GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Worms Armageddon na XP

08.08.2006
16:31
smile
[1]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

Worms Armageddon na XP

Gra jest oryginalna.

Probowalem na kazdym trybie zgodnosci, w kazdej opcji, 640x480 , 256 kolorow, etc.

Na trybie 98 jest niby ok, ale gdy chce otworzyc okienko z wybieraniem broni to gra sie zacina... ;<

Moze ktos ma jeszcze jakies pomysly? Moze ktos zna jakis patch?

Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Pozdro

08.08.2006
16:32
[2]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Jeżeli to wersja z CDA to patch był na płycie.

08.08.2006
16:48
smile
[3]

ES_Lechu [ Piw Paw Elo 320 ]

O fak :O

Racja ^^

zapomnialem sprawidzic

Dzieki Narmo :* :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.