GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTa:VC

08.08.2006
19:39
smile
[1]

Klivert [ Konsul ]

GTa:VC

Czy mozna zmienić ustawienia sterowania kamerą analogiem?
No bo tak... prawa gałka do góry on ogląda sie w lewo. w dół to w lewo, w prawo do góry i w lewo to kamera idzie w dół. OCZYWIŚĆIE MÓWIE O CHODZENIU NA PIECHOTE!
reinstalowałem i nic
!
a w opcjach myszy mam wszystko na off!

08.08.2006
19:46
[2]

Klivert [ Konsul ]

Proszę pomóżcie

08.08.2006
20:04
[3]

Klivert [ Konsul ]

ludzie pomocy!

08.08.2006
20:22
[4]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

nie pamietam raczej Nie

08.08.2006
22:06
[5]

blackhood [ Jedi Knight ]

Ja tam myszą grałem, więc nie pomogę.

08.08.2006
23:29
smile
[6]

Klivert [ Konsul ]

Pomóżcie! albo kto może mi pomóc? Jakiś e-mail do centrum GTA (Rockstar Games) w polsce o ile istnieje.

09.08.2006
04:27
[7]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Ale dlaczego uparłeś się na granie analogiem? Ja grałem w ten sposób, że pada miałem na kolanach i używałem go tylko do sterowania pojazdami ;) rozglądanie się z myszy naprawdę wygodniejsze...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.