GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 500 ( "D" )

18.06.2002
08:36
[1]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Karczma "Pod Poetyckim Smokiem" cz. 500 ( "D" )


Witamy w naszych skromnych progach :-)

Bufet jest czynny od 5:00 do 24:00 [dla potrzebujących non-stop, ale po godzinach obsługa we własnym zakresie]. Gościmy zbłąkanych, gdy tylko poczują, że na innych wątkach jest chwilowo podejrzanie cicho albo podejrzanie głośno. Za barem Holgan, Astrea (która okazała się doskonale nadawać do tej pracy i została postawiona za barem przez Szamana; należy także nadmienić, ze jest ona jedynym w swoim rodzaju Kryształowym Duszkiem i zgodziła sie kolaborować z liczem Szamanem i służyc mu za kryształową kulę przepowiadającą przyszłość) i Szaman (uwaga: Szaman ma zawsze rację, nie może inaczej być!) mieszają magiczne drinki, Magini kręci się po sali (aczkolwiek mniej energicznie i coraz bardziej majestatycznym krokiem, jak przystało na jej stan), MarCamper pilnuje porządku, eros w kuchni miesza ... w kotle (na czas jakiś, obowiązki jego przejął Mac, czym zaskarbił sobie wdzięczność tak gości jak i obsługi, która martwić zaczynała sie o fakt przedłużającego się urlopu erosa) i rothon - na zapleczu dba o interes oraz dokarmia świnkę, którą kiedyś przyniósł w darze.
AnankE wpada wieczorkiem, puka w szybkę i pije soczek pomidorowy, mi5aser - etatowy stały klient, ostatnio rozgląda się nerwowo wyczekując na moment kiedy trzeba zmienić numerację. Adamus płaci za drinki wierszami sam przynosząc najlepsze alkohole świata, a Gambit przynosi ze sobą świeczkę i koronkową chusteczkę. Zajmuje się on także kominkiem, przed którym wygrzewa się z wyrazem błogostanu Tygrysek i rozgląda się jeszcze bardziej nerwowo niż mi5aser, gdyż ten próbuje go uprzedzić przy zmianie numeracji. Pellaeon dba o czystość, kontrolując z sanepidowską dokładnoscią wszystkie zakamarki i regularnie wyprowadza Ósmego na spacery (ale nie dane mu jest zaznać spokoju od służby we flocie z powodu Yoghurta, który regularnie raportuje mu o sytuacji w walce z Rebeliantami i aktualizuje Imperialną stronę Holonetową):-). Kroku dotrzymuje Admirałowi Pellaeonowi niejaki Viti, który dzielnie dotrzymuje towarzystwa obsłudze i gościom oraz dyskutuje o Star Wars i jest generalnie grzeczny, chociaż jego sub-nick sugeruje demona... ;) Nick Grzecha natomiast sugeruje różne grzechy, ale osobnik ten wsławił się szczególnym upodobaniem do numeracji rzymskiej ;-)
Odwiedzał nas Alver the Gnom, a po jego uprzejmej propozycji dotyczącej naszej Karczmy "a może to też mam rozpieprzyć?!?" umieściliśmy go w stopce papieru firmowego. Teraz czekamy, aż powróci do nas z wojska na białym koniu. Attyla, mnich pochodzący ponoć od smoka, przechodząc wstępuje na zimny prysznic, poza tym zawsze wie kiedy wstać i wyjść :). Tofu znowu przychodzi na zieloną herbatę, bo już wrócił z Japonii !!! (choć na pewno do niej już tęskni). Można tu też usłyszeć pieśni Wędrownego Barda i gromkie okrzyki imć Dymiona, który broni honoru kobiet i naszej Karczmy. JRK przynosi różne ciekawe rzeczy i pije wapno. Ostatnio mamy nowego dostawcę szmuglowanego piwa - Mr. JackSmitha, który zaczął też parać się pracą barmana i jest w tym debeściarski :) Wieczorami lub nocą przychodzi Kerever cierpiący na bezsenność, odkąd po raz pierwszy odwiedził Sosarię. Śni o tej krainie na jawie. Rankiem zjawia się też krasnolud Kastore, znany Zabójca Trolli, przychodzi opowiadać o swych wyprawach i stoczonych walkach. Nemeda też gdzieś tu się czai w mrocznym kątku, szukasz magii nekromanckiej, wypowiedz jej imię a pojawi sie od razu. Jest także Shadowmage, który z uporem godnym lepszej sprawy czatuje na to, żeby być pierwszym i gotów jest się z każdym pojedynkować na Fireball`e... ;)
NicK próbuje w przybudówce zorganizować gorzelnię - zamarzyło mu się piwo własnej produkcji. Yosiaczek zaś wsławiła się tym, że w ogniu dyskusji postanowiła zademonstrować swoje zdecydowanie i użyła czołgu (pożyczonego od Admirała Pellaeona) jako argumentu i wjechała do Karczmy przez... ścianę, co zmusiło obsługę do jej późniejszego magicznego odbudowania...Cóż, poza tym łączy ją trochę niejasny związek z porucznikiem Yoghurtem ;)
AQA natomiast uczy się od Admirała Pellaeona, za niebiańsko wysokie stawki (ale w końcu sam Wielki Admirał udziela korepetycji... ;)) obsługi Generatora Czasoprzestrzennego, co może mieć dla naszej Karczmy wiekopomne konsekwencje... :)
Widziano nawet VIPów pijących kakao, ale o tym sza - jesteśmy znani z dyskrecji :-)
W sezonie zimowym zaś podajemy wszystkim zziębniętym grzańce najróżniejszego
sortu i w dowolnych ilościach (bardzo potrzebującym i bardzo zasłużonym nawet za przysłowiowe "Dziękuję" ;-)
Poza tym na pięterku można spędzić noc - oddano właśnie do użytku wyremontowane pokoiki (które, należy dodać, zimą są dobrze dogrzewane, a latem klimatyzowane) .
"Więc niech umierają słowa nasze - na to są, przez to są."

