
BukE [ Płetwonurek ]
Problem z rozpakowaniem archiwum Power Archiver'em.
Gdy probuje rozpakowac archiwum skladajace sie z 3 czesci, zajmujace okolo 4.5GB pasek dochodzi do konca niemalze i nagle przerywa, program sie wylacza a plik ktory mial byc po wypakowaniu archiwum znika... Nie wiecie jaka jest przyczyna? Mam w zapasie okolo 1.5GB na dysku.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Partycja fat32 nie obsługuje większych plików niż 4 GB.

BukE [ Płetwonurek ]
To by sie zgadzalo...
Musze na NTFS? Nie ma innego wyjscia? Trzeba wtedy formatowac dysk? Pliki pozostana bez zmian?

Andrew [ Pretorianin ]
Możesz przekonwertować na NTFS bez formatowania.
BukE [ Płetwonurek ]
Andrew:
Co bedzie mi potrzebne i jak mam to zrobic, krotki opis poprosze. Pyknal bym juz wszystkie dyski, bo FAT32 to juz przezytek...

Andrew [ Pretorianin ]

BukE [ Płetwonurek ]
Andrzej masz u mnie buziaka.

Andrew [ Pretorianin ]
<zawstydzony> :>

BukE [ Płetwonurek ]
Wszystko dziala jak nalezy.

Andrew [ Pretorianin ]
Polecam się na przyszłość.