
pawelcz3 [ Konsul ]
Wasza ulubiona drużyna piłkarska ?
No własnie jaka jest wasza najnepsza drużyna piłkarska ?
Moja najnepsze drużyny to :
Arsenal Londyn i Psv Eindhoven .

Coolfon [ Zaleś ]
KKS Warmia Olsztyn!
tomekcz [ Polska ]
KKS Warmia Olsztyn!
Olsztyn górą!! :D
A tak z zagranicznych to Liverpool.

Coolfon [ Zaleś ]
tomekcz---> też z Olsztyna?
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Kibicuje Manchesterowi United
A moja najnepsza* drużyna to Real Madryt.
*o ile to oznacza - znienawidzona.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5216228&N=1
tomekcz [ Polska ]
Coolfon--> nie całkiem ale 40 km od Olsztyna ;)
Mr.Borys [ Van Helsing ]
AC Milan

F.C BARCELONA [ Konsul ]
F.C BARCELONA -Od zawsze na zawsze
BARCA! BARCA! BARCA!
Strodus [ Couch Potato ]
Arsenal London

_ramadan_ [ Król sedesu ]
Jagiellonia Białystok
Goofy23 [ FC Barcelona ]
Tylko Barca
Kompo [ alkopoligamista ]
Wisła Kraków i Manchester United.
.:VeGo:. [ The Love is Back ]
Lech Poznań
leslAv [ Konsul ]
Manchester United nie od kiedy przyszedl Tomas kuszczak

gucio_7777 [ Konsul ]
K.P Pomioty Szatana
Mocny Full
Uniao Sao Jao
!!!
F.J. [ Pretorianin ]
Real Madryt!

Łyczek [ Legend ]
Chyba nie muszę nic mówić :]

Robert542 [ Crazy Turtle ]
Od dawien dawna ACF Fiorentina.

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Wigry Suwałki oczywiscie.
TyTuSPL [ Love United ]
Glory Glory Man United ! :p

timonki [ Konsul ]
Górnik Zabrze :P
Scarface. [ Konsul ]
AS Roma i wszystko jasne;D
cisowianka [ Pretorianin ]
RKS Siekier Piła

Grzybek 2000 [ Chor��y ]
Dąbrowia!!!!!!!!!!
Khelben [ PointGuard ]
Wisła Kraków

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Dywany Mopy Alergia Dworzyszcze Zamczysko Kujawy Wielmątów Osada!
kraju92 [ Flame Alchemist ]
Moja ulubiona z lig zagranicznych to : Barcelona. W lidze polskiej to Widzew.

F.C BARCELONA [ Konsul ]
Barca to wiadomo ale zoczołem lubić Arsenal

Thrud [ Generaďż˝ ]
KORONA KIELCE
Rahim_14 [ Centurion ]
LKS Lomza

lecram [ Konsul ]
BVB Borussia Dortmund

Misio-Buyt [ Legionista ]
Legia i Barca
dzidzi24 [ Pretorianin ]
Fc Barcelona i AC Milan
FixUS_1 [ Call me Fix ]
Manchester United
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Tylko i wyłącznie Manchester United.

Sweet Johnson [ Pretorianin ]
Michał Raven -----> Van Nisterlooy już niega w ManU :P
Ulubione kluby to będzie GKS Katowice i oczywiście Chelsea :)
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
KORONA KIELCE
FixUS_1 [ Call me Fix ]
@Sweet Johnson - a czy on powiedział, że biega? Ma po prostu z nim avatar w czerwonej koszulce. Sporo takich zdjęć też na googlach, googlom też będziesz tłumaczył, że już nie biega w ManU :> ?
Dr.Siurak [ Pretorianin ]
moje ulubione zespołyto;wisła kraków,nantes,chelsea.sa jeszcze zespoły którym kibicuje w niektórych ligach.man city,everton,queens park rangers,florentina,samodoria,atletico madryt,saint-etieene,rouen,red star paris,1fc kaiseslautern,a nie lubie gks katowice,legii i realu madryt
$ebs Master [ Konsul ]
arsenal =]
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
Reprezentacja Polski.

Delilah [ Centurion ]
Jazda , jazda BIAŁA GWIAZDA!!! ===> WISŁA KRAKÓW
Galahad_mayor [ Konsul ]
KORONA KIELCE !!!!!

DEFEDos [ Pretorianin ]
Arsenal :]
i drużyna pierścienia :D
halski88 [ Pan Prezes ]
Juve
Dziubek90 [ pjona ]
gornik zabrze :]
F.J. [ Pretorianin ]
halski88 --------->
A jaka jest jedenastka Juve? Bo słyszałem, że po aferze kilku zawodników odeszło...
igier01 [ Konsul ]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
FC BARCELONA,Arsenal,Wisła Kraków,Celtic,Menchester United,AC Milan,Inter Mediolan
U-boot [ Karl Dönitz ]
Wzgórze Raciążek !!!!!
Cing [ KS WIGRY SUWALKI ]
Child of Bodom <- ZIOMALL ;] Wigry Suwałki i na dobre i na złe !
Wo_Ja_Ann [ Konsul ]
Juventus Turyn !!
raper741 [ Vamos Barca ]
ONLY FC BARCA
Viisca el Barca

fazikjunior [ Pretorianin ]
>>>Thryd: Korona Kielce ma super wypasiony stadion!

Gr zes [ Legionista ]
CHELSEA LONDYN !!!!!!!!!! A polskiej piłki nie potrafie oglądac ... mecze są tak nuden i denne że jakoś nie moge sie przełamać :D:D A z narodowych oczywiścei FRANCE lub ENGLAND !!! TAAAAAAK
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
LECH POZNAN!!!!
Gr zes ---> nudne?? przyjdź na Kolejorza... Angielska piłka jest nudna.

fazikjunior [ Pretorianin ]
Moja najlepsz drużyna to LKS Majdan Sieniawski. Mam nadzieję, że zajmiemy dobre miejsce w tym sezonie (Klasa A - Grupa Przeworska).

fazikjunior [ Pretorianin ]
Nasz hymn: KAŻDY MARZY BY MAJDAŃCEM BYC, HEJ, BY MAJDAŃCEM BYC, HEJ, BY MAJDAŃCEM BYC, HEJ! A PO MECZU WÓDKĘ SOBIE PIC, HEJ, PAPIEROSY CMIC, HEJ, PRZECIWNIKÓW BIC! HEJ !!!

fazikjunior [ Pretorianin ]
A wy macie swój hymn?
Mateusz K [ Legionista ]
POLSKA: Wisła Kraków
ŚWIAT: AC Milan