GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FlashGet i FireFox

08.08.2006
19:21
[1]

xmajorx [ Gladiator ]

FlashGet i FireFox

Mam problem ze wzajemnym skonfigurowaniem tych programów, chodzi mi o to, aby tak jak w IE, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy wyświetlała mi się opcja "Ściągnij przy pomocy FlashGet". Przewertowałem opcje obydwu tych programów i nic nie znalazłem. Jeśli ktoś wie jak to zrobić, to proszę o odpowiedź.

08.08.2006
19:23
smile
[2]

TeadyBeeR [ Legend ]

Wtyczka FlashGot do FF.

08.08.2006
19:23
[3]

BBC BB [ Leg End ]

Musisz ściągnąć FlashGota

08.08.2006
19:30
smile
[4]

xmajorx [ Gladiator ]

Dzięki, działa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.