GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Seria GTA

08.08.2006
16:34
smile
[1]

Andrew [ Pretorianin ]

Seria GTA

Witam
Do tej pory nie miałem okazji grać w GTA3, Vice City i San Andreas. Właśnie zakupiłem wszystkie 3 części. Od której części zacząć grać? Są one powiązane fabułą?
Z góry dzięki

08.08.2006
16:38
[2]

M@rine [ Mariner of Inet ]

Luźno powiązane albo wcale, raczej smaczki. A kolejność najlepiej taka jak wychodziły czyli 3 VC SA.

08.08.2006
16:38
[3]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

GTA3, GTA VC i GTA SA. Ale wg czasu w grze to raczej GTA VC, GTA SA i GTA 3

08.08.2006
17:05
[4]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

od GTA 3 do Gta san andreas

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.