[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie i nie patrząc na siebie trwają w cichym porozumieniu ludzi uprawiajacych rozpustę i oddających się nałogowi, a barman o twarzy apostoła rozumiejącego słabosc ludzkiej natury stoi w półcieniu brzęcząc kostkami lodu i porusza się bezszelestnie z jednego końca baru na drugi niby bóg niegodziwości, wyposażony przez naturę w twarz ascety]

Poprzednia część:

18.06.2002
08:36
[2]

Gambit [ le Diable Blanc ]

1

18.06.2002
08:36
[3]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

1

18.06.2002
08:36
[4]

Mac [ Sentinel of VARN ]

1

18.06.2002
08:36
smile
[5]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

18.06.2002
08:37
[6]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

ooooo fuckers !!!!!!!!!!!!

18.06.2002
08:38
smile
[7]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Gratulacje dla camperów:-))) dla mnie wszyscy sa dzisiaj zwycięzcami hahahaha

18.06.2002
08:40
smile
[8]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Fantastyczne :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) No Offence mi5aser......Oh YEAH :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

18.06.2002
08:42
[9]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Huh... 3 miejsce.. zawsze coś, w końcu to Jubileuszowa karczma:)) Szampan dla wszystkich!

18.06.2002
08:42
[10]

MarCamper [ Generał ]

Witam wszystkich, widzę że spóźniłem się 10 minut do pracy i nie załapałem się na pierwsze miejsce :( Gratulacje Gambit, przyznaj się, campowałeś przez całą noc, nieprawdaż? ;PPPPPPPPPP

18.06.2002
08:42
smile
[11]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

SZAMPAN DLA WSZYSTKICH NA KOSZT FIRMY :- )))))))))) PS. rothon ---> nie boj sie na jedzeniu sobie odbijemy :-pppppp

18.06.2002
08:42
[12]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Niech i mi wolno bedzie wziac udzial w wyscigu jubileuszowym hahahaha. Fafnasty! Gratuluje Wam wytrzymania tych 500 czesci, nie latwo wytrzymac tyle pod presja forumowiczow krytykujacych nie raz, nie dwa ten kawalek forum :-)))

18.06.2002
08:42
smile
[13]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

no to zaczynamy impreze :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

18.06.2002
08:44
[14]

Mac [ Sentinel of VARN ]

No i nie może oczywiście zabraknąć tortu. Świeczek do zdmuchiwania starczy dla wszystkich ;-))

18.06.2002
08:45
smile
[15]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Urlop urlopem ale takiego święta jak 500wątkowe wydanie karczmy pominąć nie mogłam. Jestem tu od niedawna a już poczułam wyjątkowość tego miejsca, jego niepowtarzalną atmosferę i nieprzeniknioną owianą tajemnicą poetycką aurę. W tym miejscu pragnę pokłonić się autorom tego wspaniałego zakątka w krainie GO. Magini, Rothon i Szaman – jesteście wielcy!!!. Jeśli kogoś pominęłam, przepraszam, geneza tego miejsca nie jest mi tak dokładnie znana. Pozwolę sobie na odrobinę prywaty;-) szczególne podziękowania dla rothona za ciepłe przyjęcie i słowa otuchy ( rothon złośliwcu *oczko* wiesz jak lubię Twój cięty język *śmieje się*). Wykonałeś kawał dobrej roboty! Nie ma anioła bez wiersza hihihi. To jeden z moich najukochańszych wierszy Poświatowskiej odłamałam gałąź milości umarłą pochowałam w ziemi i spójrz mój ogród rozkwitł nie można zabić miłości jeśli ja w ziemi pogrzebiesz odrasta jeśli w powietrze rzucisz liścieje skrzydłami jeśli w wodę skrzela błyska jeśli w noc świeci więc ja pogrzebać chciałam w moim sercu ale serce miłości mojej było domem moje serce otwarło swoje drzwi sercowe i rozdzwoniło śpiewem swoje sercowe ściany moje serce tańczyło na wierzchołkach palców więc pogrzebałam moja miłość w głowie i pytali ludzie dlaczego moja głowa ma kształt kwiatu i dlaczego moje oczy świeca jak dwie gwiazdy i dlaczego moje wargi czerwieńsze są niż świt chwyciłam miłość aby ja połamać lecz giętka była oplotła mi ręce i moje ręce zwiazane miłością pytają ludzie czyim jestem więźniem Eeehh co tu więcej pisać, bawmy się!!!!!:-))))))))))))))))))))))))))

18.06.2002
08:48
[16]

garrett [ realny nie realny ]

gratuluje bardzo 500 czesci , nie bylem tu ale mam nadzieje wprosic sie na impreze :))) Jeszcze raz gratuluje !!!

18.06.2002
08:51
smile
[17]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

No slucham....zbieram zamowienia :-))))))))))))))))))

18.06.2002
08:54
[18]

MarCamper [ Generał ]

Ja stawiam drinki wszystkim!

18.06.2002
08:55
[19]

MarCamper [ Generał ]

A może ktos ma ochotę na piwko?

