blee_991 [ Generaďż˝ ]
CD-Action
Mam pewien problem z wrześniowym CD-Action. Była w nim gra: BAD DAY LA, więc postanowiłem sobie w nią pograć. Instaluję gre, włanczam ją, pokazuje mi się menu i ... nic nie moge zrobić na kursorze jest klepsydra, klawiaturą też nie moge się poruszać. Czekałem z 30 min. ponieważ myślałem że klepsydra zniknie, ale ciągle jest to samo.
Może ktoś z was też miał taki problem i mi pomoże?
Z góry thx.
Fett [ Avatar ]
hmm mozliwosci sa rozne
1. konfiguracja kompa
2. zle sterowniki
3. zly system operacyjny
4. konflikt ze sprzetem
5. zasyfiony komp
6. reinstalka gry albo format moze pomoze
7. plyta uszkodzona
blee_991 [ Generaďż˝ ]
ponownie zainstalowałem i przed włączeniem pojawiło mi się takie okienko ------>

DeLordeyan [ The Edge ]
chłopie, to już takiego zdania nie umiesz sobie przetłumaczyć?!
kraju92 [ Flame Alchemist ]
wciśnij na ok i jeszcze raz uruchom grę. u mnie też tak było i zadziałało
blee_991 [ Generaďż˝ ]
brałem ok i ponownie uruchamiałem grę , ale ciągle była ta klepsydra i taki błąd ----- >
kraju92 [ Flame Alchemist ]
Podaj konfiguracje swojego kompa.
blee_991 [ Generaďż˝ ]
a gdzie to sprawdzic?
kraju92 [ Flame Alchemist ]
Chodzi mi o to jakiego masz kompa czyli jakiego masz procka, ram,kartę graficznę. o to chodzi.
blee_991 [ Generaďż˝ ]
procesor: 1,6 GHZ, RAM: 256, grafika RAM: 64 MB
kraju92 [ Flame Alchemist ]
To nie wiem dlaczego tak u ciebie jest, powinno ci działać bez kłopotów. A jakąmasz dodładnie kartę graficzną, czyli radeon a może geforce. Tylko napisz dokładnie jaki model. Ja proponuje nhapisać e-mail do cd-action i się ich spytać.
2fast4u [ Centurion ]
A masz zainstalowany servis pack 2? bo moze jego brak jest problemem

Kuba_3 [ Pretorianin ]
A może zamiast włanczać grę spróbuj ją włączyć? ;> :)
Lookash [ Senator ]
Ja bym 5 minut nie czekał... Podziwiam.
swierszczu22 [ Pretorianin ]
chłopie, wiesz ile osób miało problemy z tą gierką??? zajrzyj na forum.
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
też mam taki problem!!
a zna ktoś link do strony CDA
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
---> blee_991
Mała sugestia na następny raz: zatytułowanie wątku "BAD DAY LA" miałoby dużo większy sens, podobnie, jak umieszczenie jej w kategorii gier.
---> szaszłyka?
www.nazwaczasopismabezmyślnika.pl

SUFAZAJ [ Junior ]
Zgłoś skarge albo nie instaluj z menu