
Raxo359 [ Legionista ]
Horoskop śmierci 2
co sądzicie o serialu Horoskop śmierci 2.mi osobiście bardziej podobała się część 1 a wam?

Regis [ ]
Francuska tandeta. Francuzi robia chyba najmniej smieszne komedie i najzalosniejsze filmy sensacyjne (kryminalne) na swiecie. Serial, podobnie jak 'Kamienie Zaglady' absolutnie ponizej krytyki :\

maciek_ssi [ 2097 ]
Kiepskie komedie, powiadasz? Przypoomnieć Ci kilka tytułów?
Auxarius [ Generaďż˝ ]
Horoskopu nie ogladalem ale jak chcecie popatrzec na cos naprawde beznadziejnego to mozecie wlaczyc Posat gdzie leci szpital na perypetiach.. Jak zreszta reszta produkcji polsatu.
Regis [ ]
maciek_ssi --> Przypomnij. Ja pamietam tylko zalosnego zandarma i malo zabawne wariacje na temat 'Taxi'. Innych sobie nawet nie przypominam, wiec pewnie byly jeszcze gorsze.
ElNinho [ Konsul ]
pierwsza z brzegu - Goscie goscie

techi [ Dębowy Przyjaciel Żubra ]
Akurat dałeś taki tytuł, że komedie zostały pogrążone;)
Jedyne fajne francuskie filmy to filmy akcji, aczkolwiek niektóre;)
Znakomity przykład: Leon Zawodowiec;)
Do tego jeszcze Asterix i Obelix ujdą;)
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Regis
Kazdy film z Louis de Funès to klasyka komedii, do ktorej niestety trzeba dorosnac. Z nowszych komedii polecam Smak Zycia.
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Regis ----> Co do "Taxi" sie zgodze, ale zandarm? Przeciez to perelka na tym morzu tandety.

Regis [ ]
"klasyka komedii, do ktorej niestety trzeba dorosnac."
powalila mnie sila twojej argumentacji :D mam ci moze mowic 'prosze Pana' skoro 'dorosles' do zandarma i cie on bawi :P
Zandarm jest w moim przekonaniu zalosny jak malo ktory film. Robienie z de Funesa gwiazdy komedii to dla mnie jeden z najlepszych przykladow sily komercji. Francja potrzebowala bohatera filmowego, to sobie takiego wykreowala... Zandarm ma humor na poziomie Benny Hill'a - kolejnego 'gwiazdora komedii', ktorego 'zabawnosc' polega na kopaniu po dupie lysego goscia i klepaniu go po glowie. Na palcach jednej reki moge wyliczyc tak zabawne gagi z filmow o zandarmie, jak i smieszne skecze B.H.
O, sorry, o Leonie zapomnialem. Dobra, znalazlem juz AZ 1 fajny francuski film :D
kraju92 [ Flame Alchemist ]
Jakoś mi ten serlial się nie podoba.
eJay [ Gladiator ]
Jak ktos uwaza, ze Francuzi robia kiepskie filmy akcji polecam obejrzec The Nest.
szarzasty [ rammsteinick ]
Regis- właśnie to w B H było najśmieszniejsze. te klepanie po głowie. gdyby nie klepanie i panienki nikt by tego programu nie zauważył. B H to mistrz nad mistrze:)

Raziel [ Action Boy ]
ej ej, wara od żandarma i innych komedii z genialnym louis de finesem! potrafie to oglądać godzinami, nigdy mi się nie znudzą, a podejrzewam że wszystkich nie oglądałem
Regis --> no offence dude, ale musisz być strasznym ponurasem. Też cenie sobie humor na poziomie, ale czasem kopanie krzyczenie i robienie z siebie idioty działa jak lekarstwo na kiepskie samopoczucie. Dlatego właśnie uwielbiam "Świat według Bundych", kocham "Nagą Broń"i śmieję się w niebogłosy na "Strasznym Filmie 4", który przez chyba większość został uznany za szmire, a ja płakałem w kinie ze śmiechu. Po prostu uwielbiam filmy, które są głupie:)

Regis [ ]
szarzasty --> Widze ze niektorym niewiele potrzeba, zeby sie dobrze bawic, co potwierdza tylko moja opinie o w.w. filmach :P

szarzasty [ rammsteinick ]
Regis- no mi akurat wiele nie trzeba. wszystkie inne takie głupie komedie nie śmieszą mnie ale przy B H nie da sie nie śmiać (przy definesie też)