GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowe tytuły w eXtra Klasyce Next

09.08.2006
00:36
smile
[1]

flikt [ spliff ]

Nowe tytuły w eXtra Klasyce Next

- Neverwinter Nights
- Heroes of Might & Magic IV: Złota Edycja
- Alone in the Dark: Koszmar Powraca
- Worms Forts: Oblężenie
- TOCA Race Driver 2
- Rollercoaster Tycoon 2: Złota Edycja
- Enter The Matrix
- The Elder Scrolls III: Morrowind: Złota Edycja
- Świątynia Pierwotnego Zła
- Soldiers: Ludzie Honoru

Wszystko za 19.99zł. Co sądzicie? Jak dla mnie to Morrowindem i Heroes'ami zawalczyli. :) Jestem na TAK.

09.08.2006
00:38
smile
[2]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

Napewno kupie kilka tytułów

09.08.2006
00:38
smile
[3]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Mi się podoba :)

09.08.2006
00:39
[4]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Wszystko co bylo ciekawe juz mam. I to nie sa Homm5 tylko 4 - i czesi w klasyce mieli je od daaaawna

09.08.2006
00:40
smile
[5]

Raynor [ Big Man ]

Heroes IV a nie V :)

ED: Zostałem uprzedzony. :)

09.08.2006
00:42
[6]

flikt [ spliff ]

_Luke_ => ale chyba nie Złotą Edycję.

09.08.2006
00:43
smile
[7]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

TRD 2, Morrowind HoM&M... no niezle ;)

09.08.2006
00:47
smile
[8]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Neverwinter Nights i Heroes IV.
Resztę już mam :)

09.08.2006
00:48
[9]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Już są, czy dopiero będą dostępne? Neverwinter i Heroes zanabędę na pewno :o)

09.08.2006
00:48
[10]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

flikt --> owszem zlota edycje

btw. szkoda ze Neverwinter jest bez dodatkow

Dla ciekawych:

09.08.2006
00:50
[11]

Jerryzzz [ E ]

O, TRD 2, brzmi znajomo :D

PS - nie powiem czemu :P

PSS - czy to te wydanie z poradnikami DRUKOWANYMI? :D

09.08.2006
00:50
[12]

flikt [ spliff ]

Paudyn => niestety dopiero 31 sierpnia.

09.08.2006
00:55
[13]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Trochę lipnie, że NWN jest bez dodatków.

09.08.2006
00:57
[14]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

W Świątynie warto zagrać?

09.08.2006
00:58
[15]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

IMO Swiatynia to najgorsza gra w jaka gralem :/

09.08.2006
01:50
smile
[16]

moniushco [ Generaďż˝ ]

_Luke_ sadysto to czeska strona:D

09.08.2006
01:58
smile
[17]

Gaara [ Senator ]

Nieźle:) Gdybym nie miał TESIII to bym napewno kupił:) A tak to chyba będzie NWN:) chociaż grałem już:)

09.08.2006
09:23
smile
[18]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Rollercoaster Tycoon 2 i ETM kupie napewno.

09.08.2006
09:38
smile
[19]

MR.MANIAK [ Senator ]

The Elder Scrolls III: Morrowind: Złota Edycja i Neverwinter Nights warto nabyć

09.08.2006
09:42
[20]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

The Elder Scrolls III: Morrowind: Złota Edycja - właśnie się przymierzałem do zakupu.
Heroes of Might & Magic IV: Złota Edycja - mam i wolę trójeczkę, ale czwórką też nie pogardzę.
Rollercoaster Tycoon 2: Złota Edycja - nad tym się zastanowię.

09.08.2006
09:59
smile
[21]

Loon [ jaki by tu stopien? ]

Pierwsze dwie pozycje obowiązkowo do nabycia.
Tylko tak sie zastanawiam: PO CO? Ja i tak nie bede mial czasu w nie grać :).

09.08.2006
10:09
smile
[22]

Bobuch [ Mniejsze Zło ]

Loon -> żeby na półeczce ładnie było ?

09.08.2006
10:21
smile
[23]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

dzisiaj szukam w sklepach TOCA RD 2:]

09.08.2006
10:29
[24]

BBC BB [ Leg End ]

A skąd to info? To pewne?

09.08.2006
10:35
smile
[25]

moszeusz [ PSP OWNER ]

Neverwinter !!
Wiem co kupię

09.08.2006
11:04
smile
[26]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Ja poluję na NW i TRD2. A Heroesa IV nie polecam. Mam ale wole 3 i 5.

09.08.2006
11:08
smile
[27]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

NWN w XK ? Jestescie smieszni ... CDprojekt stracil prawa do wydawania tych gier juz dawno .. niby skad nagle mogli to wydac? Jakis link?

Co do pozostalych tytulow to morka i h4 zlota edycje mam wiec nie ma co kupowac :P

09.08.2006
11:34
smile
[28]

N2 [ negroz ]

Kilak tytułów by się przydało, tylko pytanie PO CO? Podobnie jak "Loon" nie mam czasu, aby w nie grać...