18.06.2002
08:56
smile
[20]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hmmmm, kiedy w lipcu ubieglego roku zakladalismy pierwsza czesc tego cyklu zadne z nas nie przypuszczalo nawet, ze bedzie on, ze w ogole moze on sluzyc komukolwiek innemu niz 5,6 osobom bezposrednio wtedy poruszajacych tematy wszelkie. Czas pokazal, ze stalo sie inaczej. Przez te miesiace okazalo sie, ze nie wywalono nas z serwera, ze nie zlikwidowano nam dzialalnosci, ze znalezli sie chetni by wspoluczestniczyc w tej zabawie. Czas pokazal, ze stalo sie to miejsce czyms charakterystycznym dla GO i czyms wyjatkowym w sklai boardow dyskusyjnych w kraju. Doszlo wiele osob, ruszalismy miliony tematow i, mam taka nadzieje, udalo sie stworzyc miejsce, gdzie nie jedno jeszcze sie wydarzy. Ba, znalezli sie nawet nasladowcy :-))) Okazalo sie, ze udalo nam sie nawet przeniesc pewne relacje do zycia rzeczywistego i nie trzeba bylo odwolywac zjazdow kolejnych *smieje sie*. Dzieki za to wszystkim obecnym, bylym i przyszlym uczestnikom karczmianym - chyle glowe przed wami i wiem, ze tego wszystkiego co sie tu zdarzylo nie mozna porzucic :-))

18.06.2002
08:56
[21]

MarCamper [ Generał ]

Holgan --> jakbys miała coś dobrego na śniadanko... to ja bym chętnie... :))

18.06.2002
08:57
[22]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Witajcie !!! Piękny jubileusz :)) Holgan ---> witaj, poproszę o duże zimne piwo.

18.06.2002
08:57
[23]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Ja na piwko ochotę mam tak wielką, że nawet ta beczka nie starczy. Całe szczęście, że w piwnicy jest tego sporo;-)

18.06.2002
08:58
[24]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Idę na angielski, wracam za około godzinę

18.06.2002
08:59
[25]

MarCamper [ Generał ]

Piwko dla was! Powinno wystarczyc dla każdego :))

18.06.2002
09:03
smile
[26]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

To ja mam dla was jubileuszowa zagadke. We wstepniaku jest taki oto tekst: "[Bar jest ciemny; kilka postaci siedzi przy kontuarze pijąc w milczeniu; nie mówiąc do siebie ..." Pytanie: o kim z karczmy mowa, kto jest autorem tekstu, kto popelnil wpisanie go do wstepniaka i kiedy zdecydowano, ze trzeba to koniecznie wpisac? :-))))

18.06.2002
09:05
smile
[27]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

wpisales TY :-ppppp

18.06.2002
09:05
[28]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Holgan--> Jasne, jedno dobrze :-)

18.06.2002
09:09
smile
[29]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

może to agenci KGB:-))))))))))) nie? to może CIA? też nie? to może te posiaci to brytyjskie MI5 hahahaha

18.06.2002
09:14
smile
[30]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Aniele, pytanie o podmiot dotyczy raczej dalszej czesci tego cytatu " ... a barman o twarzy apostola ... niby bog niegodziwosci" hahahahaha

18.06.2002
09:15
[31]

MarCamper [ Generał ]

Jak piją przy barze to pewnie krasnolud mixer tam jest :)) i pewnie jakiś elf, bo piją w milczeniu ;PPPPPPPP

18.06.2002
09:19
smile
[32]

AnankE [ PZ ]

Yahooo 500!!!!! :-))))))) Niech nam sie zdrowo kula do tysiaczka. :-) Gambit na kampera wszech czasow. :-))))))

18.06.2002
09:20
[33]

kastore [ Troll Slayer ]

Witajcie, jestem tylko na pół godzinki, dorwalem jakas kafejke inetową bo w pracy wyłączyli mi siec. Podobno jakas awaria u dostawcy. Holgan --> idzie kot dla Ciebie , tylko że On ma urodziny jutro, tak wynika z pierwszego komiksu Zaraz poczytam poprzednia i cos jeszcze napisze , bo słyszalem że to ja mialem zakładać 500|????

18.06.2002
09:21
[34]

Szaman [ Legend ]

Eh, wiedzialem, ze za pozno wstane, zeby byc przy zakladaniu, ale jak czekac, to czekac i ponosic tego konsekwencje! :) Mimo wszystko usciski dla wszystkich! Rothon: Ja znam wszystkie odpowiedzi, ale pozwole innym sie wykazac... ;)))) W koncu wiem to z pierwszej reki! :)

18.06.2002
09:22
[35]

Szaman [ Legend ]

Kastore: To ja chcialem zakladac 500ke, ale poniewaz zadecydowalem czekanie na dzisiaj, wiec wiedzialem, ze nic z tego nie wyjdzie... ;))))

18.06.2002
09:24
[36]

kastore [ Troll Slayer ]

Holgan --> no i jeszcze urodzinowy Garfield

18.06.2002
09:24
smile
[37]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Szaman, nawet nie wspominalem zebys nie mowil, wiedzialem ze nie wygadasz :-))

18.06.2002
09:25
smile
[38]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Wy Chcieliscie zalozyc - JA zalozylam :-)))))))))))))))))))))))))))

18.06.2002
09:25
[39]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

KAstore ---- grunt to sie spieszyc powoli :-))))))))))))0

18.06.2002
09:28
smile
[40]

Garbizaur [ CLS ]

Siewka! Jestem nowy. Słyszałem, że podobno "Karczma" jest najstarszym wątkiem. Gratuluję 500 i życzę jeszcze więcej.

