GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z rozpakowaniem archiwum Power Archiver'em.

08.08.2006
15:44
smile
[1]

BukE [ Płetwonurek ]

Problem z rozpakowaniem archiwum Power Archiver'em.

Gdy probuje rozpakowac archiwum skladajace sie z 3 czesci, zajmujace okolo 4.5GB pasek dochodzi do konca niemalze i nagle przerywa, program sie wylacza a plik ktory mial byc po wypakowaniu archiwum znika... Nie wiecie jaka jest przyczyna? Mam w zapasie okolo 1.5GB na dysku.

08.08.2006
15:52
[2]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Partycja fat32 nie obsługuje większych plików niż 4 GB.

08.08.2006
15:58
smile
[3]

BukE [ Płetwonurek ]

To by sie zgadzalo...

Musze na NTFS? Nie ma innego wyjscia? Trzeba wtedy formatowac dysk? Pliki pozostana bez zmian?

08.08.2006
15:59
smile
[4]

Andrew [ Pretorianin ]

Możesz przekonwertować na NTFS bez formatowania.

08.08.2006
16:00
[5]

BukE [ Płetwonurek ]

Andrew:
Co bedzie mi potrzebne i jak mam to zrobic, krotki opis poprosze. Pyknal bym juz wszystkie dyski, bo FAT32 to juz przezytek...

08.08.2006
16:04
smile
[6]

Andrew [ Pretorianin ]

08.08.2006
16:14
smile
[7]

BukE [ Płetwonurek ]

Andrzej masz u mnie buziaka.

08.08.2006
16:21
smile
[8]

Andrew [ Pretorianin ]

<zawstydzony> :>

08.08.2006
16:24
smile
[9]

BukE [ Płetwonurek ]

Wszystko dziala jak nalezy.

08.08.2006
16:29
smile
[10]

Andrew [ Pretorianin ]

Polecam się na przyszłość.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.