GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najgorzsa reklama

08.08.2006
15:32
smile
[1]

swierszczu22 [ Pretorianin ]

najgorzsa reklama

chodzi o to aby podać według was najgorszą reklamę

08.08.2006
15:34
smile
[2]

Andrew [ Pretorianin ]

Vanish Series

08.08.2006
15:40
[3]

ASZ5 [ Centurion ]

Oust czy jakoś tak

08.08.2006
15:43
[4]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

Reklama Mentosa (ta aktualna) - popis bezgranicznej żenady

08.08.2006
15:52
smile
[5]

Sznapi [ Parufka ]

Wszystkie reklamy Mango.

08.08.2006
15:53
smile
[6]

$ebs Master [ Konsul ]

fruti - NIENAWIDZE

08.08.2006
15:53
[7]

Joshua1990 [ Konsul ]

Wielki Test Chajzera :)

08.08.2006
15:54
smile
[8]

gonzalezz [ Legionista ]

Reklamy wszystkich proszków do prania i środków czyszczacych... wszystkie sa wg jednego schematu :/

08.08.2006
15:54
[9]

Coolabor [ Piękny Pan ]

reklama mentosa, ta z sutkami jest spoko, zrobiona z jajem :)

głupia jest feklama fruti (czy jakoś tak), w ogóle nie lubię reklam, gdzie tańczą i śpiewają

08.08.2006
15:55
smile
[10]

John_Kruger [ Baron ]

Sznapi-> szczególnie reklamy Kosmodisku, czyli "Gdy Twoj kręgoslup wola o pomoc" <lol>
i te pamietne cytaty:
Przed:
"Czułam sie jak 150-letnia staruszka"
Po:
"Mogę żyć!, po prostu mogę życ!!"

albo: "Na co komu kelnerka jak nie może chodzic";P

i archiwalne:
"Cukier krzepi, a Kosmodysk jeszcze lepiej"

08.08.2006
16:01
smile
[11]

Sznapi [ Parufka ]

kruger---->I jeszcze teraz Skarga się dołączył. ;)

08.08.2006
16:05
[12]

DeLordeyan [ The Edge ]

Persil, Vanish, Fruti, 3 cytryny, Oust, Vizir, Mango.

08.08.2006
16:08
[13]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Jak dla mnie ta reklama z sutami to byla chyba jedna z najgorszych reklam jakie w zyciu widzialem. Juz poprzednia ta z taka muzczyka wpadajaca w ucho byla o niebo lepsza.
Sprite i ta cala fantowa bamboocha tez mi sie nie podobaja,a proszki do prania,tv markety itp. to juz w ogole poza kategoria.
Ale ostatnio mnie jeszcze powalila reklama kredytow z eurobanku(?) gdzie rzekomo ktos codziennie wygrywa po podaniu hasla, omg, naprawde mogli wziac lepszych aktorow.

08.08.2006
16:09
[14]

ereyty [ Bragiel ]

Vizir.

08.08.2006
16:09
smile
[15]

Słonik bez trąby [ Legionista ]

wszystkie reklamy środków czyszczących

08.08.2006
16:10
[16]

Aen [ MatiZ ]

Mentos, bezapelacyjnie

08.08.2006
16:14
smile
[17]

ribik [ Generaďż˝ ]

Wszystkie j.w. + reklamy z konkursami na 0-700

08.08.2006
16:19
[18]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Mentos (suty), Neonet (normalnie aktorzy tacy z dupy, że głowa mała), TV Mango (wiadomo), środki czyszczące i proszki (...), Eurobank (jasne, ktoś do nich dzwoni, phi), Fruti (ryj dzieciaka :|), i wiele wiele innych ale nie mogę sobie przypomnieć.

08.08.2006
16:20
[19]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

Ta turnieju CS która była niedawno na GOLu

08.08.2006
16:22
[20]

VanTheMan [ Konsul ]

John_Kruger---> o, zgadzam się:P do tych słynnych cytatów dodałbym

"czułam się tak, jakby wymienili mi stare mięśnie na nowe"

oraz kultowy juz według mnie

"a ta mata mnie wyleczyła!!!"

zawsze leje ze smiechu jak widze ta ruda babke od maty ozonowej:P

08.08.2006
16:31
smile
[21]

thekid2 [ iLove ]

Sami Swoi...

08.08.2006
16:32
[22]

ciemek [ Senator ]

"Basia! Basia! BASIA!! Nie Basia tylko Shitoprom..." I cala reszta cudakow ze wzdeciami, grzybica itp itd...

No i ofcors : " Krolewski rozmiar" i ten koles w wzroku pedofila ...


Stare reklamy biedronki ...te nowsze jeszcze daja rade.

08.08.2006
17:04
smile
[23]

ejpi [ Shit Happens ]

Reklama trurnieju CS`a.

08.08.2006
17:07
[24]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

Reklamy sa fajne ale nie jak wkurzają przerywając film :/ Jestem za ustawą w czechach (chyba) ZERO REKLAM W TV !!!!!!!!!!!!

Chodz czasems ie przydają

08.08.2006
17:12
smile
[25]

...NathaN... [ The Godfather ]

"Czyste pragnienie musi zaowocować"
może nie nieajgłupsza, ale jeszcze niekt nie wspomniał o niej w watku.

08.08.2006
17:14
[26]

Pawlik_Orginal [ Centurion ]

3 cytryny !!! ta co śpiewają !! Żygac mi się chce ;/ Przynajmniej nieudana....

08.08.2006
17:17
[27]

weiland66 [ Konsul ]

eeeeeeeeee wszystkie proszki sa do d, ale opowiem o mojej ulubionej, to reklama piwa becks, typ otwiera browar i wyciaga playboya na rozkladowce, potem mu sie to piwo wylewa na gazete i on zaczyna zlizywac i w tym momencie wchodzi zona z tesciowa

08.08.2006
17:17
smile
[28]

E_G300 [ ]

Reklama Persila... ,,Tylko Persil zawsze Persil"

Albo ta reklama Hop frutii ( czy jakoś tak )

08.08.2006
17:48
smile
[29]

John_Kruger [ Baron ]

bogowie marketingu;)))) ->>

08.08.2006
18:19
smile
[30]

igier01 [ Konsul ]

vanish i fruti

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.