Sidhe [ Konsul ]
programy
Witam!
Jakie programy polecacie do robienia stron internetowych?

Andrew [ Pretorianin ]
Pajączek.
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Dreamweaver 8

Isam [ Senator ]
notatnik, vim :D
Gaara [ Senator ]
^
Sidhe [ Konsul ]
korzystam z dreamweavera 8, ale szkoda, że nie ma spolszczenia...