
Marcinopcg [ Junior ]
CLASH - polska, stara gra strategiczna na PC
Pamiętacie starą, polską grę CLASH? Tak? Warto sobie ją trochę przypomnieć! Zapraszam pod ten link - ! Możecie tam przeczytać jej recenzję i informacje dodatkowe, a także obejrzeć screen'y, okładkę, a nawet ją pobrać! W downloadzie znajdziecie jej pełną wersją - cała zawartość płyty.
Możemy też o niej podyskutować :).
Jaka jest Wasza ulubiona jednostka? Moja... Smok oraz Leśniczy ;].
Bigkangoo [ X360 ]
Pamiętam jak w to grałem dawno temu. Gra była dołączona do jakiegoś pisma, w którym wychodziły encyklopedie.

Marcinopcg [ Junior ]
Ja mam oryginalną płytkę, zakupioną parę lat temu - to był z pewnością dobry wybór i zakup :).
No i mam 2 płytkę, też z Clash'em z jakiegoś pisma komputerowego.
Na tamtym link'u, co podałem można ściągnąć Clash'a, ale działa tylko na Windows'ie 98, niestety :(.