18.06.2002
09:29
[41]

kastore [ Troll Slayer ]

Holgan--> no ale mnie przycisnelas z tym kotem, w pracy cos sie na mnie dziwnie popatrzyli jak powiedzialem ze wychodze na godzinke bo musze cos nadac a inet w poracy nie chodzi

18.06.2002
09:30
[42]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

sory ale miałem problemy techniczne : ))) Gratuluję tym co przedemną (Gambit) i tym co zamną (Mac) ; )) Wielkie gratulacje dla pomysłodawców i ojców (i matek) założycieli niech Shwortz będzie z wami : ))))))))) Wielkie gratulacje dla wszystkich bywalców, stałych i okazjonalnych w końcu to wy te 500 Karczm zapełniliście swoimi myślami : )) no i nie przedłużając dłużej ..LEET'S PAAAAARTYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!! : )))))))))))))))

18.06.2002
09:39
smile
[43]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Garbizaur--> Nie. Chcielibysmy, ale nie jestesmy najstarszym watkiem. Starsze sa "Fajny, darmowy ..." i " Serie M&M, Wizardry i inne cRPGi w trybie FPP" :-)

18.06.2002
09:39
[44]

Szaman [ Legend ]

Rothon: No oczywiscie, ze nic nie powiem! W koncu starzy wyjadacze powinni pamietac i kiedy sie pokazal ten tekst i kogo dotyczy (wskazowki na to byly czasem przemycane - teraz sie okaze, kto uwaznie czytal Karczme... ;)))) Garbizaur: To niekoniecznie jest tak - jestesmy NAJDLUZSZYM watkiem, datowanym na lipiec 2001. Najstarszy watek, to. logicznie rozumujac, bedzie ten, ktory na tym forum zostal zalozony jako pierwszy (a forum GO istnieje sporo dluzej niz Karczma! ) :) Dobra, musze sie szykowac do wyjscia do roboty... moze bedzie wolny komputer, to jeszcze zajrze... A moze nie bedzie wolnego... wtedy bede wyl... :(

18.06.2002
09:40
[45]

Szaman [ Legend ]

Rothon: :***)))) W tej samej minucie! :)

18.06.2002
09:41
smile
[46]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Szaman--> Jednak zgodnosc zarzadu nadal jest faktem :-)))

18.06.2002
09:43
smile
[47]

Pijus [ Legend ]

Hej,hej:)))) No to mamy 500 :))))))) Gratuluje wszystkim a szczegolnie camperowi no1 - Gambitowi:)))) Ehhh...jestem tu od niedawna a czuje jakbym byl od zawsze:))) Dobra koniec tych czulosci.......PIWO, duzo PIWA poprosze:)))))

18.06.2002
09:44
smile
[48]

Pijus [ Legend ]

Garbizur - miedzy Bogiem a prawda "Karczma" nie jest najstarszym watkiem, ale na pewno najpopularniejszym:PPPP

18.06.2002
09:45
smile
[49]

Pijus [ Legend ]

Co zreszta wczesniej wytlumaczyl rothon:))))

18.06.2002
09:48
[50]

kastore [ Troll Slayer ]

Aha , czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego poprzedni wątek mial 228 postów, nie mówcie że czekaliści cały czas na Mag żeby założyła ;))) Holgan --> nie wiem czy jutro bedzie kot, drugiego takiego numeru z kafejką juz mi sie pewnie nie uda zrobić a w domu jest jeszcze daleko do założenia sieci. Pozatym jutro jest środa i bede mial troche "oboowiązków" ;)))) Szaman --> to trza bylo zakładać i nie czekac 400 juz zakladales w nieobecnosc grzecha Statystyki beda musialy niestety poczekac na naprawe sieci u mnie w pracy

18.06.2002
09:51
smile
[51]

Etka [ Imprinterka Dusz ]

gratuluje 500-tnej czesci i zycze takich jak najwiecej :))) kolejnych 500 a nawet i wiecej :)

18.06.2002
09:57
smile
[52]

Vayacord [ Pretorianin ]

Witam wszystkich w tym jubileuszowym watku :))) Gratulacje za wytrwalosc i cierpliwosc w dojsciu do takiego wyniku. I oby choc jedno zero sie do niego dopisalo :)))) A terazki uciekam sprzatac dalej :(

18.06.2002
09:58
smile
[53]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Vayacord--> Ale my dbamy, staramy sie dbac, aby zera sie nie dopisywaly do dyskusji hahahahahahaha

18.06.2002
10:00
[54]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Witam wszystkich!!! Dobrze przewidziałem, że wpisze się koło 50 postu. Fajerwerki na urodziny karczmy!!!!

18.06.2002
10:01
[55]

kastore [ Troll Slayer ]

Dobra znikam ,nie wiem na ile ,ale dzisiaj jest jakis sadny dzien bo jeszcze mi sie karta w komórce skończyła, mam nadzieje że ten dzień sie nie skończy tak jak sie zaczął Do napisania Karczemnicy

18.06.2002
10:05
smile
[56]

tygrysek [ behemot ]

<ględzenie mode on> szkoda, że tak wcześnie wszystko się stało ... no ale trudno ... jeszcze do tego modem ... ahhh ... szkoda gadać, przynajmniej mojemu szefowi dostało się za modem <ględzenie mode off> Chciałbym wszystkim, których tutaj poznałem serdecznie podziękować za wszystko. Jesteście cudowni, ale zrozumiałem to dopiero po wizycie u Holgan w Toruniu. Dziękuję wam za wszystko. Specjalne podziękowania mam dla Astrei, która mnie do karczmy za sierść przyciągła. Bo tylko dzięki niej tutaj jestem, i jestem jej bardzo za to wdzięczny. Dziękuję Astrea BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH

18.06.2002
10:10
smile
[57]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Pijus --> Ekhm...no dzięki...wiesz tak jakos samo wyszlo...nawet się za bardzo nie starałem, żeby być jako pierwszy...eee...no wlaśnie....

18.06.2002
10:13
[58]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Kolejka dla wszystkich

18.06.2002
10:14
[59]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Damn' it

18.06.2002
10:14
smile
[60]

Pijus [ Legend ]

Gambit - tak, tak - oprocz tego, ze zarwales noc, to "nawet sie nie starales" :))))

18.06.2002
10:23
[61]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Jeszcze jedna próba...

