GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rozszerzenie *.flac

13.08.2006
22:40
[1]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

rozszerzenie *.flac

jakim programem można otworzyć pliki z rozszerzeniem flac. Chciałem żeby to były mp3, ale teraz sie okazało że to jakieś flac i nie wiem co z tym zrobić...

13.08.2006
22:41
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

13.08.2006
22:48
smile
[3]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

wielkie dzięki , jakoś sobie poradziłem

13.08.2006
22:48
[4]

blackhood [ Jedi Knight ]

Po raz kolejny polecę dB power amp

Nie raz trafiałem na flac, czy inny badziew i za jego pomocą udało mi się przerobić to mp3, raz nawet filmik w wmv przerobiłem na mp3 :) Przeważnie najpierw trzeba zajrzeć do ich bazy w dziale download, ściągnąć i zainstalować kodeki do odpowiedniego formatu (w tym przypadku właśnie flac).

13.08.2006
22:54
smile
[5]

darek_dragon [ 42 ]

Przerabiać FLAC na MP3? Przecież FLAC to format bezstratnej kompresji audio o jakości identycznej z CD. Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą co czynią :D

13.08.2006
22:58
[6]

blackhood [ Jedi Knight ]

Czasem trzeba, mój odtwarzać mp3 sobie z flac'em nie poradzi.

14.08.2006
12:29
[7]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

No dobra. A teraz mam jakieś gówniane rozszerzenie mp3.bc!. Czego użyć żeby to otworzyc?

14.08.2006
12:32
[8]

Regis [ ]

.bc! to chyba rozszerzenie BitTorrenta - takie maja niedociagniete do konca pliki. Zmien na .mp3 i sprobuj otworzyc - jak beda problemy, to znaczy ze ten plik nie zostal sciagniety w calosci.

14.08.2006
12:32
[9]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Dościągać Bit Cometem :P

14.08.2006
12:35
smile
[10]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

aha

27.08.2006
08:33
[11]

Zielik [ Pretorianin ]

ja przerabiałem czymś takim: switchsetup.exe
i nie ma problemów...nigdy

a flac to format p[odobny do wav, ale należący do tzw. wolnego oprogramowania

27.08.2006
10:16
[12]

Marvell [ Pretorianin ]

Do odtwarzanie flac, ape polecam Foobar, nie wygląda to najlepiej ale nadrabia jakością dzwięku, która jest na pewno lepsza niż mp3.

02.12.2006
13:14
smile
[13]

Arczens [ Legend ]

Czyli nie warto zmieniac z flac na mp3 ? Bo wlasnie mam ten sam problem ;)

Nie mam czym odtwarzac flaca, a nie jestem fanem instalowania nowych programow dla kilku piosenek jak w tym wypadku. To poza tym chyba nie jest specjalnie popularne, przynajmniej ja sie z tym nie spotkalem.

02.12.2006
13:18
[14]

jamkgh [ YA RLY ]

Jak nie slyszysz roznicy pomiedzy poprawnie zripowanym flakiem a mp3,to zmieniaj - zaoszczedzisz miejsce.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.