GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z uruchomieniem Prey'a

15.08.2006
09:58
smile
[1]

jowtek [ Pretorianin ]

Problem z uruchomieniem Prey'a

Witam!
Mam problem zainstalowalem sobie Prey'a chce w niego zagrac w to zonk nie moge ;( w czym tkwi problem... moj komp: Athlon 2200+, 512 DDr, Ati Radeon x1300Pro 256Mb. co jest nie tak ??
P.s Gdy gra sie wlancza to wyskakuje szary ekran i błąd ze sie nie da uruchomi.
Wielkie thx z gory za odp.

15.08.2006
09:59
[2]

igier01 [ Konsul ]

Athlon 2200+-chyba z tym

15.08.2006
10:02
[3]

musaidi1111 [ Legend ]

Masz wlaczony jakis program do automatycznego ustawienia rozdzielczosci i odswierzania np. Refresh Force jesli masz cos podobnego zainstalowane to wywal to.

15.08.2006
10:06
smile
[4]

jowtek [ Pretorianin ]

nie sadze zeby byl problem z prockiem bo Fear chodzi plynniusio all na maxa i rozdzielczosc 800x600 ;) wiec nie wiem w czym tkwi problem w preyem ...ehhh...

15.08.2006
10:15
smile
[5]

jowtek [ Pretorianin ]

jest taka mozliwosc ze mogly komplikowac zycie stry od starego ge force ?? albo taki program jak multires ??

18.08.2006
21:18
[6]

lekos [ Junior ]

Ja mam też taki sam problem co Jowtek, tylko że u mnie pojawia sie na całym ekranie logo gry i po paru sekundach Strzałka myszki i nic się nie dzieje. Moja konfiguracja Athlon3000+, 1GBRam, Radeon 9600Pro.

19.08.2006
02:16
smile
[7]

WisiekNaCzitach [ Konsul ]

niema takiej opcji jak ustawienia high na Radeon x1300Pro 256Mb...
a co do preya to pewnie grafika albo proc, niema SSE3

19.08.2006
02:59
[8]

Gaara [ Senator ]

To pewnie przez obudowę

24.08.2006
18:13
[9]

armi26 [ Junior ]

no wiec pisze co trzeba zrobić :)

sciagnąć sterowniki Nvidia Audio ze strony :

-

- zainstalować

- odpalić gre i grać

Mam nadzieje że pomogłem, u mnie działa ..

24.08.2006
18:14
smile
[10]

jagged_alliahdnbedffds [ Moja kochana Kasia :* ]

Mi się ta gra nie chciała uruchomić, ponieważ miałem ustawione przetaktowanie karty automatyczne, we wszystkich grach i jak to wyłączyłem to poszło :)

24.08.2006
18:25
[11]

armi26 [ Junior ]

Sposób który opisałem powyżej dotyczy gdy po uruchomieniu gry ukazuję się szary ekran
– u mnie to był szary ekran i tabelka z komunikatem błędu windows, oraz z pytaniem czy wysłać raport do microsoft.com.

Jeśli w tym problem to pomoże ...

26.08.2006
11:14
smile
[12]

jowtek [ Pretorianin ]

dokładnie u mnie to samo co u Pana wyżej :< eh... dziwne to wszystko...

30.08.2006
21:51
[13]

umek [ Szczęśliwy ]

Ja widzę ekran powitalny na początku, a po kilku sekundach błąd z pytaniem o wysłanie raportu... Radeon 9K, 1GB ramu, AMD Athlon 2k+

03.09.2006
19:55
[14]

lekos [ Junior ]

Mi pomogło zainstalowanie Patcha i juz gra smiga jak miodzio.

03.09.2006
20:22
[15]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

do dystrybutora pisać ja miałem problem z heroesem pisałem do nich i dzwoniłem i sie udało no że chyba piraty macie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.