18.06.2002
10:23
[62]

Gambit [ le Diable Blanc ]

No kurcze....

18.06.2002
10:37
[63]

Gambit [ le Diable Blanc ]

To może co innego podam, ale jak mi teraz nie wyjdzie to się chyba pochlastam...

18.06.2002
10:38
[64]

Gambit [ le Diable Blanc ]

A dla koneserów

18.06.2002
10:38
smile
[65]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Kurde...rezygnuję......Damn'

18.06.2002
10:39
[66]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

dobra nie męcz się Gambit albowiem przytaszczyłem napój Bogów : )))

18.06.2002
10:40
smile
[67]

Attyla [ Legend ]

Czytowalem, czatowalem i mam piecsetke! Udalo mi sie!:-))))))) Witam wszystkich, a paniom raczj'ki caluje! Niestety, musze jednak wracac do roboty, wiec spadam! Spad!!!

18.06.2002
10:46
[68]

gofer [ ]

witam w jubileuszowej Karczmie! życzę wszystkim a szczególnie twórcą Karczmy żeby doszli do 1000 (conajmniej) co można do picia? może jakiegoś szampana?

18.06.2002
10:46
[69]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

W zwiążku z zakończeniem nauki na ten rok otworzyłem wreszcie wygraną grę - Aquanox. Lezała nieruszona przez ponad miesiąc. Ale teraz to naprawię. Tylko takie spostrzeżenia - w nstrukcji nie ma 10 stron, które są w spisie treści!!!! Po prostu wydawca ich nie zamieścił, a w spisie ich nie wykasował.

18.06.2002
10:48
[70]

MarCamper [ Generał ]

To ja jeszcze szampana postawię

18.06.2002
10:51
smile
[71]

Pijus [ Legend ]

Shadow - a wlasnie jak Ci poszedl ostatni egzam???

18.06.2002
10:51
[72]

MarCamper [ Generał ]

chyba że ktoś woli drinka

18.06.2002
10:55
[73]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Wszyscy tylko stawiacie i stawiacie, a kto to wszystko będzie pił ??? Już wiem, poczekajcie chwilkę zaraz sprowadzę starych znajomych ;)))))))

18.06.2002
10:56
smile
[74]

gofer [ ]

Yoghurt----> dostałeś moje alkohole???????

18.06.2002
11:08
[75]

Szaman [ Legend ]

Ufff... witam z miejsca pracy! Co za dzien... na zewnatrz upal jak diabli, PST mialo "przestuj" akurat kiedy musialem jechac 15ka... WRRRRR... Kastore: Jak widzisz nie Ty masz dzisiaj sadny dzien! :) A zakladanie 500ki to nie to samo co 400na... wolalem, zeby byli wszyscy obecni... :) Pijus: Czekam(y) na niusy w sprawie NWN!!! ;))) Tygrysku: Jak tak dalej pojdzie, to sie nam wszystkim oswiadczysz! ;PPPP Dobra, uciekam "pracowac"... :-/

18.06.2002
11:17
smile
[76]

tygrysek [ behemot ]

Szadowmage --> moje kciuki jednak na coś się przydały, jakby co to pamiętaj, bo mam u Ciebie jedno trzymanie kciuków :-) Szaman --> w okolocach 1k napewno :-)

18.06.2002
11:20
[77]

Szaman [ Legend ]

Tygrysku: Jak na razie to ja czuje, jakby dookola mnie bylo ok. 1k st. C... ;( Jezu, jak ja nienawidze upalow... :-/

18.06.2002
11:23
smile
[78]

tygrysek [ behemot ]

Szamanku --> ja sobie serwerownię otwarłem i klimatyzuję się :-) 25 st. C RULEZ

18.06.2002
11:24
[79]

Szaman [ Legend ]

Tygrysie: Nie podpuszczaj mnie, bo pamietaj, ze wiem gdzie pracujesz!!!! ;))) btw. - 25 st. to i tak DUZO!!! :PPP

18.06.2002
11:30
[80]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Szaman --> nie ty jeden. Ja nie dość, że nienawidzę upałów, to jeszcze mam oczy swiatłoczułe, a słońce tak grzeje, że nawet przez okulary przeciwsłoneczne muszę mrużyć oczy:(( Powinieneś spełnić powinność szamana i odtańczyć jakiś taniec deszczu;-))

18.06.2002
11:32
[81]

Szaman [ Legend ]

Mac: Widze, ze przybyl kolejny czlonek klubu milosnikow mrozu (jak dotychczas: Admiral, Shadow, Ty i ja - no, jezeli byl ktos jeszcze, to z powodu upalow nie pamietam... ;PPP) A taniec odpada, bo jest on bardzo wyczerpujacy, co przy takiej pogodzie doprowadziloby do mojego zgonu! :P

18.06.2002
11:35
smile
[82]

Magini [ Legend ]

Ja też jestem, ja też ;-))))

18.06.2002
11:36
[83]

Magini [ Legend ]

Czy rothonowa zagadka została już rozwiązana? (ja oczywiscie znam odpowiedzi ;-PPP )

18.06.2002
11:37
[84]

Szaman [ Legend ]

Mag: WIIIIAJ!!!!!!!!!1 :))))))

18.06.2002
11:38
[85]

Szaman [ Legend ]

Mag: Jeszcze nie zostala - mozesz oczywiscie podac jedyniesluszne rozwiazanie, bo mnie sie nie godzi! :)

18.06.2002
11:39
[86]

Magini [ Legend ]

Szaman - ale ja nie wiem czy moge. Przeciez rothon wie, ze ja wiem ;-)))

18.06.2002
11:39
[87]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Wypadało by coś wpisać większego z okazji 500 części Karczmy, ale cierpię na chroniczny brak czasu :((( Pozdrawiam all i znikam w pracy... :(((

18.06.2002
11:39
[88]

Szaman [ Legend ]

Mag: Ale wydaje sie, ze nikt inny nie ma nawet bladego pojecia... ;)))

18.06.2002
11:40
[89]

Szaman [ Legend ]

Weteranie: Buuu... szkoda, ale lepszy jeden wpis, niz jego brak! :)

18.06.2002
11:42
[90]

Magini [ Legend ]

rothon - niestety teraz nie dam rady pogadac. Dam znac, jak bede miala chwile, OK? Aaaa, tak w ogole to musze uaktualnic wstepniaka.

