
flikt [ spliff ]
Nowe tytuły w eXtra Klasyce Next
- Neverwinter Nights
- Heroes of Might & Magic IV: Złota Edycja
- Alone in the Dark: Koszmar Powraca
- Worms Forts: Oblężenie
- TOCA Race Driver 2
- Rollercoaster Tycoon 2: Złota Edycja
- Enter The Matrix
- The Elder Scrolls III: Morrowind: Złota Edycja
- Świątynia Pierwotnego Zła
- Soldiers: Ludzie Honoru
Wszystko za 19.99zł. Co sądzicie? Jak dla mnie to Morrowindem i Heroes'ami zawalczyli. :) Jestem na TAK.

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Napewno kupie kilka tytułów

Pamir [ Generaďż˝ ]
Mi się podoba :)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Wszystko co bylo ciekawe juz mam. I to nie sa Homm5 tylko 4 - i czesi w klasyce mieli je od daaaawna

Raynor [ Big Man ]
Heroes IV a nie V :)
ED: Zostałem uprzedzony. :)
flikt [ spliff ]
_Luke_ => ale chyba nie Złotą Edycję.

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
TRD 2, Morrowind HoM&M... no niezle ;)

legrooch [ MPO Squad Member ]
Neverwinter Nights i Heroes IV.
Resztę już mam :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Już są, czy dopiero będą dostępne? Neverwinter i Heroes zanabędę na pewno :o)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
flikt --> owszem zlota edycje
btw. szkoda ze Neverwinter jest bez dodatkow
Dla ciekawych:
Jerryzzz [ E ]
O, TRD 2, brzmi znajomo :D
PS - nie powiem czemu :P
PSS - czy to te wydanie z poradnikami DRUKOWANYMI? :D
flikt [ spliff ]
Paudyn => niestety dopiero 31 sierpnia.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Trochę lipnie, że NWN jest bez dodatków.
Bobuch [ Mniejsze Zło ]
W Świątynie warto zagrać?
adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]
IMO Swiatynia to najgorsza gra w jaka gralem :/

moniushco [ Generaďż˝ ]
_Luke_ sadysto to czeska strona:D

Gaara [ Senator ]
Nieźle:) Gdybym nie miał TESIII to bym napewno kupił:) A tak to chyba będzie NWN:) chociaż grałem już:)

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Rollercoaster Tycoon 2 i ETM kupie napewno.

MR.MANIAK [ Senator ]
The Elder Scrolls III: Morrowind: Złota Edycja i Neverwinter Nights warto nabyć
Thomolus [ Generaďż˝ ]
The Elder Scrolls III: Morrowind: Złota Edycja - właśnie się przymierzałem do zakupu.
Heroes of Might & Magic IV: Złota Edycja - mam i wolę trójeczkę, ale czwórką też nie pogardzę.
Rollercoaster Tycoon 2: Złota Edycja - nad tym się zastanowię.

Loon [ jaki by tu stopien? ]
Pierwsze dwie pozycje obowiązkowo do nabycia.
Tylko tak sie zastanawiam: PO CO? Ja i tak nie bede mial czasu w nie grać :).

Bobuch [ Mniejsze Zło ]
Loon -> żeby na półeczce ładnie było ?

zbm [ Unlimited Test Driver ]
dzisiaj szukam w sklepach TOCA RD 2:]
BBC BB [ Leg End ]
A skąd to info? To pewne?

moszeusz [ PSP OWNER ]
Neverwinter !!
Wiem co kupię

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]
Ja poluję na NW i TRD2. A Heroesa IV nie polecam. Mam ale wole 3 i 5.

