GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sadzicie o filmie Zycie na fali w TVN??

17.08.2006
01:26
smile
[1]

LechuMaster [ Centurion ]

Co sadzicie o filmie Zycie na fali w TVN??

witam... chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o filmie "Zycie na fali" ktory leci w telewizji TVN od poniedzialku do piatku o 14:30!! moim zdaniem to jest fajny serial opowiadajacy o zyciu mlodych ludzi...!!

Teraz Wy wypowiedzcie sie na ten temat.. Pozdrawiam

17.08.2006
02:07
[2]

ejpi [ Shit Happens ]

To chyba serial a nie film.

17.08.2006
06:51
[3]

malyr [ Pretorianin ]

obejrzalem kilka odcinkow i calkiem calkiem
ale w tej chwili to juz potezna produkcja wenezuelska...ciagnie sie i ciagnie :) przesadzaja

17.08.2006
08:46
[4]

Icm [ Konsul ]

Heh uzależniłem sie od niego zwłaszcza po 1 sezonie. Obejzalem juz wszystkie 3 sezony i musze powiedziec ze im dalej tym nudniej.

17.08.2006
08:52
[5]

Taikun44 [ NDSL ]

Tia, pierwszy sezon był najlepszy :)

17.08.2006
08:59
[6]

Raziel [ Action Boy ]

a niech się ciągnie, serial jest świetny!

17.08.2006
09:43
[7]

igier01 [ Konsul ]

nawet fajny!!!

spoiler start
zajebisty!!!
spoiler stop

17.08.2006
10:04
smile
[8]

...NathaN... [ The Godfather ]

Po pierwsze to nie film tylko serial, po drugie juz jest o tym wątek, a po trzecie nie opuściłem żadnego odcinka na TVN :D
Ale niestety musze się zgodzić z malyr, powoli przeradza sie to w telenowele...

17.08.2006
15:55
[9]

claudespeed18 [ Senator ]

calkiem fajne, zaczalem regularnie ogladac od poniedzialku

17.08.2006
16:00
[10]

masterr [ Pretorianin ]

ja ogladam jak tylko mam czaa ... mi sie podoba :P

17.08.2006
16:03
[11]

kraju92 [ Kenpachi ]

Mi się bardzo nie podoba.

17.08.2006
16:12
[12]

garfield_junior [ ]

To jest anglojęzyczny serial? Jeśli tak, to jaki jest jego oryginalny tytuł(bo chyba nie 'Life on wave' :P)?

edit: już nie ważne, znalazłem ten serial na filmwebie. Jakby ktoś był zainteresowany to oryginalny tytuł to 'Orange County'

17.08.2006
16:13
smile
[13]

doniczka [ thomson ]

The O.C. (orange County)

17.08.2006
16:26
[14]

Raziel [ Action Boy ]

garfield_junior --> jakbyś chciał wiedzieć geniuszu, to tytuł filmu jest wyświetlany na początku każdego filmu:)

Ja nigdy nie mowie życie na fali tylko wi oł si:))))

17.08.2006
16:53
smile
[15]

LechuMaster [ Centurion ]

i co w dzisiejszym odcinku pojawil sie brat Ryana!! ciekawe jak to dalej bedzie:P

01.04.2007
21:46
[16]

lo0ol [ Jónior ]

wg nie za bardzo oficialnych informacji (forum poswiecone serialowi) "wiadomo" ze 3 seria startuje juz w piatek na tvnie

01.04.2007
21:49
[17]

Dominik1991 [ Bezimienny ]

lo0ol--->Już w ten piątek?? O której będzie lecieć???

01.04.2007
21:50
[18]

BBC BB [ Leg End ]

tv.wp.pl

O 14.

02.04.2007
07:46
smile
[19]

Obiwan1992 [ komandor ]

bardzo mi sie to podobało nie opuściłem zadnego odcinka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.