18.06.2002
11:42
[91]

Szaman [ Legend ]

Nic, moi drodzy - czas na mnie... dyzur skonczony, ale za to teraz "to real work"... :-/

18.06.2002
11:43
[92]

Magini [ Legend ]

Szaman - chyba rzeczywiscie nie maja pojecia. Ale w sumie, to kto moglby to pamietac oprocz Ciebie i mnie?

18.06.2002
11:46
[93]

Magini [ Legend ]

Wiecie, nie mam teraz czasu na nic. A przeciez czas zajmuje mi teraz "tylko" dziecko. I to jakie malenkie ;-)) Niczego nie mozna zaplanowac. Caly czas karmienie, przewijanie, calowanie, mowienie do niej, kolysanie i takie tam inne ...

18.06.2002
11:48
smile
[94]

Magini [ Legend ]

No i na przyklad teraz. Mialam 5 minut dla siebie, ale musze leciec. Pa pa. Wszystkiego najlepszego Karczmo !!! :-)))

18.06.2002
11:48
smile
[95]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

To może i ja też zawitam :-)

18.06.2002
11:48
smile
[96]

Mac [ Sentinel of VARN ]

Podczas jubileuszu nie może zabraknąć Babe;-))

18.06.2002
12:23
[97]

FoXXXMagda [ Pellamerethiel ]

WSzystkiego najlepszego dla konk...ee drugiej Karczmy;))))) ---------->szampana!

18.06.2002
12:43
[98]

Yoghurt [ Senator ]

Nooo, nareszcie 500:) Hah, a myślałem, ze jak tak długio przysnę, to się nie załapię:) Oby następne takie 500 Karczm było, a najlepeiej jakby do tego 500 dodacv jeszcze jedno 0:) Wszystkiego najlepszego dla całej karczmy śle cała kompania szturmowców...

18.06.2002
12:46
smile
[99]

Yoghurt [ Senator ]

... Przesyłając poza rzyczeniami zgrzewki najlepszych Imperial Beers z naszego ukochanego niszczyciela Himera! Oraz co najważniejsze, do rzyczeń przyłaczył się...

18.06.2002
12:48
smile
[100]

Yoghurt [ Senator ]

...Sam Darth Vader! Postanowił tu wejsć i się przywitać, dlatego sugerowałbym usadzenie go w najlepszym miejscu, bo jego humor choć dobry, może drastycznie się pogorszyć, jesli nie dostanie swego ukochanego "Canned Oxygen for Astmatics":)

18.06.2002
12:50
smile
[101]

_mixer [ Konsul ]

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hoho...... Czy teraz można mówic na Karczmę : "Cinquecento"...?!

18.06.2002
12:50
smile
[102]

AnankE [ PZ ]

Magda---> chyba pierwszej Karczmy. ;-))))))))) Poniewaz znowu widze malkontenckie narzekania na temat ciepelka, i to po 3 miesiacach zimy i rownie zimnych poczatkach wiosny, wiec ide sobie zanim mnie nerw dopadnie. ; PPP Ja sie z checia napije, nawet przynioslam cos z soba. :-)

18.06.2002
12:52
smile
[103]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

A czy ja mogę założyć część 501 ?

18.06.2002
12:54
smile
[104]

mały_miś [ MIŚtyczna MIŚtyfikacja ]

"Yyyyy, co się stało?" - wstając na równe nogi i rozglądając się nerwowo po sali zapytał miś. Dopiero po chwili jakiejś uprzytomnil sobie, ze w 499 watku nieco za duzo wypil, chyba nazbyt mocno korzystając z uprzejmości jak zwykle pozytywnie nastawionych tubylców ;-) "Nic to!" - dodał po chwili, po czym rzekł - "klineczka!" ;-)))) Gratulacje raz jeszcze. Szkoda, ze czas i moj dlugi czas reakcji pozwalajacy na dostrzezenie co 100 Karczmy ;) nie pozwalają mi na rozwinięcie skrzydel u Was, bo masa z Was (tych jeszcze przeze mnie niepoznanych) jest z pewnoscia szalenie interesujacymi ludzmi! No nic! Na zdrowie :-)

18.06.2002
13:01
[105]

MarCamper [ Generał ]

Szaman --> mam 2 pytanka, wiesz może gdzie można znaleść 'cap remover' i edytor save'ów do Tronu Bhaala? I czy po zdjęciu limitu doświadczenia będzie dalej można wyeksportować postać do Neverwinter Nights? Może ktoś inny wie?