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
NWN w XK ? Jestescie smieszni ... CDprojekt stracil prawa do wydawania tych gier juz dawno .. niby skad nagle mogli to wydac? Jakis link?
Co do pozostalych tytulow to morka i h4 zlota edycje mam wiec nie ma co kupowac :P

N2 [ negroz ]
Kilak tytułów by się przydało, tylko pytanie PO CO? Podobnie jak "Loon" nie mam czasu, aby w nie grać...
Mizferac [ Pretorianin ]
Dla mnie obiecująco brzmią NwN i Morrowind Złota Edycja..
Jerryzzz [ E ]
boskijaroo ---> Z calym szacunkiem, najbardziej smieszny jestes tutaj Ty z ta wypowiedzia :/
Bez urazy... ;)
HENIO55 [ Konsul ]
o ile sie nie myle ... albo nie mam zwidow to morrowinda zlota edycje widzialem juz jakis czas tem w sklepie ... ale moge sie mylic

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
Jerryzzz --> jezeli nie wierzysz mozesz sie zapytac na stronie cdprojektu (gram.pl) tam Ci to udowodnią

Gaara [ Senator ]
Trochę OffTop ale mam pytanie co do Heroesów. Czy do piątej części już jest ten nowy patch z edytorem?
Deepdelver [ Legend ]
boskijaroo --> pomyśl zanim zaczniesz wypisywać, że ktoś jest śmieszny. Skoro wydają NWN2 to musieli się dogadać co do pierwszej części, bo pewnie wejdzie w skład Edycji Kolekcjonerskiej (tak będzie na Zachodzie). W każdym razie co do NWN w XKN to informacja jest pewna, możesz sprawdzić na CDP, są też reklamy w nowym CDA.

zbm [ Unlimited Test Driver ]
np w CD_Action jest reklama na caa stronkę z nowymi tytułami, więc wnioskuje, że nie jest to prima aprilis
Deep - jak widać, nie ja jeden zdążyłem zauwazyć reklamę;)
boskijaroo - ksywka zobowiązuję ... prawie jak boski

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]
w takim razie musialo sie to stac niedawno , bo jeszcze jakies 3 tygodnie temu czytalem na ich stronie o tym , ze nie maja praw do wydawania NWN (jedynki)
no ale jezeli naprawde wydają to chyba sie mozemy tylko cieszyć
Kompo [ alkopoligamista ]
Deepdelver [ Legend ]
Właśnie, ostatnio jak byłem w Empiku była promocja 3+1 albo 2+1 (nie chodzi mi o te czteropaki gier). Mógłby mi ktoś przypomnieć o co tam szło i czy nadal obowiązuje?
BTW widać jak nieprzygotowana była odpowiedź CDP na KK - "przepakowanie" większości tytułów z poprzedniej serii, Gothiki osobno (WTF?) i bez dodatku (fakt, że można było potem kupić dodatek na promocyjnych warunkach), w dodatku dublujące się Extra Grą, Morrowind najpierw bez dodatków, a później z dodatkami, teraz NWN bez dodatków, AitD aż prosi się o antologię. Zestarzał się CDP, nie ma już tej świeżości i pomysłowości co kiedyś. Mam nadzieję, że wkrótce uderzą z sagami (Fallout już chyba we wrześniu).
Mizferac [ Pretorianin ]
Ciekaw jestem czy będzie można przkonwertować postać z części pierwszej NWN do NWN 2..

Przemo_888 [ Piroman ]
Kupie Herosów i może Wormsy bo będziemy sie naparzać z kolegami od nowego roku szkolnego.I zobaczymy kto jest lepszy.Ale złota edycja Morrowinda to też jest coś.

Janczes [ You'll never walk alone ]
Neverwinter Nights za niecałe 2 dychy?!
*wybiegł z domu do sklepu nie zamykajac za soba drzwi*

Deepdelver [ Legend ]
*woła przez okno*
Janczes!!!
Weź śpiwór i konserwy!

Kompo [ alkopoligamista ]
I powiedz mamie, że wrócisz na obiad 31 sierpnia.

Hitmanio [ Legend ]
*Wybiegł za Janczesem zamykając drzwi*
Janczes!! Zapomniałeś gotówki :D
Przemo_888 [ Piroman ]
A czy Heroes IV Złota Edycja będzie po polsku????
Kompo [ alkopoligamista ]
Przemo_888 - > tak.
Orlando [ Friends Will Be Friends ]
*Patrzy przez okno jak Hitmanio goni Janczesa, który nie dość, że nie zamknal drzwi to zapomnial o kasie... i wlozeniu na sobie troche ubraniach.*
*Krzyczy przez okno*
Hej, chłopaki!! Wracac mi tu! To dopiero za trzy tygodnie!!