GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Gothic III będzie lepszy od Gothica i Gothica II.

19.08.2006
11:34
smile
[1]

cossacks [ Konsul ]

Czy Gothic III będzie lepszy od Gothica i Gothica II.

Poprzednie części były zajebiste, ciekawe czy trzecia część cyklu o Bezimmiennym nie zawiedzie fanów?

19.08.2006
11:40
smile
[2]

ValkyreX [ shikyo ]

A czy GTA VC i SA są lepsze od GTA 3 ?? ;)

19.08.2006
11:41
[3]

toaster [ Got Poofs? ]

nie

19.08.2006
11:41
smile
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Moim zdaniem będzie lepszy ale może być gorszy nikt tego niewie...

19.08.2006
11:41
[5]

cruzolo [ Legionista ]

No ja mam nadzieje, że będzie lepszy...

19.08.2006
11:53
[6]

EG2006_48608862 [ Junior ]

Ciekawe....bardzo mozliwe że Gothic III będzie najlepszy z serii...mam taka nadzieję bo już nie moge sie doczekać kolejnych zmagań z Gothiciem

19.08.2006
12:12
[7]

$ebs Master [ Konsul ]

wystarczy ze bedzie na tym samym poziomie co gothic 1 i 2 bo obie czesci byly naprawde super

19.08.2006
12:23
smile
[8]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Ja uważam że 1& 2 były super, wypa, extra, zaje........, ale to co gothic 3 pokaże to będzie dopiero najlepsza częć serii. Gothic the best.

19.08.2006
13:39
[9]

mons [ Generaďż˝ ]

heh... nie chce bawić się w przepowiednie ale wydaje mi się ze to już nie będzie to samo co G1 i G2 :(

19.08.2006
16:20
[10]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Ja mam takie pytanko skąd ściągnąć mogę ten program Norton Nostradamus 2006 ?

19.08.2006
16:22
smile
[11]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Norton Nostradamus 2006

Ejp a co to?

19.08.2006
16:23
[12]

ttwizard [ Generaďż˝ ]

Program przepowiadający przyszłość.

19.08.2006
16:25
smile
[13]

szarzasty [ rammsteinick ]

ttwizard
<----


według mnie g3 będzie taki sam,lepszy,gorszy bądź całkiem inny niż dotychczasowe gotyki

19.08.2006
16:25
smile
[14]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Hmmm...a działa?

22.08.2006
14:33
smile
[15]

cossacks [ Konsul ]

Musi być lepszy przynajmniej od Obliviona.

22.08.2006
14:35
[16]

TyTuSPL [ Love United ]

raczej będzie lepszy

22.08.2006
14:40
[17]

.Jacek 99. [ Senator ]

cossacks - o to sie nie martw:P

Gothic 3 ma szanse przekonac mnie do serii Gothic, bo z Oblivionem dali ciala:P Nie przeszedlem go jeszcze i zamiast w niego gram w Gothic 1:P

22.08.2006
14:46
[18]

PatriciusG. [ frank zappa ]

Obawiam sie ze tylko bedzie lepszy pod wzgledem graficznym...




... ale to tylko moje obawy...

22.08.2006
15:00
smile
[19]

Floone [ Generaďż˝ ]

Pożyjemy, zobaczymy...

02.09.2006
04:29
smile
[20]

Ur-Schak [ Centurion ]

Bedzie leprzy,jednak nic juz nie zastapi tej magii kiedy dostalem Gothica 1 i pierwszy raz zagralem! Gothic 2 nie byl juz tak magiczny! Gothic 3 bedzie mial kosmiczna grafe i z tego co czytalem,najlepsza bedzie niezaleznosc(gra nie bedzie podzielona na rozdzialy)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.