GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trailer NFSCarbon

21.08.2006
15:53
[1]

claudespeed18 [ zią ]

Trailer NFSCarbon

Czy oprocz tego trailera Carbona z GOLa ktory prawie nic nie mowi, nie ma zadnych konkretnych??Pamietam jak trailer NFSMW byl juz niezly pol roku przed wyjsciem gry.

31.08.2006
11:18
[2]

oski 34 [ Konsul ]

zarejstruj się a potem zobacz trailery.

01.09.2006
12:37
smile
[3]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

nie ma nic . a ta gra ma wyjść już niebawem.....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.