claudespeed18 [ zią ]
Trailer NFSCarbon
Czy oprocz tego trailera Carbona z GOLa ktory prawie nic nie mowi, nie ma zadnych konkretnych??Pamietam jak trailer NFSMW byl juz niezly pol roku przed wyjsciem gry.
oski 34 [ Konsul ]
zarejstruj się a potem zobacz trailery.

swierszczu22 [ Pretorianin ]
nie ma nic . a ta gra ma wyjść już niebawem.....