18.06.2002
13:08
[106]

Szaman [ Legend ]

Mag: Nie wiem kto moglby pamietac, moze tylko Holgan, albo Grzech, ale ja nic nie powiem... ;))) Viti: NO!!! A juz sie balem, ze sie nie pokazesz w 500ce! :))) Mixer: Powiedzmy, ze Karczma wyszla z niemowlectwa, a weszla w okres dojrzewania! ;)))) AnankE: ALe wiesz przeciez slonko, ze my tylko narzekamy, a nic aktywnie nie robimy? Wiec nie ma sie o co zloscic... :))))) mały_miś: Wiesz, dobre jest to, ze chociaz co 100 nas widzisz... ;))) Mar: Jeeezu... wiesz co, zobacz na Bezpiecznej Przystani (na stronie CD Projektu) - tam powinny byc jeszcze takie rzeczy. Ale jezeli moge cos zauwazyc, to robienie postaci pod NWN popsuje zabawe - ja zaczynam od nowa! :)

18.06.2002
13:10
[107]

Szaman [ Legend ]

Cholera, Duszku: Wlasnie chcialem poslac Ci umacniajacego "sesemesa" (umacniajacego w walce z nalogiem), ale durne GG nie chce go wyslac... :(

18.06.2002
13:13
[108]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Szaman - No widzisz jaką niespodziankę zrobiłem :-) To NO! oznacza " No zakładaj" czy NO! oznacze "nie"

18.06.2002
13:18
[109]

Szaman [ Legend ]

Viti: Zakladaj, ale, kurcze, moze poczekamy na Admirala? Bo on sie pozniej chyba pojawi? Ale z mojej strony masz zielone swiatlo! :)

18.06.2002
13:19
smile
[110]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Ooooo! To jest mój 501 post hip hip huuuraaaaaaa tzn że poprzedni byl 500 ;-))))))))))))))))))))))) ale się wpasowalam w 500-wątkowa karczmę:-)))))))))))

18.06.2002
13:19
smile
[111]

Yoghurt [ Senator ]

Ja sugeruję poczekać:) Jeszcze spooooro osób się nie załapało.... Ale to tylko moja drobna uwaga:)

18.06.2002
13:20
[112]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pijus, Tygrysek-->na razie jest lista osób, które oblały. Mnie na niej nie ma. Tak więc mi wszystko jedno co dostanę, skoro zaliczyłem. Tygrysku, powiedz tylko kiedy mam trzymać te kciuki ;-)))

18.06.2002
13:22
[113]

Szaman [ Legend ]

Aniolku: GRATULACJE! :))))) Jak tak dalej pojdzie, to dolaczysz do grona statsiarzy... ;))) Yoghurt: Ale druga tej wielkosci Karczma? Serwer GO tego nie wytrzyma! ;)))) Shadow: Nie ciesz sie za wczesnie - moze sie okazac, ze dla Ciebie ustanowili specjalna kategorie... ;PPPPPPPPPPPP

18.06.2002
13:24
[114]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szaman-->w sumie to mi zwisa, bo i tak mam zaliczony semestr i najwyżej będę musiał w przyszłym jeszcze raz egzamin pisać ;-PPP Ale możliwe, że jest specjalna kategoria - "super genialny" ;-PP

18.06.2002
13:25
[115]

Szaman [ Legend ]

Mar: Sprawdzilem strone CDP... nie ma tam Cap Removera. Ale w zasadzie po co Ci on, skoto ToB pozwala na dojscie do bodajze 40 poziomu bez zadnych programikow?

18.06.2002
13:26
[116]

Szaman [ Legend ]

Shadow: Mnie tez szkola juz zwisa, bo tylko musze jeden egzamin zrobic i pozniej sie jeden dzien bawic w "odźwiernego" na wstepnych... ;)))

18.06.2002
13:29
[117]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Szaman-->robić za odźwiernego? Robiłem to w liceum na wstępnych do gimnazjum(bo takie cudo zrobili u mnie). Strasznie nudna robota. Mar-->z tego co wiem, 5o nie można eksportować postaci do NWN. Ale nigdy nic nie wiadomo.

18.06.2002
13:29
smile
[118]

tygrysek [ behemot ]

Shadow --> narazie nie musisz, ale uważaj bo może kiedyś :-)

18.06.2002
13:29
[119]

Holgan [ amazonka bez głowy ]

Szaman ------->znowu statsujesz :-pppppppppppppp witam wszystkich ktorzy dobili do 500 'ki :-)))))))))))))))))

18.06.2002
13:36
smile
[120]

Pani Koszmarów [ Chorąży ]

Skoro mój podwładny przyszedł, to ja też nie będę gorsza :-)

18.06.2002
13:36
smile
[121]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Szamanq--> eee chyba nie dołącze;-)))))) ledwie zauważyłam że to juz 500 postów, a to oznacza, że ilość jest dla mnie bez znaczenia:-)))))))))))

18.06.2002
13:43
[122]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Jak nie zakładacie, to wracam do gry w Aquanoxa.

18.06.2002
13:43
smile
[123]

Yoghurt [ Senator ]

ooo, witamy samą PAnią Koszmarów. A już myślałem, ze tak zaszczytna osobistość nas nie odwiedzi przy jubileuszu:)

18.06.2002
13:53
smile
[124]

Pijus [ Legend ]

Szmanq - musisz sie niestety uzbroic w cierpliwosc:))) Moja siostra pracuje i nie wiem - moze dzis nie bedzie miala czasu - moze do sklepu zawita jutro:))) Tak wiec prosze - jak dzis nie bede mial informacji - nie odprawiaj nade mna jakichs zlych czarow:))))))

18.06.2002
13:55
smile
[125]

Pani Koszmarów [ Chorąży ]

Zawitałam właśnie ze względu na jubileusz :-)

