
cossacks [ Konsul ]
Czy Gothic III będzie lepszy od Gothica i Gothica II.
Poprzednie części były zajebiste, ciekawe czy trzecia część cyklu o Bezimmiennym nie zawiedzie fanów?

ValkyreX [ shikyo ]
A czy GTA VC i SA są lepsze od GTA 3 ?? ;)
toaster [ Got Poofs? ]
nie

Super Kotlet [ Schabowy ]
Moim zdaniem będzie lepszy ale może być gorszy nikt tego niewie...
cruzolo [ Legionista ]
No ja mam nadzieje, że będzie lepszy...
EG2006_48608862 [ Junior ]
Ciekawe....bardzo mozliwe że Gothic III będzie najlepszy z serii...mam taka nadzieję bo już nie moge sie doczekać kolejnych zmagań z Gothiciem
$ebs Master [ Konsul ]
wystarczy ze bedzie na tym samym poziomie co gothic 1 i 2 bo obie czesci byly naprawde super

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Ja uważam że 1& 2 były super, wypa, extra, zaje........, ale to co gothic 3 pokaże to będzie dopiero najlepsza częć serii. Gothic the best.
mons [ Generaďż˝ ]
heh... nie chce bawić się w przepowiednie ale wydaje mi się ze to już nie będzie to samo co G1 i G2 :(
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Ja mam takie pytanko skąd ściągnąć mogę ten program Norton Nostradamus 2006 ?

Super Kotlet [ Schabowy ]
Norton Nostradamus 2006
Ejp a co to?
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Program przepowiadający przyszłość.

szarzasty [ rammsteinick ]
ttwizard
<----
według mnie g3 będzie taki sam,lepszy,gorszy bądź całkiem inny niż dotychczasowe gotyki

Super Kotlet [ Schabowy ]
Hmmm...a działa?

cossacks [ Konsul ]
Musi być lepszy przynajmniej od Obliviona.
TyTuSPL [ Love United ]
raczej będzie lepszy
.Jacek 99. [ Senator ]
cossacks - o to sie nie martw:P
Gothic 3 ma szanse przekonac mnie do serii Gothic, bo z Oblivionem dali ciala:P Nie przeszedlem go jeszcze i zamiast w niego gram w Gothic 1:P
PatriciusG. [ frank zappa ]
Obawiam sie ze tylko bedzie lepszy pod wzgledem graficznym...
... ale to tylko moje obawy...

Floone [ Generaďż˝ ]
Pożyjemy, zobaczymy...

Ur-Schak [ Centurion ]
Bedzie leprzy,jednak nic juz nie zastapi tej magii kiedy dostalem Gothica 1 i pierwszy raz zagralem! Gothic 2 nie byl juz tak magiczny! Gothic 3 bedzie mial kosmiczna grafe i z tego co czytalem,najlepsza bedzie niezaleznosc(gra nie bedzie podzielona na rozdzialy)