09.08.2006
11:36
[29]

Mizferac [ Pretorianin ]

Dla mnie obiecująco brzmią NwN i Morrowind Złota Edycja..

09.08.2006
11:44
[30]

Jerryzzz [ E ]

boskijaroo ---> Z calym szacunkiem, najbardziej smieszny jestes tutaj Ty z ta wypowiedzia :/

Bez urazy... ;)

09.08.2006
11:47
[31]

HENIO55 [ Konsul ]

o ile sie nie myle ... albo nie mam zwidow to morrowinda zlota edycje widzialem juz jakis czas tem w sklepie ... ale moge sie mylic

09.08.2006
12:05
smile
[32]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Jerryzzz --> jezeli nie wierzysz mozesz sie zapytac na stronie cdprojektu (gram.pl) tam Ci to udowodnią

09.08.2006
12:07
smile
[33]

Gaara [ Senator ]

Trochę OffTop ale mam pytanie co do Heroesów. Czy do piątej części już jest ten nowy patch z edytorem?

09.08.2006
12:09
[34]

Deepdelver [ Legend ]

boskijaroo --> pomyśl zanim zaczniesz wypisywać, że ktoś jest śmieszny. Skoro wydają NWN2 to musieli się dogadać co do pierwszej części, bo pewnie wejdzie w skład Edycji Kolekcjonerskiej (tak będzie na Zachodzie). W każdym razie co do NWN w XKN to informacja jest pewna, możesz sprawdzić na CDP, są też reklamy w nowym CDA.

09.08.2006
12:10
smile
[35]

zbm [ Unlimited Test Driver ]

np w CD_Action jest reklama na caa stronkę z nowymi tytułami, więc wnioskuje, że nie jest to prima aprilis

Deep - jak widać, nie ja jeden zdążyłem zauwazyć reklamę;)

boskijaroo - ksywka zobowiązuję ... prawie jak boski

09.08.2006
12:11
smile
[36]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

w takim razie musialo sie to stac niedawno , bo jeszcze jakies 3 tygodnie temu czytalem na ich stronie o tym , ze nie maja praw do wydawania NWN (jedynki)
no ale jezeli naprawde wydają to chyba sie mozemy tylko cieszyć

09.08.2006
12:14
[37]

Kompo [ alkopoligamista ]

09.08.2006
12:25
[38]

Deepdelver [ Legend ]

Właśnie, ostatnio jak byłem w Empiku była promocja 3+1 albo 2+1 (nie chodzi mi o te czteropaki gier). Mógłby mi ktoś przypomnieć o co tam szło i czy nadal obowiązuje?

BTW widać jak nieprzygotowana była odpowiedź CDP na KK - "przepakowanie" większości tytułów z poprzedniej serii, Gothiki osobno (WTF?) i bez dodatku (fakt, że można było potem kupić dodatek na promocyjnych warunkach), w dodatku dublujące się Extra Grą, Morrowind najpierw bez dodatków, a później z dodatkami, teraz NWN bez dodatków, AitD aż prosi się o antologię. Zestarzał się CDP, nie ma już tej świeżości i pomysłowości co kiedyś. Mam nadzieję, że wkrótce uderzą z sagami (Fallout już chyba we wrześniu).

09.08.2006
12:26
[39]

Mizferac [ Pretorianin ]

Ciekaw jestem czy będzie można przkonwertować postać z części pierwszej NWN do NWN 2..

09.08.2006
12:29
smile
[40]

Przemo_888 [ Piroman ]

Kupie Herosów i może Wormsy bo będziemy sie naparzać z kolegami od nowego roku szkolnego.I zobaczymy kto jest lepszy.Ale złota edycja Morrowinda to też jest coś.

09.08.2006
12:38
smile
[41]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Neverwinter Nights za niecałe 2 dychy?!
*wybiegł z domu do sklepu nie zamykajac za soba drzwi*

09.08.2006
12:43
smile
[42]

Deepdelver [ Legend ]

*woła przez okno*
Janczes!!!
Weź śpiwór i konserwy!

09.08.2006
12:43
smile
[43]

Kompo [ alkopoligamista ]

I powiedz mamie, że wrócisz na obiad 31 sierpnia.

09.08.2006
12:45
smile
[44]

Hitmanio [ Legend ]

*Wybiegł za Janczesem zamykając drzwi*
Janczes!! Zapomniałeś gotówki :D

09.08.2006
12:49
[45]

Przemo_888 [ Piroman ]

A czy Heroes IV Złota Edycja będzie po polsku????

09.08.2006
12:50
[46]

Kompo [ alkopoligamista ]

Przemo_888 - > tak.

09.08.2006
12:51
[47]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

*Patrzy przez okno jak Hitmanio goni Janczesa, który nie dość, że nie zamknal drzwi to zapomnial o kasie... i wlozeniu na sobie troche ubraniach.*
*Krzyczy przez okno*

Hej, chłopaki!! Wracac mi tu! To dopiero za trzy tygodnie!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.