
Klivert [ Konsul ]
Madryt we Włoszech?

Demaks [ Centurion ]
JAKA PORAŻKA.......haha........BEZ KITU!!! Siara na całe życie

Klivert [ Konsul ]

Janczes [ You'll never walk alone ]
Pierwsze było niedawno ale tu sie nie ma co śmiać tylko tu trzeba płakać.......
A drugie LOL

.:Jj:. [ The Force ]
No lepiej płakać, bo takie coś palnąć..
A drugi link wymiata :)

Klivert [ Konsul ]

Klivert [ Konsul ]
Pomóżcie bo nie wytrzymam leże i kwicze pomocy!
Moshimo [ FullMetal ]
Ulala no faktycznie palnela gafe :P. Studenci pewnie stracili refleks do niej :).
Moznaby pomyslec, ze jesli wyklada cos innego, to przeciez nie musi blyskac wiedza z gery, ale.. nooo to elementarna wiedza, dzieciaki w podstawowce znaja pewnie odpowiedz na takie pytanie :). Beka nieziemska.
Drugi filmik wymiata :D. Przelec mnie buahahaha :D.

Klivert [ Konsul ]
3 boski
blazerx [ lateral thinking ]
bylo niedawno, nie wiem czy sie smiac czy plakac

Lysack [ Latino Lover ]
Klivert -> rozdwojenie jaźni masz? najpierw dajesz linki i zachwycasz się nimi w osobnych postach:D
to jest dopiero śmieszne
mastahaha [ Centurion ]
:DDD