GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najnowszy utwór Evanescence?

08.08.2006
23:44
smile
[1]

adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]

Najnowszy utwór Evanescence?

Jak nazywa sie najnowsza piosenka evanescence?

W klipie babka idzie po stole do jakiegos kolesia, jest ubrana w czerwona suknie.


[edit]
danke ;)

08.08.2006
23:46
smile
[2]

Andrew [ Pretorianin ]

No nie mów. To pewnie pierwszy singiel z ich nadchodzącej płytki :))

Też się przyłączam. Jak się nazywa? Posłucham :)

08.08.2006
23:46
[3]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Evanescence - Call me when you sober!

08.08.2006
23:46
smile
[4]

Andrew [ Pretorianin ]

SebNET --> dzięki.

08.08.2006
23:48
[5]

SebNET [ Nigga 4 Life ]



Na stronie glownej w pierwszym newsie od gory jest rowniez link do piosenki jak ktos jest zainteresowany.

08.08.2006
23:53
smile
[6]

Andrew [ Pretorianin ]

Just Downloadin'.

08.08.2006
23:58
smile
[7]

Gaara [ Senator ]

no niezłą sondę mają...

Kiedy chcialbyś/chciałabyś aby odbył się tegoroczny zlot fanów:
Początek lipca
Koniec sierpnia
Nie jadę na zlot


Lipiec już był chyba...

09.08.2006
00:01
smile
[8]

Andrew [ Pretorianin ]

Słuchałem pierwszy raz. Nawet, nawet.

09.08.2006
00:01
[9]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

W sumie to nie moj gatunek muzyki, znalazlem poprostu dla was ;)

09.08.2006
00:26
[10]

Fett [ Avatar ]

Gaara - zalezy ile sonda ma :)

A ktos wie kiedy cały album wychodzi ? :)

09.08.2006
00:26
smile
[11]

Andrew [ Pretorianin ]

Fett -->

09.08.2006
00:27
smile
[12]

Judith [ PlayScribe Portable ]

O, miło że jednak coś sie ruszyło, bo po utworku Amy Lee - Broken taka cisza nastała.. Ale tytuł sobie wybrali nieziemski - zadzwoń jak wytrzeźwiejesz :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.