
Klivert [ Konsul ]
GTa:VC
Czy mozna zmienić ustawienia sterowania kamerą analogiem?
No bo tak... prawa gałka do góry on ogląda sie w lewo. w dół to w lewo, w prawo do góry i w lewo to kamera idzie w dół. OCZYWIŚĆIE MÓWIE O CHODZENIU NA PIECHOTE!
reinstalowałem i nic
!
a w opcjach myszy mam wszystko na off!
Klivert [ Konsul ]
Proszę pomóżcie
Klivert [ Konsul ]
ludzie pomocy!
Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]
nie pamietam raczej Nie
blackhood [ Jedi Knight ]
Ja tam myszą grałem, więc nie pomogę.

Klivert [ Konsul ]
Pomóżcie! albo kto może mi pomóc? Jakiś e-mail do centrum GTA (Rockstar Games) w polsce o ile istnieje.
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Ale dlaczego uparłeś się na granie analogiem? Ja grałem w ten sposób, że pada miałem na kolanach i używałem go tylko do sterowania pojazdami ;) rozglądanie się z myszy naprawdę wygodniejsze...