszystko na low ustawione i patcha 1.2 a mój sprzęt to:
AMD Athlon 1,8+
G-F 5200 256 mb ram
768 mb ram
Nie wiem co robić help!

DeLordeyan [ The Edge ]
Mam podobne sprzęcicho, również nie da się grać, więc przyłączę się do pytania.
suchypg [ Chor��y ]
a sprawdzilsicie panowie minimalne wymagania gry ?? jesli tak i jest ok ,to problem tkwi nie w waszych kompach ,lecz w grze ,lub patchu . dorwijcie nowsza wersje patcha i zobaczcie jak teraz bedzie hulać .
DeLordeyan [ The Edge ]
Ja testowałem tylko demko, ale patch instalowałem - nie pomógł. toaster również ma spatchowaną grę, nie wiem czy 1.2 to najnowszy patch, ale powinien już coś zmienić, prawda?
Sizalus [ Generaďż˝ ]
A nie chodzi tu o to, że masz strasznie kiepską kartę graficzną?
DeLordeyan [ The Edge ]
Wiem, że kiepska, ale gra wymaga 64MB, więc i na FX 5200 powinna chodzić.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Hm. Strzelam. Wyłączcie przyspieszenie dźwięku?
Start --> Uruchom --> dxdiag --> Dźwięk
Wiem, że w którejś z poprzednich części na coś to pomagało :P
toaster [ Got Poofs? ]
wyłączyłem dalej to samo
toaster [ Got Poofs? ]
HAHA !! MAM ! W configure (w folderu głównym z grą) trzeba zmienić High-Shadermodel 2 na Normal-Shadermodel 1
Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]
DeLordeyan -> Sugerowanie się wielkością MB na karcie to największy błąd ludzkości przy kupnie kart graficznych. Cudów nie zrobicie wg. mnie, możecie jeszcze się pobawić w sterach jakością tekstur, lub też spróbować ściągnąć i ustawić w sterownikach (zwykły widok, nie panel) w opcjach Direct 3D ilość ramek na 0 (w Oblivionie wg. różnych głosów to przyrost rzędu 20%), ale gwarancji, że to będzie działać nie daję.
toaster -> No to gratuluje, wklej screena, popatrzymy jak to wygląda ;).
toaster [ Got Poofs? ]
screen z gry:
ps. głosu nie mam ;) lol?
ps2. jak wyłączymy to co wcześniej pisałem to w opcjach można dać wszystko na full oprócz anti-aliasign
Narmo-> włączyłem już wcześniej jak zobaczyłem, że ten sposób z przyspieszeniem nie działa
Narmo [ Naczelny Maruda ]
toaster --> To teraz ponownie włącz przyspieszenie dźwięku :P

Entek [ Legionista ]
z tego co czytałem na forum hitmana to wychodzi na to że troche zchrzanili sprawę z optymalizacją gry- bo sami twórcy byli zdziwieni że tak słabo chodzi na fx-ach- ptem naprawiali to w patchach-z tego co wiem to najnowszy patch pomaga ale podobno gra wygląda tragicznie po wyłaczeniu shaderów

Różany krzyż [ Konsul ]
- "Wyłączcie przyspieszenie dźwięku? Start --> Uruchom --> dxdiag --> Dźwięk "
- "wyłączyłem dalej to samo "
- "ps. głosu nie mam ;) lol? "
HA ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
fajny Książę [ Centurion ]
A czy ktoś wie czy giera pójdzie u mnie? Mój komp to amd athlon 2000+ czy jakoś tak, 768 mb ram (kingstone) i grafa radeon 9000 64 mb. prosze o odp. na maila [email protected] albo na forum z góry dzięki
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Różany krzyż --> Co w tym śmiesznego? Zmniejszenie przyśpieszenia sprzętowego do minimum niekoniecznie musi pozbawić gracza dźwięku...

master1987krk [ Legionista ]
Zmień rozdzielczość na najmniejszą, w poprzednim Hitmanie było podobnie, to powinno przyspieszyć gierke.

Super Kotlet [ Schabowy ]
Ten screen jest prawdziwy? To sa maxymalne detale??!!
Wygląda conajmniej żałośnie...jak gra sprzed 6 lat...:/
blackfield [ Konsul ]
Super Kotlet-
to napewno nie sa max detale
wiem jak gra wyglada na max detalach a to sa chyba minimalne ;)
Foks!k [ Medyk ]
Wiecej ramu musisz miec :))
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Za słabego kompa masz i tyle... 5200 to nie jest karta do grania.