GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wasza ulubiona drużyna piłkarska ?

14.08.2006
13:43
smile
[1]

pawelcz3 [ Konsul ]

Wasza ulubiona drużyna piłkarska ?

No własnie jaka jest wasza najnepsza drużyna piłkarska ?
Moja najnepsze drużyny to :
Arsenal Londyn i Psv Eindhoven .

14.08.2006
13:46
smile
[2]

Coolfon [ Zaleś ]

KKS Warmia Olsztyn!

14.08.2006
13:47
[3]

tomekcz [ Polska ]

KKS Warmia Olsztyn!

Olsztyn górą!! :D


A tak z zagranicznych to Liverpool.

14.08.2006
13:49
smile
[4]

Coolfon [ Zaleś ]

tomekcz---> też z Olsztyna?

14.08.2006
13:49
[5]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Kibicuje Manchesterowi United

A moja najnepsza* drużyna to Real Madryt.

*o ile to oznacza - znienawidzona.

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5216228&N=1

14.08.2006
13:53
[6]

tomekcz [ Polska ]

Coolfon--> nie całkiem ale 40 km od Olsztyna ;)

14.08.2006
14:04
[7]

Mr.Borys [ Van Helsing ]

AC Milan

14.08.2006
14:07
smile
[8]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

F.C BARCELONA -Od zawsze na zawsze

BARCA! BARCA! BARCA!

14.08.2006
14:12
[9]

Strodus [ Couch Potato ]

Arsenal London

14.08.2006
14:17
smile
[10]

_ramadan_ [ Król sedesu ]

Jagiellonia Białystok

14.08.2006
14:19
[11]

Goofy23 [ FC Barcelona ]

Tylko Barca

14.08.2006
14:20
[12]

Kompo [ alkopoligamista ]

Wisła Kraków i Manchester United.

14.08.2006
14:21
[13]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

Lech Poznań

14.08.2006
14:37
[14]

leslAv [ Konsul ]

Manchester United nie od kiedy przyszedl Tomas kuszczak

spoiler start
nie mozna zapomniec takze o najlepszym klubie MKP WOŁÓW co prawda klasa okregowa czytaj 5 liga ale sa najlepisi
spoiler stop

14.08.2006
14:40
smile
[15]

gucio_7777 [ Konsul ]

K.P Pomioty Szatana

Mocny Full

Uniao Sao Jao

!!!

14.08.2006
15:07
[16]

F.J. [ Pretorianin ]

Real Madryt!

14.08.2006
15:07
smile
[17]

Łyczek [ Legend ]

Chyba nie muszę nic mówić :]

14.08.2006
15:11
smile
[18]

Robert542 [ Crazy Turtle ]

Od dawien dawna ACF Fiorentina.

14.08.2006
16:48
smile
[19]

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]

Wigry Suwałki oczywiscie.

14.08.2006
16:59
[20]

TyTuSPL [ Love United ]

Glory Glory Man United ! :p

spoiler start
Manchester United
spoiler stop

14.08.2006
17:00
smile
[21]

timonki [ Konsul ]

Górnik Zabrze :P

14.08.2006
17:05
[22]

Scarface. [ Konsul ]

AS Roma i wszystko jasne;D

14.08.2006
17:42
[23]

cisowianka [ Pretorianin ]

RKS Siekier Piła

15.08.2006
14:25
smile
[24]

Grzybek 2000 [ Chor��y ]

Dąbrowia!!!!!!!!!!

15.08.2006
14:41
[25]

Khelben [ PointGuard ]

Wisła Kraków

15.08.2006
14:43
smile
[26]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Dywany Mopy Alergia Dworzyszcze Zamczysko Kujawy Wielmątów Osada!

15.08.2006
17:37
[27]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Moja ulubiona z lig zagranicznych to : Barcelona. W lidze polskiej to Widzew.

15.08.2006
17:44
smile
[28]

F.C BARCELONA [ Konsul ]

Barca to wiadomo ale zoczołem lubić Arsenal

15.08.2006
17:50
smile
[29]

Thrud [ Generaďż˝ ]

KORONA KIELCE

15.08.2006
18:07
[30]

Rahim_14 [ Centurion ]

LKS Lomza

15.08.2006
18:21
smile
[31]

lecram [ Konsul ]

BVB Borussia Dortmund

15.08.2006
18:41
smile
[32]

Misio-Buyt [ Legionista ]

Legia i Barca

15.08.2006
19:04
[33]

dzidzi24 [ Pretorianin ]

Fc Barcelona i AC Milan

15.08.2006
21:30
[34]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Manchester United

15.08.2006
21:35
[35]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Tylko i wyłącznie Manchester United.

