
adamis [ 127.0.0.1 hack me! ]
Najnowszy utwór Evanescence?
Jak nazywa sie najnowsza piosenka evanescence?
W klipie babka idzie po stole do jakiegos kolesia, jest ubrana w czerwona suknie.
[edit]
danke ;)

Andrew [ Pretorianin ]
No nie mów. To pewnie pierwszy singiel z ich nadchodzącej płytki :))
Też się przyłączam. Jak się nazywa? Posłucham :)
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Evanescence - Call me when you sober!

Andrew [ Pretorianin ]
SebNET --> dzięki.
SebNET [ Nigga 4 Life ]
Na stronie glownej w pierwszym newsie od gory jest rowniez link do piosenki jak ktos jest zainteresowany.

Andrew [ Pretorianin ]
Just Downloadin'.

Gaara [ Senator ]
no niezłą sondę mają...
Kiedy chcialbyś/chciałabyś aby odbył się tegoroczny zlot fanów:
Początek lipca
Koniec sierpnia
Nie jadę na zlot
Lipiec już był chyba...

Andrew [ Pretorianin ]
Słuchałem pierwszy raz. Nawet, nawet.
SebNET [ Nigga 4 Life ]
W sumie to nie moj gatunek muzyki, znalazlem poprostu dla was ;)
Fett [ Avatar ]
Gaara - zalezy ile sonda ma :)
A ktos wie kiedy cały album wychodzi ? :)

Andrew [ Pretorianin ]
Fett -->

Judith [ PlayScribe Portable ]
O, miło że jednak coś sie ruszyło, bo po utworku Amy Lee - Broken taka cisza nastała.. Ale tytuł sobie wybrali nieziemski - zadzwoń jak wytrzeźwiejesz :P