GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Madryt we Włoszech?

08.08.2006
23:04
smile
[1]

Klivert [ Konsul ]

Madryt we Włoszech?

08.08.2006
23:09
smile
[2]

Demaks [ Centurion ]

JAKA PORAŻKA.......haha........BEZ KITU!!! Siara na całe życie

08.08.2006
23:11
smile
[3]

Klivert [ Konsul ]

08.08.2006
23:13
smile
[4]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Pierwsze było niedawno ale tu sie nie ma co śmiać tylko tu trzeba płakać.......
A drugie LOL

08.08.2006
23:25
smile
[5]

.:Jj:. [ The Force ]

No lepiej płakać, bo takie coś palnąć..
A drugi link wymiata :)

08.08.2006
23:31
smile
[6]

Klivert [ Konsul ]

08.08.2006
23:32
smile
[7]

Klivert [ Konsul ]

Pomóżcie bo nie wytrzymam leże i kwicze pomocy!

08.08.2006
23:34
[8]

Moshimo [ FullMetal ]

Ulala no faktycznie palnela gafe :P. Studenci pewnie stracili refleks do niej :).
Moznaby pomyslec, ze jesli wyklada cos innego, to przeciez nie musi blyskac wiedza z gery, ale.. nooo to elementarna wiedza, dzieciaki w podstawowce znaja pewnie odpowiedz na takie pytanie :). Beka nieziemska.
Drugi filmik wymiata :D. Przelec mnie buahahaha :D.

08.08.2006
23:42
smile
[9]

Klivert [ Konsul ]

3 boski

08.08.2006
23:46
[10]

blazerx [ lateral thinking ]

bylo niedawno, nie wiem czy sie smiac czy plakac

09.08.2006
00:02
smile
[11]

Lysack [ Latino Lover ]

Klivert -> rozdwojenie jaźni masz? najpierw dajesz linki i zachwycasz się nimi w osobnych postach:D

to jest dopiero śmieszne

09.08.2006
01:17
[12]

mastahaha [ Centurion ]

:DDD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.