
ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
Worms Armageddon na XP
Gra jest oryginalna.
Probowalem na kazdym trybie zgodnosci, w kazdej opcji, 640x480 , 256 kolorow, etc.
Na trybie 98 jest niby ok, ale gdy chce otworzyc okienko z wybieraniem broni to gra sie zacina... ;<
Moze ktos ma jeszcze jakies pomysly? Moze ktos zna jakis patch?
Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Pozdro
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Jeżeli to wersja z CDA to patch był na płycie.

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]
O fak :O
Racja ^^
zapomnialem sprawidzic
Dzieki Narmo :* :P