GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CD-Action

20.08.2006
12:40
[1]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

CD-Action

Mam pewien problem z wrześniowym CD-Action. Była w nim gra: BAD DAY LA, więc postanowiłem sobie w nią pograć. Instaluję gre, włanczam ją, pokazuje mi się menu i ... nic nie moge zrobić na kursorze jest klepsydra, klawiaturą też nie moge się poruszać. Czekałem z 30 min. ponieważ myślałem że klepsydra zniknie, ale ciągle jest to samo.
Może ktoś z was też miał taki problem i mi pomoże?
Z góry thx.

20.08.2006
12:54
[2]

Fett [ Avatar ]

hmm mozliwosci sa rozne

1. konfiguracja kompa
2. zle sterowniki
3. zly system operacyjny
4. konflikt ze sprzetem
5. zasyfiony komp
6. reinstalka gry albo format moze pomoze
7. plyta uszkodzona

20.08.2006
14:05
[3]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

ponownie zainstalowałem i przed włączeniem pojawiło mi się takie okienko ------>

20.08.2006
14:06
smile
[4]

DeLordeyan [ The Edge ]

chłopie, to już takiego zdania nie umiesz sobie przetłumaczyć?!

20.08.2006
14:07
[5]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

wciśnij na ok i jeszcze raz uruchom grę. u mnie też tak było i zadziałało

20.08.2006
14:18
[6]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

brałem ok i ponownie uruchamiałem grę , ale ciągle była ta klepsydra i taki błąd ----- >

20.08.2006
14:19
[7]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Podaj konfiguracje swojego kompa.

20.08.2006
14:46
[8]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

a gdzie to sprawdzic?

20.08.2006
14:48
[9]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Chodzi mi o to jakiego masz kompa czyli jakiego masz procka, ram,kartę graficznę. o to chodzi.

20.08.2006
14:52
[10]

blee_991 [ Generaďż˝ ]

procesor: 1,6 GHZ, RAM: 256, grafika RAM: 64 MB

20.08.2006
14:55
[11]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

To nie wiem dlaczego tak u ciebie jest, powinno ci działać bez kłopotów. A jakąmasz dodładnie kartę graficzną, czyli radeon a może geforce. Tylko napisz dokładnie jaki model. Ja proponuje nhapisać e-mail do cd-action i się ich spytać.

20.08.2006
16:26
[12]

2fast4u [ Centurion ]

A masz zainstalowany servis pack 2? bo moze jego brak jest problemem

20.08.2006
16:31
smile
[13]

Kuba_3 [ Pretorianin ]

A może zamiast włanczać grę spróbuj ją włączyć? ;> :)

20.08.2006
16:32
[14]

Lookash [ Senator ]

Ja bym 5 minut nie czekał... Podziwiam.

01.09.2006
12:51
[15]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

chłopie, wiesz ile osób miało problemy z tą gierką??? zajrzyj na forum.

01.09.2006
12:55
[16]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

też mam taki problem!!

a zna ktoś link do strony CDA

01.09.2006
12:56
[17]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

---> blee_991

Mała sugestia na następny raz: zatytułowanie wątku "BAD DAY LA" miałoby dużo większy sens, podobnie, jak umieszczenie jej w kategorii gier.

---> szaszłyka?

www.nazwaczasopismabezmyślnika.pl

01.09.2006
16:56
smile
[18]

SUFAZAJ [ Junior ]

Zgłoś skarge albo nie instaluj z menu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.