15.08.2006
22:30
smile
[36]

Sweet Johnson [ Pretorianin ]

Michał Raven -----> Van Nisterlooy już niega w ManU :P
Ulubione kluby to będzie GKS Katowice i oczywiście Chelsea :)

16.08.2006
07:04
[37]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

KORONA KIELCE

16.08.2006
07:49
[38]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

@Sweet Johnson - a czy on powiedział, że biega? Ma po prostu z nim avatar w czerwonej koszulce. Sporo takich zdjęć też na googlach, googlom też będziesz tłumaczył, że już nie biega w ManU :> ?

16.08.2006
17:40
[39]

Dr.Siurak [ Pretorianin ]

moje ulubione zespołyto;wisła kraków,nantes,chelsea.sa jeszcze zespoły którym kibicuje w niektórych ligach.man city,everton,queens park rangers,florentina,samodoria,atletico madryt,saint-etieene,rouen,red star paris,1fc kaiseslautern,a nie lubie gks katowice,legii i realu madryt

16.08.2006
17:42
[40]

$ebs Master [ Konsul ]

arsenal =]

16.08.2006
17:45
[41]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Reprezentacja Polski.

16.08.2006
17:47
smile
[42]

Delilah [ Centurion ]

Jazda , jazda BIAŁA GWIAZDA!!! ===> WISŁA KRAKÓW

16.08.2006
17:50
[43]

Galahad_mayor [ Konsul ]

KORONA KIELCE !!!!!

16.08.2006
18:19
smile
[44]

DEFEDos [ Pretorianin ]

Arsenal :]


i drużyna pierścienia :D

16.08.2006
18:30
[45]

halski88 [ Pan Prezes ]

Juve

16.08.2006
18:32
[46]

Dziubek90 [ pjona ]

gornik zabrze :]

16.08.2006
18:34
[47]

F.J. [ Pretorianin ]

halski88 --------->

A jaka jest jedenastka Juve? Bo słyszałem, że po aferze kilku zawodników odeszło...

16.08.2006
18:40
[48]

igier01 [ Konsul ]

spoiler start
barca
spoiler stop

01.09.2006
13:00
smile
[49]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

FC BARCELONA,Arsenal,Wisła Kraków,Celtic,Menchester United,AC Milan,Inter Mediolan

01.09.2006
13:04
[50]

U-boot [ Karl Dönitz ]

Wzgórze Raciążek !!!!!

01.09.2006
13:11
[51]

Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]

Child of Bodom <- ZIOMALL ;] Wigry Suwałki i na dobre i na złe !

01.09.2006
13:24
[52]

Wo_Ja_Ann [ Konsul ]

Juventus Turyn !!

01.09.2006
13:32
[53]

raper741 [ Vamos Barca ]

ONLY FC BARCA

Viisca el Barca

01.09.2006
15:15
smile
[54]

fazikjunior [ Pretorianin ]

>>>Thryd: Korona Kielce ma super wypasiony stadion!

04.09.2006
19:18
smile
[55]

Gr zes [ Legionista ]

CHELSEA LONDYN !!!!!!!!!! A polskiej piłki nie potrafie oglądac ... mecze są tak nuden i denne że jakoś nie moge sie przełamać :D:D A z narodowych oczywiścei FRANCE lub ENGLAND !!! TAAAAAAK

04.09.2006
19:35
[56]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

LECH POZNAN!!!!

Gr zes ---> nudne?? przyjdź na Kolejorza... Angielska piłka jest nudna.

04.09.2006
19:49
smile
[57]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Moja najlepsz drużyna to LKS Majdan Sieniawski. Mam nadzieję, że zajmiemy dobre miejsce w tym sezonie (Klasa A - Grupa Przeworska).

04.09.2006
22:33
smile
[58]

fazikjunior [ Pretorianin ]

Nasz hymn: KAŻDY MARZY BY MAJDAŃCEM BYC, HEJ, BY MAJDAŃCEM BYC, HEJ, BY MAJDAŃCEM BYC, HEJ! A PO MECZU WÓDKĘ SOBIE PIC, HEJ, PAPIEROSY CMIC, HEJ, PRZECIWNIKÓW BIC! HEJ !!!

04.09.2006
22:37
smile
[59]

fazikjunior [ Pretorianin ]

A wy macie swój hymn?

05.09.2006
12:25
[60]

Mateusz K [ Legionista ]

POLSKA: Wisła Kraków
ŚWIAT: AC Milan

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.