
jowtek [ Pretorianin ]
Problem z uruchomieniem Prey'a
Witam!
Mam problem zainstalowalem sobie Prey'a chce w niego zagrac w to zonk nie moge ;( w czym tkwi problem... moj komp: Athlon 2200+, 512 DDr, Ati Radeon x1300Pro 256Mb. co jest nie tak ??
P.s Gdy gra sie wlancza to wyskakuje szary ekran i błąd ze sie nie da uruchomi.
Wielkie thx z gory za odp.
igier01 [ Konsul ]
Athlon 2200+-chyba z tym
musaidi1111 [ Legend ]
Masz wlaczony jakis program do automatycznego ustawienia rozdzielczosci i odswierzania np. Refresh Force jesli masz cos podobnego zainstalowane to wywal to.

jowtek [ Pretorianin ]
nie sadze zeby byl problem z prockiem bo Fear chodzi plynniusio all na maxa i rozdzielczosc 800x600 ;) wiec nie wiem w czym tkwi problem w preyem ...ehhh...

jowtek [ Pretorianin ]
jest taka mozliwosc ze mogly komplikowac zycie stry od starego ge force ?? albo taki program jak multires ??
lekos [ Junior ]
Ja mam też taki sam problem co Jowtek, tylko że u mnie pojawia sie na całym ekranie logo gry i po paru sekundach Strzałka myszki i nic się nie dzieje. Moja konfiguracja Athlon3000+, 1GBRam, Radeon 9600Pro.

WisiekNaCzitach [ Konsul ]
niema takiej opcji jak ustawienia high na Radeon x1300Pro 256Mb...
a co do preya to pewnie grafika albo proc, niema SSE3
Gaara [ Senator ]
To pewnie przez obudowę
armi26 [ Junior ]
no wiec pisze co trzeba zrobić :)
sciagnąć sterowniki Nvidia Audio ze strony :
-
- zainstalować
- odpalić gre i grać
Mam nadzieje że pomogłem, u mnie działa ..

jagged_alliahdnbedffds [ Moja kochana Kasia :* ]
Mi się ta gra nie chciała uruchomić, ponieważ miałem ustawione przetaktowanie karty automatyczne, we wszystkich grach i jak to wyłączyłem to poszło :)
armi26 [ Junior ]
Sposób który opisałem powyżej dotyczy gdy po uruchomieniu gry ukazuję się szary ekran
– u mnie to był szary ekran i tabelka z komunikatem błędu windows, oraz z pytaniem czy wysłać raport do microsoft.com.
Jeśli w tym problem to pomoże ...

jowtek [ Pretorianin ]
dokładnie u mnie to samo co u Pana wyżej :< eh... dziwne to wszystko...
umek [ Szczęśliwy ]
Ja widzę ekran powitalny na początku, a po kilku sekundach błąd z pytaniem o wysłanie raportu... Radeon 9K, 1GB ramu, AMD Athlon 2k+
lekos [ Junior ]
Mi pomogło zainstalowanie Patcha i juz gra smiga jak miodzio.
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
do dystrybutora pisać ja miałem problem z heroesem pisałem do nich i dzwoniłem i sie udało no że chyba piraty macie