GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam mały problem!!!!

08.08.2006
15:50
[1]

znerbal [ Legionista ]

Mam mały problem!!!!

Witam mam nepstrade TP 512 i mam 2 kompy w domu mam sieć LAN tylko na 2 kompach i na komputerze ktory powinie mieć internet przez lana wyświetla takie coś! !!! co mam zrobić żeby tego nie było i żebym mniał neta!!! Pzdro i z góry dzięki!!!!!!!!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.