
swierszczu22 [ Pretorianin ]
najgorzsa reklama
chodzi o to aby podać według was najgorszą reklamę

Andrew [ Pretorianin ]
Vanish Series
ASZ5 [ Centurion ]
Oust czy jakoś tak
Iverson#3 [ StreetBaller ]
Reklama Mentosa (ta aktualna) - popis bezgranicznej żenady

Sznapi [ Parufka ]
Wszystkie reklamy Mango.

$ebs Master [ Konsul ]
fruti - NIENAWIDZE
Joshua1990 [ Konsul ]
Wielki Test Chajzera :)

gonzalezz [ Legionista ]
Reklamy wszystkich proszków do prania i środków czyszczacych... wszystkie sa wg jednego schematu :/
Coolabor [ Piękny Pan ]
reklama mentosa, ta z sutkami jest spoko, zrobiona z jajem :)
głupia jest feklama fruti (czy jakoś tak), w ogóle nie lubię reklam, gdzie tańczą i śpiewają

John_Kruger [ Baron ]
Sznapi-> szczególnie reklamy Kosmodisku, czyli "Gdy Twoj kręgoslup wola o pomoc" <lol>
i te pamietne cytaty:
Przed:
"Czułam sie jak 150-letnia staruszka"
Po:
"Mogę żyć!, po prostu mogę życ!!"
albo: "Na co komu kelnerka jak nie może chodzic";P
i archiwalne:
"Cukier krzepi, a Kosmodysk jeszcze lepiej"

Sznapi [ Parufka ]
kruger---->I jeszcze teraz Skarga się dołączył. ;)
DeLordeyan [ The Edge ]
Persil, Vanish, Fruti, 3 cytryny, Oust, Vizir, Mango.
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Jak dla mnie ta reklama z sutami to byla chyba jedna z najgorszych reklam jakie w zyciu widzialem. Juz poprzednia ta z taka muzczyka wpadajaca w ucho byla o niebo lepsza.
Sprite i ta cala fantowa bamboocha tez mi sie nie podobaja,a proszki do prania,tv markety itp. to juz w ogole poza kategoria.
Ale ostatnio mnie jeszcze powalila reklama kredytow z eurobanku(?) gdzie rzekomo ktos codziennie wygrywa po podaniu hasla, omg, naprawde mogli wziac lepszych aktorow.
ereyty [ Bragiel ]
Vizir.

Słonik bez trąby [ Legionista ]
wszystkie reklamy środków czyszczących
Aen [ MatiZ ]
Mentos, bezapelacyjnie

ribik [ Generaďż˝ ]
Wszystkie j.w. + reklamy z konkursami na 0-700
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Mentos (suty), Neonet (normalnie aktorzy tacy z dupy, że głowa mała), TV Mango (wiadomo), środki czyszczące i proszki (...), Eurobank (jasne, ktoś do nich dzwoni, phi), Fruti (ryj dzieciaka :|), i wiele wiele innych ale nie mogę sobie przypomnieć.
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Ta turnieju CS która była niedawno na GOLu
VanTheMan [ Konsul ]
John_Kruger---> o, zgadzam się:P do tych słynnych cytatów dodałbym
"czułam się tak, jakby wymienili mi stare mięśnie na nowe"
oraz kultowy juz według mnie
"a ta mata mnie wyleczyła!!!"
zawsze leje ze smiechu jak widze ta ruda babke od maty ozonowej:P

thekid2 [ iLove ]
Sami Swoi...
ciemek [ Senator ]
"Basia! Basia! BASIA!! Nie Basia tylko Shitoprom..." I cala reszta cudakow ze wzdeciami, grzybica itp itd...
No i ofcors : " Krolewski rozmiar" i ten koles w wzroku pedofila ...
Stare reklamy biedronki ...te nowsze jeszcze daja rade.

ejpi [ Shit Happens ]
Reklama trurnieju CS`a.
Pawlik_Orginal [ Centurion ]
Reklamy sa fajne ale nie jak wkurzają przerywając film :/ Jestem za ustawą w czechach (chyba) ZERO REKLAM W TV !!!!!!!!!!!!
Chodz czasems ie przydają

...NathaN... [ The Godfather ]
"Czyste pragnienie musi zaowocować"
może nie nieajgłupsza, ale jeszcze niekt nie wspomniał o niej w watku.
Pawlik_Orginal [ Centurion ]
3 cytryny !!! ta co śpiewają !! Żygac mi się chce ;/ Przynajmniej nieudana....
weiland66 [ Konsul ]
eeeeeeeeee wszystkie proszki sa do d, ale opowiem o mojej ulubionej, to reklama piwa becks, typ otwiera browar i wyciaga playboya na rozkladowce, potem mu sie to piwo wylewa na gazete i on zaczyna zlizywac i w tym momencie wchodzi zona z tesciowa

E_G300 [ ]
Reklama Persila... ,,Tylko Persil zawsze Persil"
Albo ta reklama Hop frutii ( czy jakoś tak )

John_Kruger [ Baron ]
bogowie marketingu;)))) ->>

igier01 [ Konsul ]
vanish i fruti