
LechuMaster [ Centurion ]
Co sadzicie o filmie Zycie na fali w TVN??
witam... chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o filmie "Zycie na fali" ktory leci w telewizji TVN od poniedzialku do piatku o 14:30!! moim zdaniem to jest fajny serial opowiadajacy o zyciu mlodych ludzi...!!
Teraz Wy wypowiedzcie sie na ten temat.. Pozdrawiam
ejpi [ Shit Happens ]
To chyba serial a nie film.
malyr [ Pretorianin ]
obejrzalem kilka odcinkow i calkiem calkiem
ale w tej chwili to juz potezna produkcja wenezuelska...ciagnie sie i ciagnie :) przesadzaja
Icm [ Konsul ]
Heh uzależniłem sie od niego zwłaszcza po 1 sezonie. Obejzalem juz wszystkie 3 sezony i musze powiedziec ze im dalej tym nudniej.
Taikun44 [ NDSL ]
Tia, pierwszy sezon był najlepszy :)
Raziel [ Action Boy ]
a niech się ciągnie, serial jest świetny!
igier01 [ Konsul ]
nawet fajny!!!

...NathaN... [ The Godfather ]
Po pierwsze to nie film tylko serial, po drugie juz jest o tym wątek, a po trzecie nie opuściłem żadnego odcinka na TVN :D
Ale niestety musze się zgodzić z malyr, powoli przeradza sie to w telenowele...
claudespeed18 [ Senator ]
calkiem fajne, zaczalem regularnie ogladac od poniedzialku
masterr [ Pretorianin ]
ja ogladam jak tylko mam czaa ... mi sie podoba :P
kraju92 [ Kenpachi ]
Mi się bardzo nie podoba.
garfield_junior [ ]
To jest anglojęzyczny serial? Jeśli tak, to jaki jest jego oryginalny tytuł(bo chyba nie 'Life on wave' :P)?
edit: już nie ważne, znalazłem ten serial na filmwebie. Jakby ktoś był zainteresowany to oryginalny tytuł to 'Orange County'

doniczka [ thomson ]
The O.C. (orange County)
Raziel [ Action Boy ]
garfield_junior --> jakbyś chciał wiedzieć geniuszu, to tytuł filmu jest wyświetlany na początku każdego filmu:)
Ja nigdy nie mowie życie na fali tylko wi oł si:))))

LechuMaster [ Centurion ]
i co w dzisiejszym odcinku pojawil sie brat Ryana!! ciekawe jak to dalej bedzie:P
lo0ol [ Jónior ]
wg nie za bardzo oficialnych informacji (forum poswiecone serialowi) "wiadomo" ze 3 seria startuje juz w piatek na tvnie
Dominik1991 [ Bezimienny ]
lo0ol--->Już w ten piątek?? O której będzie lecieć???
BBC BB [ Leg End ]
tv.wp.pl
O 14.

Obiwan1992 [ komandor ]
bardzo mi sie to podobało nie opuściłem zadnego odcinka