znerbal [ Legionista ]
Mam mały problem!!!!
Witam mam nepstrade TP 512 i mam 2 kompy w domu mam sieć LAN tylko na 2 kompach i na komputerze ktory powinie mieć internet przez lana wyświetla takie coś! !!! co mam zrobić żeby tego nie było i żebym mniał neta!!! Pzdro i z góry dzięki!!!!!!!!!!!!!!!