
Anduril [ Konsul ]
Poszukuje piosenki
Czesc
Szukam piosenki co ma w refrenie takie slowa "życie choć piękne tak kruche jest,wystarczy jedna chwila by zgasić je.." , spiewa ja koles , dosc wolna piosenka uslyszana wczoraj w radiu rmf fm okolo 2:30 :) . Jesli ktos wie prosze o autor i tytul . Pozdrawiam Myszke Miki
Anduril [ Konsul ]
Być moze jest to Golden Life tylko jaki tytul piosenki moze ktos zna ? ma ?
Piotrek.K [ Dervish ]
Golden Life - 24.11.94
Anduril [ Konsul ]
Masz ja moze i bys wyslal bym byl wdziczny bardzo ?