18.06.2002
14:00
[126]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

Witam! Uff, już myślałem że sie na część 500 nie załapię. Dziękuję że na mnie zaczekaliście ;-))) Niech żyje Karczma! Wiwat! (tu obowiązkowa salwa z dział "Chimery", salwa z blasterów Szturmowców stojących na zewnątrz) To już 500 części naszego ukochanego wątku... Tyle wyrobiliśmy przez niecały rok działalności :-) Specjalne życzenia dla całej Braci Karczemnej - jesteście przewspaniali i cały czas spędzony z Wami (on-line i w realu) był po prostu świetny! ;-))))) Generale -> Rozumiem że możemy już odwołać stan wyjątkowy, zluzować posterunki i rozmontować barykady? :-) A co do wspólpracy, to jeszcze musisz poczekać na info, jeden telefon tylko wykonam :-)))

18.06.2002
14:01
smile
[127]

PELLAEON [ Wielki Admirał ]

I kogóż to widzę? Toż to urocza Pani Koszmarów! ^_^ Witaj Pani, minęło troche czasu nim u nas ostatnio gościłaś. Rączki całuję i przynoszę te oto jubileuszowe kwiatki :-) Czy ni będzie zbyt wielkim życzeniem, jeśli zaprosze Cie, o Pani, do jubileuszowego tanga? :-)

18.06.2002
14:04
smile
[128]

Blendon [ Generał ]

Kurde 500 część to i ja się wpiszę:) Gratuluję i życzę jak najszybciej następnej 500, czyli cz. 1000:-)

18.06.2002
14:13
smile
[129]

Yoghurt [ Senator ]

A ja się pozegnam od razu móiąc, że wrócę:) Na pożegnanie pozostawię wam jeszcze trochę wina z dostaw Gofera do naszej ejdnostki! Hail to the Empire! Dobranoc na razie!

18.06.2002
14:23
[130]

Szaman [ Legend ]

Shadow: Nie tylko nudna, ale i zabojcza... temp. 30 st., a ja nie moge w krotkich gaciach i koszulce sie pokazac... :-/ Holgi: Ja nie statsuje, ja tylko sobie pisze... :PPPP Pani Koszmarow: Oh joj... taki gosc, a ja nieumalowany... :) Ale i tak serdecznie witamy!!! :)))) Pijus: No to powiedz siostrze, zeby w diably rzucila ta robote i tyle!!!! ;)))) Admirale: Wreszciez sie pojawil! Juz musialem naszego Mazoczka powstrzymywac przed zalozeniem nowego... ;))) Ale teraz juz moze! :) Blendon: Dziekujemy! :) Viti: ZAKLADAJ!!!!! :))

18.06.2002
14:30
smile
[131]

Viti [ Capo Di Tutti Capi ]

Już jest nowa część :-))))))))))))

18.06.2002
14:30
[132]

MarCamper [ Generał ]

Szaman --> dałem posta w innym wątku i już wszystko mam i wiem. I rzeczywiscie nie można eksportowac postaci do NWN :((

19.06.2002
21:02
smile
[133]

massca [ ]

no prosze, teraz zauwazylem. rowne 500. nie uczestniczylem nigdy w tym watku ale pogratulowac wypada :))

19.06.2002
21:51
smile
[134]

Sir klesk [ Sazillon ]

nie jestem z tego watku ale 500 czesc to trzeba pogratulowac !!! wspanialy wynik!!!

19.06.2002
22:47
[135]

Kuzi2 [ akaDoktor ]

Kuzi2 bez posta w 500 karczmie to jak Jedi bez swietlnego miecza :) A wiec wpisuje sie :)

19.06.2002
23:20
[136]

yosiaczek [ Generał ]

ue, to jak ktoś wyciągną tą karczmę to ja też się dopisuję :)

19.06.2002
23:27
smile
[137]

massca [ ]

no dobra, zrobmy maly czelendż - zobaczymy czy karczmiarze potrafia sie skrzyknąc i czy stanowia zgrana paczke. wyzwanie jest takie : w tym watku , o numerze 500 niech karczma dojdzie do 500 wpisow do jutra (czwartek) do godziny 09:00 rano. :)) teraz jest chyba cos kolo 130 wiec zadanie jest proste :)

20.06.2002
09:49
[138]

Szaman [ Legend ]

Massca: W razie, gdybs nie wiedzial, to powstaly juz 3 nowe czesci Karczmy, wiec jezeli masz dla nas jakied "kominikaty", to podaj je prosze do wiadomosci karczmiarzy w aktualnej czesci. To tyle. Aha, jeszcze jedno. Nie mamy najmniejszego zamiaru niczego udowadniac, a juz w szczegolnosci takich debilizmow jak to, ze "stanowimy zgrana paczke" - mnie za dowod wystarcza to, ze sie regularnie spotykamy (i nie pisze wcale o spotkaniach na forum) i ze udalo nam sie przetrwac ponad 500 czesci. Jezeli Tobie to nie wystarcza, to trudno. Milego dnia zycze i prosze o nie dokonywanie ponowych aktow nekrofilii na starych czesciach.

25.06.2002
14:46
smile
[139]

Arab [ Senator ]

Troche sie spoznilem, ale... GRATULACJE!!!!!!!

26.06.2002
21:19
smile
[140]

Astrea [ Genius Loci ]

Ja też sie "trochę" spóźniłam, ale - wybaczcie - nie mogłam się powstrzymać! Gratulacje kochani, gratulacje :-))))))))))))))))))

26.06.2002
21:38
[141]

hugo [ v4 ]

jakże bym nie mógł wypić zdrowia za "najdłuższy wątek na forum"....

26.06.2002
22:01
[142]

Lindil [ WCzK ]

A miałem nadzieję, że te piękne równe 800 postów na liczniku utrzyma się już na stałe, ale cóż, niech ten będzie 801. Tak więc przepisowo gratuluję i życzę dalszej udanej działalności. BTW, to jeżeli założyć, że każda Karczma zawiera 100 postów, to stworzyliście 1/10 forum.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.