xmajorx [ Gladiator ]
FlashGet i FireFox
Mam problem ze wzajemnym skonfigurowaniem tych programów, chodzi mi o to, aby tak jak w IE, po kliknięciu prawym przyciskiem myszy wyświetlała mi się opcja "Ściągnij przy pomocy FlashGet". Przewertowałem opcje obydwu tych programów i nic nie znalazłem. Jeśli ktoś wie jak to zrobić, to proszę o odpowiedź.

TeadyBeeR [ Legend ]
Wtyczka FlashGot do FF.
BBC BB [ Leg End ]
Musisz ściągnąć FlashGota

xmajorx [ Gladiator ]
Dzięki, działa.