GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o Oultook'a

08.08.2006
17:43
[1]

hohner111 [ TransAm ]

pytanie o Oultook'a

czy istnmieje mozliwosc zeby outlook sam z siebie odrazu do kosza przenosił wiadomosci ktore przychodzą w języku innym niz polski ?? (100% innych niz polski to spam :/)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.