GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MŚ FIFA 2006

08.08.2006
18:38
smile
[1]

chups [ Legionista ]

MŚ FIFA 2006

Można robić jakieś tricki podczas meczu w tej grze?.. jakies zwody czy coś?.. czy tylko jest X i C i nic wiecej?..

08.08.2006
18:44
smile
[2]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

W instrukcji obslugi jest wszystko bardzo ladnie wytlumaczone.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.